Strona główna » Sektor Rodzinny

Sektor Rodzinny

 

 

 

Przedstawiamy Wam zupełnie nowy Sektor Rodzinny! Na naszych najmłodszych kibiców czeka 2000 miejsc! Usytuowanie naszego sektora w narożniku stadionu na trybunie F zapewnia doskonałą widoczność podczas spotkania! Przed meczem oraz w jego trakcie zapewniamy dzieciom wiele dodatkowych atrakcji!

Nasi milusińscy będą mogli nie tylko zobaczyć w akcji swoich ulubionych piłkarzy, ale także skorzystać z wielu udogodnień, które oferuje nasz Sektor Rodzinny.Czas w oczekiwaniu na mecz zapełnią dzieciom nasze animatorki, które zadbają o dobrą atmosferę oraz zorganizują wiele ciekawych konkursów plastycznych i nie tylko! Będziecie mogli również spróbować swoich sił w grze w piłkarzyki oraz na specjalnie przygotowanym dla dzieci boisku!W zimne dni prócz ciepłej herbaty zapewniamy również kocyki, które pozwolą w komfortowych warunkach śledzić poczynania Wiślaków na murawie. Biała Gwiazda i Słoneczna Tłocznia zapraszają ne mecze przy Reymonta całe rodziny!

LEGITYMACJA MAŁEGO WIŚLAKA - zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!

 

 


Karnet na Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia dla dziecka do 13. roku życia obejmujący 10 spotkań ligowych to nadal tylko 10 zł! Miejsce na pojedynczy mecz dla dziecka do 13. roku życia kosztuje natomiast tylko złotówkę!
Dzieci do 13. roku życia na stadionie Wisły mogą przebywać wyłącznie z opiekunem. Na Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci do lat 13, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy.Maluchy do 6. roku życia na wszystkie sektory na stadionie Wisły Kraków mają wstęp bezpłatny. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jedną osobę może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry strony