Get Adobe Flash player


27 listopada 2014

 • 15:40 Stilić: Robiliśmy wszystko, abym wyzdrowiał

  Pod sporym znakiem zapytania stał występ pomocnika Białej Gwiazdy, Semira Stilicia, w piątkowym spotkaniu w Gliwicach. Na szczęście dla Wisły jej lider jest gotów, aby poprowadzić drużynę w starciu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. »
 • 15:27 Smuda: Czeka nas ciężki bój

  Już jutro podopieczni Franciszka Smudy zmierzą się w Gliwicach z Piastem. Tymczasem dzisiaj szkoleniowiec krakowian spotkał się w Myślenicach z dziennikarzami. »
 • 10:51 Paweł Gil rozjemcą w Gliwicach

  Sędzia Paweł Gil z Lublina będzie nadzorował piątkowy pojedynek między Piastem Gliwice a Wisłą Kraków w ramach 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. »
 • 10:23 Zapowiedź 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

  W powietrzu coraz mocniej czuć zimę, ale niskie temperatury niestraszne są naszym ligowcom – ci dzielnie walczą o kolejne zwycięstwa, aby zbliżającą się zimową przerwę w rozgrywkach spędzić na jak najwyższym miejscu w tabeli. »

26 listopada 2014

 • 18:01 Kibice Białej Gwiazdy!

  Kibice Białej Gwiazdy! Komisja ds. Licencji Klubowych ukarała nasz Klub trzema ujemnymi punktami, z którymi przyjdzie nam rozpocząć sezon 2015/2016, dlatego też Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, Towarzystwo Sportowe Wisła i Wisła Kraków SA zwracają się do Was z gorącym apelem o wsparcie! »
 • 15:35 Świąteczny konkurs na meczu z Lechem

  Grudzień to miesiąc, który każdemu kojarzy się ze św. Mikołajem oraz gorączką przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Ta wyjątkowa atmosfera zagości także przy R22, klub bowiem organizuje specjalny konkurs dla swoich najmłodszych fanów. »
 • 13:06 Kacper Chorążka na testach w Anglii

  Kacper Chorążka - młody bramkarz Wisły Kraków w najbliższych dniach uda się na testy do dwóch angielskich klubów. »
 • 11:53 Trening z Gargułą i Stiliciem

  Już tylko dwa dni pozostały do pojedynku Wisły Kraków z Piastem Gliwice. Dobrą informacją dla kibiców Białej Gwiazdy jest powrót do treningów Semira Stilicia i Łukasza Garguły. »

25 listopada 2014

 • 13:57 Rusza II tura sprzedaży karnetów VIP

  Już dziś rusza II tura sprzedaży karnetów VIP na rundę wiosenną! Uwaga! – karnet obejmuje sześć spotkań rundy wiosennej oraz wszystkie mecze RUNDY FINAŁOWEJ T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015. Warto dokonać zakupu KARNETU już teraz! W niedzielę 7 grudnia o godz. 18.00 drużyna Wisły Kraków zmierzy się w hitowym pojedynku z Lechem Poznań! »
 • 12:37 Powołanie dla Handzlika

  Młody zawodnik Wisły - Konrad Handzlik - otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 17. »
 • 12:00 Znamy pierwszych sparingpartnerów

  Choć do rozpoczęcia przerwy zimowej pozostały jeszcze trzy ligowe kolejki, już dzisiaj znamy plany Białej Gwiazdy na przygotowania do rundy wiosennej. »
 • 11:47 Sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy

  Już 7 grudnia o godzinie 18.00 Wisła zmierzy się przy Reymonta 22 z Lechem Poznań. Najmłodszych fanów już teraz zapraszamy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy.   »
do góry strony