Get Adobe Flash player


2 marca 2015

 • 14:51 Weź udział w ogólnopolskim badaniu Kibice 2015

  Wszystkich kibiców Białej Gwiazdy zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu dotyczącym kibiców klubów Ekstraklasy, ankieta znajduje się na stronie www.kibice2015.pl. »
 • 14:40 Przemysław Lech wraca do Wisły

  Umowa transferowa, dotycząca wypożyczenia Przemysława Lecha, pomiędzy Wisłą Kraków a Flotą Świnoujście została skrócona. Młody zawodnik Białej Gwiazdy do Krakowa wróci już teraz i piłkarską wiosnę spędzi w krakowskim klubie. »
 • 14:26 Wynajmij Skybox na mecz z Zawiszą!

  Serdecznie zapraszamy do wynajmu Skyboxu na mecz z Zawiszą Bydgszcz, który odbędzie się w sobotę, 7 marca o godzinie 15.30.  »
 • 12:45 Kup bilet VIP, spotkaj się z piłkarzami Wisły!

  Oglądanie meczów w strefach VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana to nie tylko możliwość brania udziału w sportowym wydarzeniu w luksusowych warunkach. Przy R22 potęgujemy emocje, mnożymy radość, zbliżamy do Wisły Kraków. »
 • 11:20 Zadaj pytanie i spotkaj się z piłkarzami

  Przypominamy, że wraz z meczem z Zawiszą Bydgoszcz rusza nowy cykl spotkań z piłkarzami Białej Gwiazdy. Po zakończeniu sobotniej rywalizacji w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na sympatyków krakowskiej Wisły będą czekać: trener Marcin Broniszewski, Mariusz Stępiński i Alan Uryga. »
 • 11:06 Bilety na mecz z Cracovią

  Przed zawodnikami i kibicami Białej Gwiazdy kolejne piłkarskie emocje w ramach rundy zasadniczej. Sympatycy krakowskiego klubu mogą zasiąść na trybunach Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, kupując bilety już od 15 złotych. 21 marca o godzinnie 18.00 czeka nas najwżniejszy pojedynek w rundzie zasadniczej! Derby z Cracovią! »
 • 10:47 Sektor MABG na meczu z Zawiszą

  7 marca o godzinie 15.30 Biała Gwiazda zmierzy się przy Reymonta z Zawiszą Bydgoszcz. Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków SA oferujemy Państwu do dyspozycji nasz Sektor Szkolny. »

1 marca 2015

 • 13:20 II tura licytacji szalików-cegiełek!

  Drodzy Kibice! Rozpoczęły się licytacje 25 sztuk numerowanych szalików-cegiełek. W drugiej partii licytować można szaliki z numerami od 51 do 75. »
 • 12:00 Głowacki: Robi się gorąco

  Kapitan Białej Gwiazdy, Arkadiusz Głowacki, nie zdołał poprowadzić swojej drużyny do pierwszego zwycięstwa w rundzie rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. Trafienie popularnego „Głowy” w 36. minucie rywalizacji z GKS-em Bełchatów dało krakowskiemu zespołowi nadzieję na dobry rezultat, jednak wątpliwości rozwiał Piech piętnaście minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra. »

28 lutego 2015

do góry strony