Strona główna » Stadion 2009/2010

Stadion 2009/2010

W bieżącej rundzie z powodu przebudowy stadionu przy Reymonta, Wisła mecze w charakterze gospodarza będzie rozgrywać na stadionie Hutnika przy ulicy Ptaszyckiego 4 w Krakowie. Poniżej prezentujemy informacje, które powinny być pomocne dla wszystkich kibiców chcących wspierać drużynę na meczach u siebie.

Plan stadionu Hutnika

Bilety

Stadion Hutnika dysponuje 5700 miejscami dla kibiców Wisły podzielonymi na pięć sektorów – trybuny 1, 2, 3 i 4 oraz trybunę VIP. Dodatkowo, 300 miejsc otrzymują każdorazowo kibice gości.

Bilety sprzedawane będą w sklepie Wiślacki Świat w tygodniu poprzedzającym mecz. Szczegółowe informacje o sprzedaży publikowane będą każdorazowo na naszej stronie. Z powodów bezpieczeństwa bilety nie będą sprzedawane w dniu meczu oraz w kasach stadionu Hutnika.

Bilety na na wszystkie ligowe mecze Białej Gwiazdy będą sprzedawane w cenie
Dla posiadaczy Kart Kibica:
·    20 zł na sektory 2 i 3
·    30 zł na sektory 1 i 4
Dla nieposiadających Kart Kibica:
·    25 zł na sektory 2 i 3
·    35 zł na sektory 1 i 4


Podobnie jak na stadionie Wisły, nasi najmłodsi kibice (dzieci do 12. roku życia włącznie) wchodzą na mecz za darmo. Nie będzie natomiast biletów po 10 zł dla młodzieży do 16. roku życia. Zawieszeniu ulega również program współpracy z fanklubami.

W związku z wymogami nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych przy zakupie biletu konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości z numerem PESEL, bądź legitymacji szkolnej (w wypadku niepełnoletnich).

Więcej informacji o biletach można uzyskać dzwoniąc pod numer (012) 623 95 95 lub pisząc na adres bilety@wisla.krakow.pl.

Dojazd

·    samochodem
Stadion Hutnika mieści się w Krakowie przy ulicy Ptaszyckiego 4.
Dla kibiców przygotowane są w dniu meczu miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Ptaszyckiego.

·    tramwajem
Na stadion Hutnika dojechać można tramwajami linii 15 i 17 wysiadając na przystanku „KS Hutnik”

·    autobusem
Na stadion Hutnika dojechać można autobusami linii 113, 123, 153 i 174 wysiadając na przystanku „Klasztorna” i przechodząc pieszo ok. 500 metrów.

Wejście na stadion

Na stadionie Hutnika obowiązywać będą bilety z kodem kreskowym oraz elektroniczne Karty Kibica obowiązujące na stadionie przy Reymonta w ubiegłych sezonach. Na jedną Kartę Kibica lub jeden numer PESEL można kupić tylko jeden bilet. Osoba, która kupiła na swoją Kartę Kibica karnet, nie możne też na nią kupić biletu na jeden z meczów wchodzący w skład karnetu!

do góry strony