Get Adobe Flash player


22 sierpnia 2014

 • 15:24 Tak gra Pogoń

  Już dziś czekają nas emocje związane ze spotkaniem Wisły Kraków z drużyną Pogoni Szczecin. Według najnowszych doniesień wystąpi ona bez swojego asa, czyli Marcina Robaka. Pytanie, jak fakt ten wpłynie na ustawienie i możliwości zespołu? Zapraszamy do analizy rywala. »
 • 11:30 Pod lupą - Hernani

  Hernani, obrońca szczecińskiej Pogoni, ma za sobą liczne występy na boiskach ekstraklasy. Polscy kibice pamiętają tego walecznego zawodnika z siedmioletniej gry w Koronie Kielce. »
 • 10:10 W daleką podróż po zwycięstwo

  Przed piłkarzami krakowskiej Wisły jeden z najdalszych wyjazdów w sezonie. Podopieczni trenera Franciszka Smudy odwiedzą Szczecin by tam, w drugim meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, zagrać z Pogonią. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż naprzeciw siebie staną dwie dobre drużyny oraz dwóch wspaniałych napastników, czyli Marcin Robak i Paweł Brożek. »

21 sierpnia 2014


20 sierpnia 2014

 • 19:30 Trening w Grodzisku

  Po kilkugodzinnej podróży autokarem piłkarze Wisły dotarli do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie po spożyciu posiłku i chwili relaksu udali się na wieczorny trening w tutejszym ośrodku. »
 • 11:53 Powołanie dla Alana Urygi

  Alan Uryga otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 20 na towarzyskie spotkanie z reprezentacją U-20 Szwajcarii oraz z reprezentacją U-20 Włoch. »
do góry strony