Strona główna » Karnety VIP

Karnety VIP

Biała Gwiazda zakończyła wiosenną rundę zasadniczą na siódmej lokacie premiowanej grą w grupie mistrzowskiej fazy finałowej. Wiślakom przyjdzie się mierzyć przy R22 z trzema silnymi rywalami: Legią Warszawa, Zagłębiem Lubin oraz Lechem Poznań. Sprzedaż minikarnetów wystartowała we wtorek 10 kwietnia!

 
 
 
 
Cennik minikarnetów VIP na mecze Wisły w fazie finałowej Lotto Ekstraklasy sezonu 2017/2018:
 
Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.
 
Od połowy lutego na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana funkcjonuje nowa Strefa Tyskie VIP Silver. Warto już teraz zapewnić sobie stałe miejsce na trybunach odmienionego sektora. Na gości strefy czekają między innymi nowocześnie urządzona przestrzeń, strefa rozrywki oraz posiłek w cenie.
 
Dla wymagających kibiców, którzy cenią sobie najwyższy komfort, najlepszym wyborem będzie z kolei minikarnet do Strefy Max-Fliz VIP Gold. Goście podczas meczów będą mogli korzystać z pełnego cateringu oraz wspierać Białą Gwiazdę z miejsca o znakomitej widoczności. Strefa wyposażona w ekskluzywne meble firmy Max-Fliz stwarza również warunki do spotkań biznesowych i towarzyskich. 
 
Bilety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.
 
Możliwa jest również rezerwacja mailowa. W tym przypadku prosimy o kontakt, pisząc na adres: vip@wisla.krakow.pl.
 
Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica;
- w dniu meczu przy wejściu do Strefy VIP - dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.
 
Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego
 
 
do góry strony