24 maja 2018

 • 13:30 Pol Llonch żegna się z Wisłą Kraków

  Informujemy, iż wygasający 30 czerwca 2018 roku kontrakt Pola Lloncha nie będzie przedłużony - Hiszpan nie zdecydował się bowiem skorzystać z oferty Klubu. Pomocnikowi Białej Gwiazdy dziękujemy za poświęcenie w grze dla Białej Gwiazdy.  »
 • 13:10 Carrillo: Zmiany nie są łatwe - potrzeba zaufania

  Ostatni mecz sezonu 2017/2018 Lotto Ekstraklasy już za nami, przyszedł więc czas na podsumowanie pracy wykonanej w ciągu ostatnich miesięcy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć rozmowy z trenerem Białej Gwiazdy - Joanem Carrillo. W pierwszej części wywiadu opowiada o swoich wrażeniach z pobytu w klubie, pomysłach na grę oraz o tym, co według niego jest najważniejsze, by drużyna dobrze funkcjonowała.   »
 • 12:03 Ivan Gonzalez odchodzi z Wisły Kraków

  Iván González po upływie kontraktu, tj. 30 czerwca 2018 roku, stanie się wolnym zawodnikiem. Hiszpanowi dziękujemy za półtora roku spędzone przy Reymonta.  »
 • 10:03 Patryk Warczak z powołaniem do U-15

  Młody obrońca Białej Gwiazdy Patryk Warczak znalazł się w gronie zawodników powołanych na Konsultację Szkoleniową Reprezentacji Polski U-15, która odbędzie się w dniach od 4 do 8 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim.  »

23 maja 2018

 • 16:19 Wisła Kraków 2017/2018 w InStat - podsumowanie

  Sezon 2017/2018 był pierwszym, podczas którego Ekstraklasa podjęła współpracę z InStat. Dzięki temu kluby miały dostęp do danych i ocen poszczególnych piłkarzy w konkretnych meczach. Przyglądnęliśmy się więc statystykom przygotowanym przez ten program - i doszliśmy do wielu ciekawych wniosków. Który z piłkarzy prezentował najrówniejszą formę, który pobijał rekordy InStata, a który był „Graczem Meczu” wiele razy, choć InStat mówił co innego? Przekonajcie się sami!  »
 • 12:46 37. kolejka #OkiemWiślaka

  Nie udała się mija „puchary”. Wisła Kraków niestety zakończyła sezon 2017/18 wyjazdową porażką 0:2 z Górnikiem Zabrze. Biała Gwiazda dzielnie walczyła o czwartą lokatę dającą prawo do gry w eliminacjach do Ligi Europy, ale szczęście było tym razem po stronie drużyny ze Śląska. Czas podsumować ostatnią kolejkę Lotto Ekstraklasy! »

22 maja 2018

 • 13:53 Statystyczne podsumowanie sezonu 2017/2018

  Wraz z końcem sezonu nastał czas podsumowań. Sztab szkoleniowy analizuje postawę całej drużyny i poszczególnych piłkarzy, sami zawodnicy rozważają minione dla nich rozgrywki pod względem prezentowanej formy i osiągniętych wyników, a kibice snują rozważania na temat zakończonej rywalizacji, mając nadzieję, że kolejny rok dla ich klubu będzie lepszy od poprzedniego. »
 • 11:41 Jop: Muszą polecieć iskry

  Na trzy kolejki przed końcem rywalizacji w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów podopieczni Mariusza Jopa zmierzyli się w Zabierzowie z Cracovią. Młodym Wiślakom nie udał się rewanż za porażkę z poprzedniej rundy. „Nie będzie łatwo się pozbierać po tej porażce, ale musimy się otrząsnąć. Przed nami jeszcze dwa trudne mecze. Musimy błyskawicznie wyczyścić głowy po porażce z drużyną, która na ten moment jest kandydatem do mistrzostwa w Centralnej Lidze Juniorów” - mówił po meczu opiekun juniorów starszych. »
 • 10:45 Wyjątkowa koszulka z podobiznami Legend już w sprzedaży!

  W niedzielę 13 maja prawie 21 000 kibiców pożegnało dwóch wybitnych wieloletnich zawodników Wisły Kraków - Arkadiusza Głowackiego i Pawła Brożka. Do sprzedaży trafiły wyjątkowe dedykowane koszulki, na których widnieje grafika honorująca wiślackie Legendy! »
 • 10:06 Górnik - Wisła: Skrót meczu

  Sezon 2017/18 w Lotto Ekstraklasie to już przeszłość. Podopieczni Joana Carrillo w ostatnim meczu tej kampanii przegrali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 0:2. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »

21 maja 2018

 • 22:21 Carlitos zdominował Galę Ekstraklasy!

  W poniedziałkowy wieczór Studio ATM w Warszawie rozgrzało się do czerwoności, goszcząc nie tylko bohaterów biegających po polskich boiskach w sezonie 2017/2018, ale także działaczy klubowych czy gwiazdy show biznesu. Na tegorocznej Gali Ekstraklasy, wieńczącej rozgrywki ligowe, nie zabrakło zarządu Białej Gwiazdy oraz hiszpańskiego snajpera - Carlitosa. To właśnie Wiślak nie dał rywalom najmniejszych szans, zwyciężając w trzech kategoriach!  »
 • 18:04 Nikola Mitrović odchodzi z Wisły Kraków

  W przyszłym sezonie barw Białej Gwiazdy nie będzie reprezentował Nikola Mitrović. Serb opuści klub po wypełnieniu kontraktu, który wygasa 30 czerwca 2018 roku. »
do góry strony