13 grudnia 2017

 • 10:30 Utrzymać dominację w Krakowie!

  Derby Krakowa to zapewne najbardziej wyczekiwane spotkanie przez kibiców mieszkających pod Wawelem. Ich rezultat decyduje o tym, kto przez najbliższe miesiące będzie piłkarsko rządził w stolicy Małopolski. Pora na 197. potyczkę z udziałem najstarszych polskich Klubów, w której na pewno walki i zaciętości nie zabraknie! »
 • 09:00 Urodziny trenera Radosława Sobolewskiego!

  13 grudnia 1976 roku w Białymstoku urodził się były wybitny piłkarz, a obecnie trener pierwszego zespołu Wisły Kraków - Radosław Sobolewski! »
 • 07:00 LV BET: Derby rządzą się swoimi kursami

  Wisła do Derbów Krakowa przystąpi bez Kiko Ramíreza, który po przegranym spotkaniu z Wisłą Płock (0:1) został zwolniony. Na stadionie Cracovii tabela i ostatecznie mecze nie będą jednak miały aż tak wielkiego znaczenia, bowiem w spotkaniach tego kalibru statystyka swoją drogą, a wydarzenia na murawie swoją. Chociaż slogan „Derby rządzą się swoimi prawami” jest nieco utarty, to z pewnością prawdziwy. Jakie kursy na ten wyjątkowy mecz przygotował sponsor Białej Gwiazdy, LV Bet? »

12 grudnia 2017

 • 19:10 Sobolewski: Mam strategię na ten mecz

  W niedzielę stery po Kiko Ramírezie przejął współpracujący z nim dotychczas Radosław Sobolewski. Dowodził on będzie drużyną Białej Gwiazdy w dwóch ostatnich ligowych rywalizacjach rozegranych przed przerwą zimową, zaczynając od arcyważnego starcia - Derbów Krakowa. »
 • 18:45 Małecki: Przyzwyczaiłem się do bycia „ulubieńcem” przy Kałuży

  „Każdy z nas zdaje sobie sprawę co to za mecz i jesteśmy do niego gotowi w stu procentach” - przyznał na wieczornej konferencji prasowej pomocnik Białej Gwiazdy, Patryk Małecki. Już za nieco ponad 24 godziny Kraków skupi się tylko na 197. Derbach Krakowa! »
 • 17:00 Zapowiedź 20. serii gier Lotto Ekstraklasy

  Tym razem na ligowe emocje nie musieliśmy czekać do weekendu i już we wtorek oraz środę zostanie rozegrana 20. kolejka Lotto Ekstraklasy. Co, oprócz wielkich derbów Krakowa, czeka nas przez najbliższe dwa dni? »
 • 16:10 Pod lupą - Szymon Drewniak

  Od rozpoczęcia Wielkich Derbów Krakowa dzielą nas już zaledwie godziny. Przed walką o prymat w mieście, zapraszamy do zapoznania się z sylwetką gracza Pasów - Szymona Drewniaka. »
 • 13:40 Tak gra Cracovia

  To już w środę! Kolejne starcie, które elektryzuje całą stolicę Małopolski odbędzie się przy ul. Kałuży o 20.30. Zanim jednak odbędzie się kolejna „Święta wojna”, przyjrzyjmy się z kim zmierzą się podopieczni Radosława Sobolewskiego, który tymczasowo zastąpił Kiko Ramíreza. Oto analiza taktyczna zespołu Michała Probierza.  »
 • 12:00 Wisła - Wisła: skrót meczu

  11-letnia seria Wisły Kraków w starciach z Wisłą Płock w niedzielę dobiegła końca. Ostatni mecz pod wodzą Kiko Ramíreza zakończył się porażką Białej Gwiazdy. Gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył Damian Szymański. »
 • 10:30 Brożek: W Derbach dać z siebie wszystko

  W niedzielę drużyna Wisły Kraków poniosła drugą z rzędu porażkę w Lotto Ekstraklasie. Paweł Brożek nie krył rozczarowania, uważając, że jego zespół był pod każdym względem gorszy od przeciwnika. »
 • 09:00 Wasilewski: Będziemy zmobilizowani

  Marcin Wasilewski pojawił się na murawie w starciu z Wisłą Płock od pierwszych minut. Krakowianie okazali się jednak słabsi od imienniczki, ulegając 0:1 w meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. »

11 grudnia 2017

 • 17:30 Futsal przy Reymonta vol. 1

  Takich emocji związanych z futsalem na Reymonta 22 życzylibyśmy sobie jak najwięcej. W niedzielę 10 grudnia odbył się turniej eliminacyjny do halowego Pucharu Polski, a jedną z drużyn, która wywalczyła awans do fazy finałowej, była Wisła Kraków złożona z trenerów Akademii! »
do góry strony