27 kwietnia 2017

 • 15:33 Do boju, marsz!

  Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, piłkarze Białej Gwiazdy odbyli kolejny trening przed zbliżającym się spotkaniem z Legią Warszawa. Zajęcia w głównej mierze były poświęcone szlifowaniu taktyki przed niedzielnym starciem z ekipą Wojskowych. »
 • 14:10 MTS Piast Skawina klubem partnerskim Wisły Kraków!

  Do wiślackiej rodziny dołączył kolejny klub partnerski. Dziś o godzinie 13.00 oficjalnie zawarto warunki współpracy pomiędzy Wisłą Kraków a MTS Piastem Skawina! »
 • 10:40 Daniel Stefański arbitrem meczu z Legią Warszawa

  Już w niedzielę o 18.00 Wisła Kraków w meczu wyjazdowym zmierzy się z Legią Warszawa. Sędzią głównym tego spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy. »
 • 08:00 Gwiazdy Białej Gwiazdy #11. Mały wielki defensor - Aleksander Pychowski

  Filigranowy obrońca-okularnik, który powstrzymywał większych i szybszych od siebie rywali niemal bez wysiłku. Bohater pierwszych okraszonych olbrzymimi kontrowersjami przenosin z Cracovii do Wisły. Piłkarz, który w całej karierze nie zdobył gola, a poza boiskiem przebywał głównie w... sądzie, gdzie pracował. Jedenastym bohaterem „Gwiazd Białej Gwiazdy” jest śp. Aleksander Pychowski. »

26 kwietnia 2017

 • 15:00 Kto pyta, nie błądzi - zapytaj Głowę!

  Chcesz poczuć się jak dziennikarz? Wziąć udział w prawdziwej konferencji prasowej? Zadać pytanie ulubionemu piłkarzowi Wisły Kraków? Teraz to możliwe! Zapraszamy do udziału w naszej zabawie dla kibiców Białej Gwiazdy - „Kto pyta, nie błądzi”! Jesteśmy jedynym klubem sportowym w Polsce (a może i na świecie), który na każdą przedmeczową konferencję prasową będzie zapraszał… jedno z Was! Tym razem na Wasze pytania czeka wiślacki kapitan - Arkadiusz Głowacki. »
 • 12:00 Po latach. Ivica Illiev: Wisła to część mojego życia!

  Był 3 czerwca 2011 roku, kiedy szeregi świeżo upieczonego mistrza Polski zasilił król strzelców ligi serbskiej - 31-letni wówczas Ivica Iliev. Snajper, który okazał się pomocnikiem, z Białą Gwiazdą na piersi występował przez dwa kolejne sezony, zaliczając w sumie 69 spotkań i notując 7 trafień. Wisła Kraków była jego ostatnim klubem w zawodowej karierze, a dziś po kilku latach od ostatniego meczu rozgrywanego z udziałem Serba, postanowiliśmy się z nim skontaktować. Sprawdzcie sami, jak potoczyły się dalsze losy Ivicy, a także co ma do powiedzenia kibicom z Reymonta! »
 • 11:00 Czy wiesz, że: Gospodarze na wyjeździe, cz. II

  Najpiękniejsze momenty Wisły nieodłącznie kojarzą się ze stadionem przy Reymonta. To tu miały miejsce najwspanialsze serie wygranych i meczów bez porażek. To tu kibice Białej Gwiazdy mogli najczęściej wznosić ręce w geście triumfu. Wierzymy, że i w kolejnych starciach będzie podobnie. Dziś jednak w „Czy wiesz, że” wspomnimy inne stadiony, na których krakowianie rozgrywali spotkania jako gospodarze. Pora na część drugą, obejmującą II wojnę światową oraz czasy współczesne. »
 • 09:25 Tak gra Legia

  Powracająca po roku przerwy do zmagań w grupie mistrzowskiej Wisła od razu trafia na jednego z głównych kandydatów do tytułu. W 31. kolejce będziemy świadkami małego déjà vu sprzed półtora miesiąca. Biała Gwiazda po raz kolejny zawita do stolicy, by namieszać w planach Legii Warszawa.   »

25 kwietnia 2017

 • 16:00 Kup bilet VIP na mecz z Lechią Gdańsk!

  Wisła Kraków przygotowała ofertę dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Ruszyła sprzedaż biletów VIP na pierwszy mecz rundy finałowej przy R22. 6 maja (w sobotę) o 20.30 Biała Gwiazda podejmie Lechię Gdańsk. Zapowiadają się więc naprawdę wielkie emocje! »
 • 14:23 Kto kocha ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY!

  Wszyscy, którym krakowska Wisła nie jest obojętna, żyją już rozpoczynającą się w nadchodzący weekend rundą finałową Lotto Ekstraklasy. Biała Gwiazda awansowała do grupy mistrzowskiej i jako jedyny klub w Krakowie będzie walczyć o najwyższe cele. Osiągnięcie wymarzonego wyniku nie będzie jednak możliwe bez pomocy kibiców! Nie raz pokazaliście, że Wisła Kraków znaczy dla Was więcej niż klub, a w najtrudniejszych chwilach potraficie zmobilizować się jak nikt inny. Tym razem czas na młodzież, w rękach której spoczywa przyszłość i siła Białej Gwiazdy! »
 • 13:00 Wiślacki Skybox na mecz z Lechią specjalnie dla Ciebie!

  Wisła Kraków przygotowała dla swoich kibiców atrakcyjną ofertę wynajmu Skyboxów na pierwszy mecz rundy finałowej na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana (6 maja, sobota, 20.30). »
 • 12:00 Chorążka: Szkoda straconych bramek

  Piłkarze Białej Gwiazdy w Zabierzowie pokonali Cracovię w starciu 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Całe spotkanie rozegrał bramkarz wiślackiej ekipy - Kacper Chorążka, który mimo straconych bramek nie miał dużo pracy. »
do góry strony