4 sierpnia 2015

 • 13:17 Mecz rezerw w Myślenicach

  Ten weekend przyniesie inaugurację rozgrywek drużyn występujących w III lidze. Startuje grupa małopolsko – świętokrzyska, w ramach której sportowe boje toczy Wisła II Kraków. »
 • 12:25 Stawić czoła Legii

  Po dwóch dniach wolnego, które zafundował swoim piłkarzom sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy, we wtorek rano Wiślacy rozpoczęli przygotowania do meczu z Legią Warszawa. »
 • 12:02 Przyjaźń od najmłodszych lat - specjalna oferta VIP

  Najbliższe dwa spotkania rozegrane przez drużynę Wisły Kraków w roli gospodarza będą miały niezwykły wymiar,  a określić je można jednym słowem - PRZYJAŹŃ. »
 • 11:58 NA JEDEN KONTAKT: Tomasz Cywka

  Niejeden młody piłkarz zazdrości pomocnikowi Wisły piłkarskiego CV, bowiem przygodę z seniorskim futbolem rozpoczynał w Anglii, gdzie przebywał od 2006 roku. To właśnie na Wyspach Brytyjskich miał możliwość doskonalenia swojego talentu pod okiem najlepszych szkoleniowców. 17 lipca 2015 roku po raz pierwszy w swojej karierze zadebiutował na boiskach polskiej Ekstraklasy, rozgrywając pierwszy mecz z białą gwiazdą na piersi. »

3 sierpnia 2015

 • 18:09 Wynajmij Skybox na mecz z Lechią

  Serdecznie zapraszamy do wynajmu Skyboxu na mecz 5. kolejki Ekstraklasy przeciwko Lechii Gdańsk, który odbędzie się w niedzielę, 16 sierpnia 2015 roku o godz. 18.00. »
 • 13:24 Atmosfera podczas meczu z Lechem Poznań

  Rozmaite atrakcje towarzyszyły kibicom Białej Gwiazdy, którzy w sobotni wieczór zasiedli na trybunach Stadionu Miejskiego w Krakowie im. Henryka Reymana, aby w arcyważnym pojedynku wesprzeć swoich idoli. »
 • 13:08 Raport zdrowotny po meczu z Lechem

  Pod koniec sobotniej rywalizacji Białej Gwiazdy z Lechem Poznań ucierpiał pomocnik krakowian - Alan Uryga.   »
 • 10:32 Wyróżnienia dla Wiślaków

  Dobra postawa piłkarzy Białej Gwiazdy w starciu z mistrzem Polski znalazła uznanie w oczach dziennikarzy sportowych. Aż czterech Wiślaków – Radosław Cierzniak, Richard Guzmics, Krzysztof Mączyński oraz Rafał Boguski – zostało przez ekspertów NC+ i tygodnika Piłka Nożna wybranych do jedenastki 3. kolejki Ekstraklasy.   »

2 sierpnia 2015

 • 16:25 Mączyński: Kluczem do zwycięstwa była drużyna

  Emocje po wczorajszym meczu Wisły z Lechem już opadają, niemniej jednak nadzieje kibiców po tak dobrej grze Wiślaków przeciwko mistrzowi Polski bez wątpienia poszły w górę. Jeden z nowych nabytków Białej Gwiazdy, Krzysztof Mączyński przekonuje: „Do Warszawy też jedziemy po trzy punkty”. »
 • 12:36 Burliga: Jesteśmy w stanie walczyć z najlepszymi

  Podopieczny trenera Kazimierza Moskala rozegrał pełne 90 minut przeciwko drużynie mistrza Polski, zastępując na lewej obronie kontuzjowanego Macieja Sadloka. Łukasz Burliga spisał się nie tylko w defensywie, ale także miał udział przy drugiej bramce dla Białej Gwiazdy. »
 • 10:40 Wisła : Lech - bramki z meczu

  W sobotni wieczór podopieczni Kazimierza Moskala pokonali na własnym boisku aktualnego mistrza Polski - drużynę Lecha Poznań 2:0. Obie bramki dla krakowian zdobył Rafal Boguski. »
 • 00:06 Cierzniak: Miło jest słyszeć swoje nazwisko

  Do trzeciej kolejki kibicom Białej Gwiazdy przyszło czekać na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Jednak chwile wyczekiwania zostały kibicom wynagrodzone. Wisła po świetnym spotkaniu pokonała na własnym boisku mistrza Polski, ekipę Lecha Poznań. Bez wątpienia widowisko to miało dwóch kluczowych aktorów – zdobywcę obu bramek, Rafała Boguskiego, a także Radosława Cierzniaka, który wykazał się w dzisiejszym meczu kilkoma znakomitymi interwencjami i zachował czyste konto. »
do góry strony