Get Adobe Flash player


25 października 2014

 • 14:08 Przegrana Wisły II na wyjeździe

  Drużyna rezerw krakowskiej Wisły nie zdołała wywalczyć żadnego punktu w meczu 14. kolejki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej. Piłkarze spod Wawelu ulegli Łysicy Bodzentyn 1:3. »
 • 13:22 Uryga: Nie było jeszcze takich emocji w przerwie

  Alan Uryga z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Również w spotkaniu przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała pokazał się z dobrej strony. Zdaniem młodego pomocnika Wisły jego zespół wykazał się cierpliwością i dokładnością, co pozwoliło wygrać z „Góralami”. »

24 października 2014

 • 23:49 Brożek: Ładne podanie ode mnie

  Wisła Kraków pierwszy raz od dłuższego czasu potrafiła, przegrywając dwoma bramkami, odwrócić losy spotkania i wygrać z rywalem. Paweł Brożek podkreślił, że wpływ na lepszą grę całego zespołu miały zmiany, których w przerwie dokonał trener Franciszek Smuda. »
 • 23:49 Stilić: Taka gra na nas nie wystarcza

  Biała Gwiazda przełamała dziś swoistą klątwę i po raz pierwszy pokonała Podbeskidzie przed własną publicznością. Niemały udział w zwycięstwie 3:2 miał Semir Stilić, autor bramki oraz asysty. „W przerwie w szatni było gorąco” – przyznał po spotkaniu zawodnik. »
 • 23:30 Burliga: Takie mecze budują atmosferę

  Wisła Kraków po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2. Kiedy wiślacy przegrywali już 0:2, wydawało się, że będzie to kolejny mecz przed własną publicznością, który nasza drużyna zakończy bez zdobyczy punktowej. »
 • 23:14 Ojrzyński: Na tym polega piłka

  Piłkarze Podbeskidzia Bielska-Białej wracają do domu bez punktów, chociaż to oni jako pierwsi cieszyli się ze zdobytych bramek. „Wisła grała ambitnie, mieliśmy problem z wyjściem, powinniśmy dłużej utrzymać się przy piłce, a my panikowaliśmy” – mówił o swoich graczach trener Ojrzyński. »
 • 23:04 Smuda: We krwi - determinacja

  Podopieczni trenera Franciszka Smudy mogą przypisać sobie kolejne trzy punkty dzięki wygranej nad Góralami 3:2. „Ta drużyna naprawdę chce dla Wisły i dla Krakowa dać z siebie wszystko” – powiedział szkoleniowiec Białej Gwiazdy na konferencji prasowej. »
 • 22:23 Podbeskidzie odczarowane!

  Piłkarze krakowskiej Wisły wywalczyli w starciu w ramach 13. kolejki trzy punkty, wydzierając zwycięstwo Podbeskidziu Bielsko-Biala. Mimo iż zespół Górali prowadził dwiema bramkami, to Biała Gwiazda wraz ze swoimi kibicami może cieszyć się ze zwycięstwa. »
 • 10:37 Pod lupą – Piotr Malinowski

  Zawodnicy z Bielska-Białej słyną z waleczności oraz ogromnego zaangażowania na boisku. Przykładem piłkarza, który zostawia przysłowiowe serce na murawie, jest 30-letni Piotr Malinowski. »
 • 10:01 O zwycięstwo z Podbeskidziem

  Po trzech tygodniach przerwy T-Mobile Ekstraklasa wraca na stadion przy ulicy Reymonta 22. Już za parę godzin Wisła Kraków zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Widowisko, które przed nami, zapowiada się bardzo emocjonująco, dlatego dziś stadion Białej Gwiazdy znów stanie się najważniejszym miejscem w Krakowie. Razem gramy przecież o pozycję lidera! »

23 października 2014

 • 13:29 Michał Czekaj w Sektorze Rodzinnym

  Przed meczem Wisły Kraków z Podbeskidziem Bielsko-Biała Sektor Rodzinny odwiedzi obrońca Białej Gwiazdy, Michał Czekaj. »
 • 13:20 Garguła: Trzeba tę sytuację zmienić

  Podopieczny trenera Franciszka Smudy, Łukasz Garguła, nie otrzymał w starciu z Górnikiem Zabrze szansy na pokazanie się od pierwszych minut. Doświadczony pomocnik liczy natomiast na występ przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała, chce pomóc swojej drużynie. »
do góry strony