Strona główna » Karnety VIP

Karnety VIP

Za nieco ponad miesiąc Biała Gwiazda rozegra pierwszy domowy mecz w 2018 roku! Sprzedaż karnetów do Strefy Max-Fliz VIP Gold oraz zupełnie nowej TYSKIE VIP Silver obejmujących spotkania w ramach wiosennej rundy zasadniczej oraz finałowej wystartuje we wtorek 16 stycznia! 

 
 
Do Krakowa w wiosennej rundzie zasadniczej zawitają: Arka Gdynia, Korona Kielce, Śląsk Wrocław oraz Lech Poznań. To jednak nie koniec wrażeń przy R22 w trwającym sezonie, bowiem karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej. Rywali Białej Gwiazdy poznamy na początku kwietnia.
 
 
 
Cennik karnetów VIP na mecze Wisły w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy sezonu 2017/2018:
 
 
Kupując karnet VIP na rundę wiosenną można zyskać nawet 22% zniżki! 
 
Od meczu z Arką Gdynia będą mieć Państwo do swojej dyspozycji nową Strefę Tyskie VIP Silver! Warto już teraz zapewnić sobie stałe miejsce na trybunach odmienionego sektora. Na gości strefy czekać będzie między innymi nowocześnie urządzona przestrzeń, strefa rozrywki oraz posiłek w cenie!
 
Dla wymagających kibiców, którzy cenią sobie najwyższy komfort, najlepszym wyborem będzie z kolei karnet do Strefy Max-Fliz VIP Gold. Goście podczas meczów będą mogli korzystać z pełnego cateringu oraz wspierać Białą Gwiazdę z miejsca o znakomitej widoczności. Strefa wyposażona w ekskluzywne meble firmy Max-Fliz stwarza również warunki do spotkań biznesowych i towarzyskich. 
do góry strony