Strona główna » Karnety Sezon

Karnety Sezon

W dwóch pierwszych meczach piłkarze Białej Gwiazdy pokazali się z bardzo dobrej strony, inkasując w sumie cztery oczka. Przed nimi kolejne ważne spotkania, w których powalczą o podtrzymanie korzystnej passy. Wciąż masz szansę stać się częścią piłkarskiego święta z udziałem Wiślaków! III tura sprzedaży karnetów wystartuje w poniedziałek 30 lipca. 

 

Karnet sezon 2018/2019 obejmuje nie tylko spotkania ligowe, ale także te rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Ceny karnetów dedykowanych nowym kibicom zaczynają się od 310 zł (normalny) oraz 200 zł (ulgowy). W tym wypadku zniżka kształtuje się na poziomie 30%.

Na wszystkich kibiców, którzy zdecydują się wykupić wspomniany abonament na mecze czeka mnóstwo upominków, m.in.: rabat w wysokości 50 zł na zakup nowej oryginalnej koszulki meczowej, voucher rabatowy w wysokości 30% na kolekcję dubletową, wiślacka koszulka od LV BET (dla osób powyżej 18 roku życia; liczba sztuk ograniczona), próbki produktów i kupony zniżkowe na produkty Olimp, dwa plakaty retro oraz dowolny numer magazynu R22 (liczba sztuk jest ograniczona). Osoby, które zakupiły karnet przez internet mogą odebrać upominki zgłaszając się do punktu wyrabiania Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer PESEL.

 
REGULAMIN VOUCHERÓW NA PRODUKTY WISŁY KRAKÓW MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ
 
REGULAMIN VOUCHERÓW NA OFICJALNĄ KOSZULKĘ WISŁY KRAKÓW MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ
 
Sprzedaż karnetów sezon 2018/2019 rozpocznie się w poniedziałek 30 lipca w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit. Niezmiennie, wyłącznie w Strefie Kibica, karnety wraz ze zniżką będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F). Karnety w ramach III tury nabywać można do meczu z Wisłą Płock włącznie (10 sierpnia). 

Sprzedaż abonamentów w ramach III tury potrwa do meczu z Wisłą Płock włącznie (10 sierpnia). Karnety przez internet można nabywać do godziny 14.30.
 
Cennik karnetów sezonowych w ramach III tury na mecze Wisły:
 
Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C2, C3, C4, D21, D22, D23, D24, E13, E14, E15, E22, E23, E24, E25, F21, F22, F23, F24, H22, H23.
 
 UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica! 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.
 
Wraz z sezonem 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.
 
Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców posiadających Kartę Kibica:
 
 
 
UWAGA! Bilet bez Karty Kibica będzie droższy o 5 zł od cen regularnych. 
 
Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców nieposiadających Karty Kibica:
 
 
 

 
 Wiślaku, karnet na mecze Białej Gwiazdy czeka właśnie na Ciebie!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
do góry strony