Get Adobe Flash player


22 lipca 2014

 • 15:40 Z Ruchem w Krakowie

  Zmianie uległo miejsce spotkania z chorzowskim Ruchem, które zaplanowano na 10 sierpnia 2014 roku na godzinę 18:00. Mecz w ramach 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się nie w Chorzowie, lecz na stadionie przy ulicy Reymonta 22. »
 • 15:30 Jankowski: Zrealizować założenia

  Nowy zawodnik Wisły, Maciej Jankowski, ma za sobą pierwszy ligowy debiut z białą gwiazdą na piersi, ale już w najbliższy poniedziałek wybiegnie na murawę przy Reymonta 22, aby zaprezentować się krakowskim kibicom. »
 • 15:29 Z Pogonią w piątek

  Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA podał dokładny terminarz 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015. Biała Gwiazda zmierzy się z Pogonią Szczecin w piątek 22 sierpnia o godz. 20.30. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport HD. »
 • 12:12 Trening z Guerrierem

  Po meczu z Górnikiem Łęczna i trzech dniach wolnego podopieczni Franciszka Smudy wrócili do piłkarskich zajęć. W Myślenicach Wiślacy będą się przygotowywać do kolejnego spotkania ligowego, w którym na własnym stadionie podejmą Piasta Gliwice. »
 • 10:20 Rabat za karnet

  Wisła Kraków przygotowała specjalną promocję dla swoich kibiców. Każda osoba, która zakupi karnet Jesień 2014, otrzyma kupon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupach wybranych produktów w sklepie Wiślacki Świat. »

21 lipca 2014

 • 15:58 Wisła Kraków przeprasza swoich kibiców

  Wisła Kraków pragnie przeprosić swoich Kibiców za opóźnienie sprzedaży karnetów w dniu dzisiejszym. »
 • 15:45 Bądź częścią Klubu 1906

  Arena sportowa to nie tylko miejsce rywalizacji, wokół niej realizować można wiele celów, które  łatwiej osiągnąć w grupie. Przy R22 potęgujemy emocje, mnożymy radość, chcemy osiągnąć sukces. Sukces wspólny, drużyny i kibiców: sportowy, biznesowy, towarzyski. Wisła Kraków przygotowała ofertę nie tylko dla dużych firm i korporacji, ale także dla małych rodzinnych przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych w sposób szczególny futbolem. Od dziś także Ty możesz należeć do elitarnej grupy i przenieś tradycję kibicowania do swojej firmy, będąc członkiem Klubu 1906. Dzięki temu stadion Białej Gwiazdy stanie się niezwykłym miejscem spotkań Twoich partnerów biznesowych, a mecze Wisły będą  nagrodą dla najlepszych pracowników!  »
 • 13:10 Sektor Szkolny na mecz z Piastem

  Serdecznie zapraszamy wszystkie kolonie, dzieci przebywające na obozach, grupy zorganizowane, które w poniedziałek 28.07.2014r. będą przebywały w Krakowie, na mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice. To pierwszy mecz podopiecznych Franciszka Smudy na własnym stadionie w sezonie 2014/2015. To także niepowtarzalna okazja, by zobaczyć po raz pierwszy na żywo nowych zawodników Białej Gwiazdy! »

20 lipca 2014

 • 16:51 Święto Łukasza i Eweliny

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dziś wstępuje w związek małżeński obrońca Białej Gwiazdy – Łukasz Burliga. Odtąd na ścieżkach życia towarzyszyć mu będzie ukochana – Ewelina. »

19 lipca 2014

 • 16:00 Wiślacy spotkali się z kibicami

  Czterech piłkarzy krakowskiej Wisły, na czele z Arkadiuszem Głowackim, wzięło w sobotnie popołudnie udział w spotkaniu z kibicami zorganizowanym przez partnera technicznego Białej Gwiazdy – firmę adidas. »
 • 11:26 Burliga: Ranga Wisły Kraków zobowiązuje

  Do udanych występów może zaliczyć piątkowy pojedynek pomocnik Białej Gwiazdy, Łukasz Burliga. Popularny „Bury” mógł pokusić się także o bramkę, lecz piłka po jego strzałach nie chciała wpaść do siatki. »

18 lipca 2014

 • 23:08 Buchalik: Wynik jest w miarę sprawiedliwy

  Bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik, nie zachował czystego konta w meczu na inaugurację ligi. Dzięki trafieniu Sadloka zawodnicy Białej Gwiazdy wracają do stolicy Małopolski z jednym punktem. »
do góry strony