21 lipca 2018

 • 21:57 Bartkowski: Niewiele dzieliło nas od wygranej

  Piłkarska karuzela w Polsce rozkręciła się na dobre. W sobotni wieczór piłkarze Białej Gwiazdy bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Arką Gdynia, zgarniając tym samym jeden punkt na inaugurację Lotto Ekstraklasy. »
 • 21:35 Kort: Odczuwamy spory niedosyt

  Po zaciętym czwartym spotkaniu 1. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków bezbramkowo zremisowała z Arką Gdynia na stadionie przy ulicy Reymonta. Gospodarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji, natomiast goście, przy odrobinie szczęścia i refleksu bramkarza, Pavelsa Šteinborsa, wywieźli ze stolicy Małopolski korzystny dla siebie rezultat. Swoje pierwsze ligowe spotkanie w nowych barwach rozegrał były zawodnik Pogoni Szczecin, Dawid Kort. »
 • 21:05 Stolarczyk: Zabrakło wyłącznie finalizacji

  Wisła w ligowym debiucie Macieja Stolarczyka zremisowała mecz z Arką Gdynia 0:0. I choć wrażenia z gry Wiślaków były lepsze niż przyjezdnych, to za wrażenia trzech punktów nie można dopisać. Trener Stolarczyk widzi jednak kilka powodów do optymizmu.  »
 • 20:50 Smółka: Męczyliśmy się na boisku

  Wisła Kraków zremisowała z Arką Gdynia 0:0 w meczu inaugurującym sezon 2018/2019 Lotto Ekstraklasy dla obu drużyn. Bardziej zadowolonym z tego osiągnięcia był Zbigniew Smółka, który w swoim ekstraklasowym debiucie mógł dopisać sobie punkt.  »
 • 20:29 Wisła - Arka: Statystyki

  Mając na celu zwiększenie dostępności danych statystycznych z rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, przekazujemy szczegółowe raporty z meczu Wisła Kraków - Arka Gdynia. »
 • 20:00 Zero z tyłu, zero z przodu

  Sezon 2018/2019 w wykonaniu Wiślaków rozpoczęty! Na pierwszy ogień krakowianie zmierzyli się z Arką Gdynia. Domowy mecz przy R22 zakończył się wynikiem bezbramkowym, choć to Wisła miała lepsze okazje do zdobycia gola. »
 • 17:58 Nowe stroje już w sprzedaży!

  Już w sobotę przed meczem z Arką Gdynia na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie zaprezentowane zostały trykoty firmy adidas na kolejny sezon, w których w najbliższym sezonie występować będą piłkarze Białej Gwiazdy! Już teraz możecie sprawić sobie nowe szaty Wisły!  »
 • 16:25 Komunikat Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA

  W dniu 21 lipca 2018 r. w Krakowie odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Wisły Kraków S.A., na którym podjęto następujące uchwały. »
 • 15:42 Rezygnacja prezesa Damiana Dukata

  Informujemy, że dzisiaj podczas posiedzenia Rady Nadzorczej, Prezes Damian Dukat złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu i zarazem wiceprezesa Wisły Kraków SA. Oznacza to, że od 21 lipca 2018 roku Zarząd Wisły Kraków SA działa w jednoosobowym składzie. »
 • 15:10 Zapowiedź LV BET: Start ligi na zero z tyłu?

  Wiślacy w ubiegłym rozgrywkach niemal do samego końca mieli matematyczne szanse na grę w europejskich pucharach. W tych rozgrywkach to nie występy na Starym Kontynencie, ale najbliższe i najprostsze cele będą najważniejsze. Pierwszym z nich będzie zwycięstwo z Arką Gdynia na inaugurację nowego sezonu.  »
 • 14:48 Atrakcje przed meczem z Arką!

  Mecz z Arką Gdynia to nie tylko piłkarskie emocje! Tego dnia odbędzie się również prezentacja nowych strojów Białej Gwiazdy! Co przygotowano z okazji tego wydarzenia?  »
 • 13:02 1 na 1: Wisła Kraków - Arka Gdynia

  Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Reymonta Wisła Kraków zainauguruje kolejny ekstraklasowy sezon. W pierwszej kolejce ligowych zmagań dojdzie do spotkania pomiędzy Białą Gwiazdą a Arką Gdynia. Goście z Trójmiasta, podbudowani obroną Superpucharu Polski zapewne będą chcieli udokumentować swoją dobrą formę, natomiast Wiślacy zamierzają pokazać, że jeżeli chodzi o problemy, to te natury sportowej ich nie dotyczą. Przed startem rozgrywek zapraszamy na krótką analizę porównawczą dwóch wyróżniających się postaci obu drużyn, Macieja Sadloka i Adama Marciniaka.  »
do góry strony