28 czerwca 2017

 • 20:36 Halilović: Przyświeca nam wspólny cel

  W środowe popołudnie Wisła Kraków zmierzyła się z Rakowem Częstochowa. Niestety w bazie szkoleniowej w Myślenicach to przyjezdni byli górą, zwyciężając 2:1. Przez czterdzieści pięć minut na murawie zaprezentował się Tibor Halilović - nowy nabytek Białej Gwiazdy. »
 • 20:16 Boguski: Mecz… przerwą w treningach

  Wisła Kraków w drugim meczu sparingowym uległa Rakowowi Częstochowa 1:2. Strzelcem jedynego gola dla Białej Gwiazdy był Rafał Boguski. Oto co po spotkaniu powiedział wiślacki skrzydłowy. »
 • 20:03 Ramirez: Dążyć do ciągłej poprawy

  „Odbyliśmy jednostkę treningową, pracując nad określonymi elementami. Jesteśmy po ciężkim tygodniu treningów, również po dzisiejszych zajęciach z pierwszej części dnia. Nie odnieśliśmy żadnych kontuzji, to cieszy. Nie analizowaliśmy przy tej okazji gry rywala, skupialiśmy się na tym, co my mamy osiągnąć” - podsumował sparingowe przetarcie z Rakowem Częstochowa Kiko Ramírez, trener Wisły Kraków. »
 • 18:58 Sparing dla Rakowa

  W drugim przedsezonowym sparingu Biała Gwiazda w bazie w Myślenicach mierzyła się z beniaminkiem I ligi - Rakowem Częstochowa, który w pierwszym pojedynku pokonał Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 2:1. Drugie starcie częstochowian zakończyło się takim samym wynikiem. Wisła po dwóch różnych połowach uległa pierwszoligowcom właśnie 1:2, a jedyną bramkę dla krakowian zdobył Rafał Boguski. »
 • 13:00 Kolejny test z beniaminkiem

  Po wysokiej wygranej z Olimpią Wojnicz, czas na Raków Częstochowa. Tym razem piłkarze Wisły Kraków mogą być pewni, że poprzeczka będzie zawieszona dużo wyżej i że czeka ich trudne spotkanie. Także ze względu na iście tropikalną aurę. »
 • 10:00 Sezon z… Semirem Stiliciem

  Kibice Lotto Ekstraklasy muszą jeszcze przez kilkanaście dni wyczekiwać na wznowienie rozgrywek najlepszej ligi świata. Korzystając z przerwy w zmaganiach, przedstawiamy podsumowanie minionego sezonu z Semirem Štiliciem. »

27 czerwca 2017

 • 20:00 KalejdosKOP - wiślacki magazyn TV, odc. 6

  Najnowsze informacje z treningów Białej Gwiazdy i wywiady oko w oko z Wiślakami! Prezentujemy kolejny odcinek internetowego magazynu Wisły Kraków. Newsy i ciekawostki czekają na Was nie tylko w formie tekstowej, ale także materiałów wideo! Zachęcamy do oglądania Kalejdoskopu - wiślackiego magazynu TV. »
 • 15:49 Wiślackie szachy w Myślenicach

  Wtorek upłynął w Myślenicach pod znakiem doskonalenia taktyki. To jednak - jak podkreśla sztab trenerski - „element podstawowy gry w piłkę”. Do ligi pozostało już tylko 17 dni, więc czas najwyższy doszlifować krakowską strategię! »
 • 12:07 Sezon z… Jakubem Bartoszem

  W sierpniu skończy 21 lat, a już udowadnia, że warto na niego stawiać. Gdy wchodzi z ławki rezerwowych, jedno jest pewne - będzie się działo! Zapraszamy na podsumowanie ubiegłego sezonu w wykonaniu Jakuba Bartosza. »
 • 11:00 Urodziny Tomasza Cywki

  29. urodziny obchodzi dziś wiślacki obrońca - Tomasz Cywka. »

26 czerwca 2017

 • 21:56 Martin Kostal będzie trenował z Wisłą

  Od jutra (od wtorku - 27 czerwca) z Białą Gwiazdą będzie trenował Martin Košťál. To środkowy pomocnik, który nieźle radzi sobie też na prawym skrzydle. »
 • 19:30 Marzena Sarapata prezesem TS Wisła Kraków

  „Chciałabym, żeby była to jedna Wisła - bez podziału na Towarzystwo Sportowe, czy Spółkę Akcyjną” - mówi Marzena Sarapata, która niemal jednogłośnie została wybrana nowym prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. »
do góry strony