21 lutego 2018

 • 10:20 Był taki mecz: Ognisko ugaszone dwucyfrówką! Wisła - Ognisko Siedlce 21:0

  Dwucyfrówek w najwyższej klasie rozgrywkowej nie uświadczyliśmy od bardzo dawna. Kilka dobrych dekad temu takie sytuacje były jednak na porządku dziennym. Najciekawszym pod tym względem sezonem był jednak ten, w którym nie było rozgrywek ligowych, a Mistrzostwa Polski rozgrywano na dwóch szczeblach - lokalnym oraz centralnym. Wtedy to wyniki po 10:0 nie dziwiły nikogo, 21:0 jednak już tak! A takim właśnie wynikiem 24 sierpnia 1948 roku Wisła pokonała Ognisko Siedlce.  »

20 lutego 2018

 • 17:30 Spotkaj piłkarzy Białej Gwiazdy w Strefie Kibica!

  Za nami pierwsze dwie kolejki wiosennej rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy. W najbliższy czwartek 22 lutego od godziny 17.30 w Strefie Kibica na wszystkich fanów czekać będą trzej zawodnicy Wisły Kraków: Marcin Wasilewski, Nikola Mitrović oraz Matej Palčič. »
 • 15:30 Kup bilet VIP na mecz z Koroną

  Na środę 28 lutego zaplanowano drugi wiosenny mecz Wisły Kraków przy R22. Chcesz przeżyć piłkarskie emocje i z bliska przyglądać się rywalizacji w ramach Lotto Ekstraklasy? Już teraz kup bilet VIP na spotkanie z Koroną  Kielce. Sprzedaż rusza w środę 21 lutego. »
 • 13:40 Ofensywa przede wszystkim

  Wygrana nad Arką Gdynia sprawiła, że piłkarze Białej Gwiazdy złapali wiatr w żagle i w ogromnym skupieniu i determinacją przygotowują się do kolejnego ligowego starcia. W niedzielę Wiślaków czeka drugie wyjazdowe starcie w wiosennej rundzie zasadniczej. »
 • 12:15 23. kolejka #OkiemWiślaka

  Tym razem wasze wnikliwe spojrzenia zatrzymały się głównie na pojedynku Białej Gwiazdy z Arką Gdynia. Trudno się jednak dziwić - po długiej przerwie Lotto Ekstraklasa powróciła na R22 i był to powrót szczęśliwy. Wisła Kraków z pomocą Was, swoich kibiców, pokonała podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego 3:2, zapewniając sobie w ten sposób niezwykle cenne trzy punkty. »
 • 10:00 Bilety na mecz z Koroną Kielce!

  Wiślacy mają za sobą pierwsze zwycięstwo wywalczone przed własną publicznością. Kolejnym rywalem Białej Gwiazdy w starcu przy R22 będzie 28 lutego zespół Korony Kielce. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie wystartuje w środę 21 lutego! »

19 lutego 2018

 • 19:06 #WiślackiTweetup vol. 2

  Szerokim echem w piłkarskiej Polsce odbiło się niecodzienne wydarzenie wychodzące poza przyjęte do tej pory schematy! Mowa o #WiślackimTweetup’ie, który odbył się 20 października 2017 roku. Chcemy, aby event ten na stałe zagościł w naszym harmonogramie, dlatego na piątek 23 lutego zaplanowano drugą edycję tego wyjątkowego spotkania integracyjnego! »
 • 17:30 Wiślacka Dziecięca Eskorta czeka na Ciebie!

  Wisła Kraków od wielu lat spełnia marzenia młodych i nieco starszych kibiców. Podczas sobotniego meczu z Arką Gdynia piłkarzom Białej Gwiazdy przy wyjściu na murawę przy R22 towarzyszyli mali Wiślacy. Także i Twoje dziecko może stanąć u boku swojego idola. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! »
 • 15:10 Pani Prezes Marzena Sarapata Osobowością Roku!

  Krakowianie docenili wzorcowe działanie Prezes Wisły Marzeny Sarapaty na rzecz Klubu z ponad 111-letnią historią, będącego wizytówką stolicy Małopolski. Została bowiem wybrana Osobowością Roku w kategorii Samorządność i społeczność lokalna! »
 • 14:00 Imaz: Arka postawiła twarde warunki

  W spotkaniu rozgrywanym w ramach 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Arkę Gdynia 3:2. Jesús Imaz - zawodnik, który powrócił do wyjściowego składu Wisły Kraków, popisał się efektownym trafieniem, które w końcówce pierwszej odsłony gry dało Białej Gwieździe wyrównanie. Napastnik występujący z numerem 11 nie krył radości z ostatecznego rezultatu rywalizacji, jednocześnie podkreślając, że to zwycięstwo wcale do łatwych nie należało. »
 • 13:00 Halilović: Jestem w pełnej gotowości

  Pomocnik Białej Gwiazdy Tibor Halilović dwukrotnie w trwającej rundzie wiosennej wchodził na boisko z ławki rezerwowych. W sobotnim meczu z Arką Gdynia zameldował się na murawie w 66. minucie, zastępując Tomasza Cywkę. »
 • 12:00 Arsenić: To niesamowite uczucie!

  Dwie bramki w jednym meczu, to dla obrońcy zawsze ogromne wydarzenie. A dublet dający swojej drużynie trzy punkty, to już coś wielkiego! Zoran Arsenić przyznaje, że jeszcze nigdy nie zdobył dwóch goli w ciągu 90 minut. Jakie to uczucie? Niesamowite!  »
do góry strony