Get Adobe Flash player


21 grudnia 2014

 • 10:14 NA JEDEN KONTAKT – Emmanuel Sarki

  Jeden z najszybszych zawodników polskiej ligi; niektórzy twierdzą, że każdy mecz powinien kończyć z golem i asystą na koncie. Jego marzenia osadzone są tu i teraz: pragnie tytułu najlepszego gracza T-Mobile Ekstraklasy i mistrzostwa Polski z Wisłą Kraków. »

20 grudnia 2014

 • 09:05 Smuda: Widzę świat w lepszych barwach

  W minionym tygodniu poprosiliśmy Was o wysłanie pytań do Franciszka Smudy. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy spotkał się z nami i udzielił odpowiedzi w kwestiach najbardziej Was intrygujących. Co sądzi o skrzydłowych z Haiti? Czy myśli o grze w europejskich pucharach? Czy Semir Stilić zostanie w Krakowie? Zapraszamy do lektury wywiadu! »

19 grudnia 2014

 • 19:26 Wiślacki opłatek przy Reymonta 22

  Dzisiaj o godz. 18.00 w hali przy Reymonta wiślacka rodzina, TS Wisła, łamiąc się opłatkiem, dzieliła się uczuciami przyjaźni, życzliwości, radości i pokoju. Opłatek to przede wszystkim znak wspólnoty. »
 • 09:14 Jesień Wisły Kraków w statystykach

  Przed kilkoma dniami zakończyła się pierwsza część sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Piłkarze i trenerzy rozjechali się w różne zakątki Polski i świata, aby odpocząć przed decydującą fazą rozgrywek. My jednak nie zamierzamy zapadać w sen zimowy i chcemy zaprezentować Wam, jak w liczbach wyglądały poczynania wiślaków w rundzie jesiennej. Zapraszamy do lektury! »

18 grudnia 2014


17 grudnia 2014

 • 14:14 Rozwiązanie świątecznego konkursu

  Kilkadziesiąt wiślackich bombek przygotowały dzieci z Sektora Rodzinnego przed meczem Wisły z Lechem Poznań. Jury miało bardzo trudne zadanie, by wybrać tę jedną, wyjątkową, najoryginalniejszą. »
 • 13:42 Michalczyk: Czeka nas więcej pracy

  Przygotowanie fizyczne zawodników to kluczowy element piłkarskiego fachu. W Wiśle od ponad czterech lat osobą odpowiedzialną za kontrolę motoryczną i powrót piłkarzy do gry po urazach jest Daniel Michalczyk, który opowiedział nam, na czym polega jego codzienna praca. »
 • 10:12 Lista sparingpartnerów w Turcji

  Znani są już wszyscy sparingpartnerzy, z którymi drużyna Wisły Kraków zmierzy się podczas trzynastodniowego zgrupowania w tureckim Belek. »

16 grudnia 2014

 • 19:08 Brożek Bohaterem 19. kolejki!

  Napastnik Białej Gwiazdy, Paweł Brożek, został doceniony przez kibiców T-Mobile Ekstraklasy za występ w 19. kolejce przeciwko Ruchowi Chorzów, otrzymując miano Bohatera Kolejki. »
do góry strony