12 listopada 2018

 • 18:53 Wypożyczeni: Błysk Drzazgi w Pucharze Polski, kryzys Spartaka Trnawa

  Piłkarze Macieja Stolarczyka zapewnili nam w weekend niezapomniane emocje, zdobywając w ostatniej chwili bramkę dającą zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin. A jak poszło wypożyczonym Wiślakom? Zapraszamy na raport. »
 • 15:53 Wiślacki przegląd prasy #6

  Przed reprezentacyjnymi emocjami warto wrócić na chwilę do uczuć związanych z sobotnim zwycięstwem Białej Gwiazdy nad lubińskim Zagłębiem. Mecz ten był istnym thrillerem dla niemal wszystkich fanów Białej Gwiazdy, toteż nic dziwnego, że media obszernie rozpisywały się o nim na swoich łamach, czego dowód znajdziecie poniżej. »
 • 14:41 15. kolejka #OkiemWiślaka

  Niesamowite emocje do ostatniej sekundy, niezwykle cenna i zasłużona wygrana - tak w skrócie wyglądało sobotnie starcie Białej Gwiazdy z Zagłębiem Lubin. Nieco obszerniejsze opinie na temat poszczególnych akcji oraz całego spotkania można było znaleźć na Twitterze, oczywiście pod hasztagiem #OkiemWiślaka. Nie musicie jednak odpalać swoich mobilnych aplikacji, ani strony www - wyciąg z najciekawszych wpisów znajdziecie bowiem poniżej. Czas na twitterowe podsumowanie 15. kolejki! »
 • 11:02 Wiślackie Pokolenia na 100 lat niepodległości Polski

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przy okazji meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin, wystartował projekt historyczno-edukacyjny Wiślackie Pokolenia dedykowany najmłodszym fanom, zasiadającym w Sektorze Rodzinnym Frugo. To innowacyjne wydarzenie w skali kraju rozpoczęło się w wyjątkowym czasie - w przeddzień 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  »
 • 10:06 Wisła - Zagłębie: Skrót meczu

  Tak strzela LEGENDA! Paweł Brożek powiększył swój dorobek bramkowy i tym samym zapewnił Wiślakom trzy punkty w starciu z Zagłębiem Lubin. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »
 • 09:26 Jeziorski: Wierzyliśmy w wygraną

  W 11. kolejce Lotto Ekstraklasy Biała Gwiazda pokonała w derbowym starciu Cracovię, zwyciężając 2:0. Niestety, wiślacka młodzież z Centralnej Ligi Juniorów nie zdołała pójść śladem starszych kolegów i w dzień setnej rocznicy odzyskania przed Polskę niepodległości przegrała z rówieśnikami zza miedzy 1:2. Honorową bramkę dla klubu z R22 zaliczył Szymon Jeziorski, który po meczu odniósł się do całego spotkania, a także poszczególnych, kluczowych dla jego przebiegu akcji, w których grał pierwszoplanową rolę. »
 • 08:34 Regulski: Dwa stałe fragmenty zadecydowały

  Młodzi Wiślacy nie ukoronowali Święta Niepodległości zwycięstwem nad lokalnym rywalem. Podopieczni Pawła Regulskiego przegrali 1:2 na stadionie Garbarni Kraków. Co zaważyło o końcowym wyniku i jak podsumowałby jesień w wykonaniu swoich piłkarzy trener ekipy z Centralnej Ligi Juniorów? »

11 listopada 2018

 • 20:20 Plewka: Nie byliśmy słabszym zespołem

  Podopieczni Pawła Regulskiego w niedzielne popołudnie ulegli na bocznym boisku Garbarni drużynie juniorów Cracovii 1:2. „Trudno mi cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Nie wygrywamy już trzeci raz z rzędu. Nie byliśmy dzisiaj słabszym zespołem” - mówił po końcowym gwizdku arbitra Patryk Plewka. »
 • 18:20 Wisła - Zagłębie Lubin: Fotogalerie

  W sobotni wieczór piłkarze Wisły wprawili w doskonały nastrój kibiców i samych siebie, ogrywając Zagłębie Lubin 3:2. Zobaczcie, jak na zdjęciach wyglądała rywalizacja w ramach 15. kolejki Lotto Ekstraklasy. »
 • 17:36 CLJ: Derby stałych fragmentów nie dla Wisły

  Wiślacka młodzież nie zdołała odzyskać panowania w Krakowie. Po przegranych ubiegłorocznych derbach w Centralnej Lidze Juniorów, także i tym razem piłkarzom Białej Gwiazdy przyszło przełknąć gorycz porażki. Cracovia pokonała Wisłę Kraków 2:1. »
 • 17:01 Boguski: Dobrze mieć takiego jokera jak Paweł

  W 15. kolejce Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała 3:2 drużynę Zagłębia Lubin, równocześnie zapewniając sobie czwarte miejsce w tabeli. Strzelcem drugiej bramki dla Białej Gwiazdy był niezawodny “Boguś”, który dzięki asyście Rafała Pietrzaka podwyższył prowadzenie. »
 • 14:03 Ondrasek: Najwięcej pomogła mi moja dziewczyna [WIDEO]

  Zwycięskim spotkaniem z Zagłębiem Lubin Biała Gwiazda pokazała, że nie zapomniała, jak się wygrywa. Także i Zdeněk Ondrášek udowodnił, że wciąż pamięta, jak zdobywa się bramki, przerywając trwający od września strzelecki impas. Chociaż po pierwszej połowie Wisła prowadziła już 2:0, to jednak goście zdołali wyrównać. Gdy już wydawało się, że obie drużyny będą skazane na podział punktów, do akcji wkroczył Paweł Brożek, przeważając szalę na korzyść gospodarzy. Jak to spotkanie skomentował czeski napastnik - strzelec pierwszej bramki?  »
do góry strony