8 lutego 2016

 • 15:34 Czas na ligę!

  Poniedziałek jest pierwszym dniem, w którym drużyna Wisły rozpoczęła bezpośrednie przygotowania do pierwszego ligowego spotkania w 2016 roku.   »
 • 11:22 Urodziny trenera Musiała

  Swoje święto ma dzisiaj trener dużyny rezerw Wisły Kraków, Maciej Musiał. Szkoleniowiec drugiego zespołu obchodzi 39. urodziny. »

7 lutego 2016

 • 13:50 Przypominamy ceny biletów oraz rabaty na mecze Wisły!

  Już niedługo Ekstraklasa wznowi swoje rozgywki. Piłkarze Białej Gwiazdy pierwsze spotkanie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana rozegrają 22 lutego z Górnikiem Łęczna. W kolejnych meczach rundy zasadniczej Wiślacy przy R22 zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Piastem Gliwice(TOP), Jagiellonią Białystok i Zagłębiem Lubin. W związku z tym fanom Wisły Kraków przypominamy ceny biletów oraz rabaty dotyczące zakupu wejściówek, które będą obowiązywały w rundzie zasadniczej sezonu 2015/2016!   »

6 lutego 2016

 • 13:41 Drzazga: Trener zdecyduje, kto zagra

  Krzysztof Drzazga przebojem wszedł do drużyny trenera Pawłowskiego, strzelając w okresie przygotowawczym dwie bramki. Młody napastnik Białej Gwiazdy twardo stąpa po ziemi i zapowiada, że dalej zamierza ciężko trenować. »
 • 12:02 Karnet wygrywa!

  Już od kilku dni trwa sprzedaż karnetów Wiosna 2016. Liczymy, że już od pierwszego meczu rozgrywanego przez Białą Gwiazdę na R22 wspierać Wiślaków będzię jak najwiecej kibiców. Zachęcamy do zakupu abonamentu, uprawniającego do wejścia na wszystkie mecze Wisły Kraków, które zostaną rozegrane w Krakowie w rundzie zasadniczej i finałowej. Dla wszystkich kibiców, którzy zakupią karnety oraz posiadają już karnety sezonowe, mamy zaplanowane specjane niespodzianki.  »

5 lutego 2016

 • 19:16 Pawłowski: Mecz miał dwa oblicza

  Piłkarze Wisły Kraków rozegrali dzisiaj ostatni mecz kontrolny przed wznowieniem rundy wiosennej Ekstraklasy. Okres przygotowawczy podsumował szkoleniowiec Wiślaków - Tadeusz Pawłowski. »
 • 18:33 Przegrana z Górnikiem

  W piątkowe popołudnie podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozegrali ostatni przed startem Ekstraklasy sparing, w którym zmierzyli się z Górnikiem Zabrze. Po bramkach Kwieka i Madeja przegrali 1:2. Jedynego gola dla Białej Gwiazdy zdobył w drugiej połowie Krzysztof Drzazga.   »
 • 15:28 Śniadanie biznesowe z Wiślakami

  Zarząd Wisły Kraków wraz z Fundacją Kibica, operatorem programu partnerskiego Sportbonus mają przyjemność zaprosić przedsiębiorców z regionu małopolskiego na Śniadanie Biznesowe. Spotkanie poświęcone będzie integracji środowiska biznesowego z Klubem. Wisłę Kraków reprezentować będzie obecny Zarząd Wisły Kraków, trener Tadeusz Pawłowski oraz Rafał Boguski. »
 • 09:49 Ostatni sprawdzian

  Już za tydzień Biała Gwiazda rozpocznie rundę wiosenną Ekstraklasy meczem ze Śląskiem we Wrocławiu. Nim to jednak nastąpi podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego czeka jeszcze jeden sprawdzian. Ostatnim sparingpartnerem podczas trwających przygotowań będzie Górnik Zabrze, z którym Wiślacy zmierzą się dziś w Myślenicach. »

4 lutego 2016

 • 16:28 Ondrasek: Nie mogę się doczekać pierwszego meczu

  Nowy napastnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek, ma za sobą trzy tygodnie spędzone w zespole Białej Gwiazdy. W tym czasie popularny „Kobra” wystąpił w dwóch towarzyskich spotkaniach, lecz nie zdołał jeszcze zdobyć żadnej bramki. »
 • 12:59 Czwartek w Myślenicach

  Po dziesięciodniowym pobycie w południowej Turcji drużyna Wisły musi przyzwyczaić się do panujących w Polsce warunków atmosferycznych: deszczu ze śniegiem i temperatury oscylującej w okolicach czterech stopni Celsjusza.  »

3 lutego 2016

do góry strony