25 listopada 2015

 • 16:33 Informacja dot. biletów na Derby

  Już 29 listopada o godz. 18.00 czekają nas kolejne Derby Krakowa! Bilety na to spotkanie cieszą się coraz większą popularnością, dlatego informujemy, że: »
 • 16:29 Świąteczne akcje SKWK

  Tradycyjnie, jak co roku, Stowarzyszenie Kibiców Wisły Krakow organizuje świąteczne akcje. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórek. »
 • 15:30 Co słychać u rywala: Cracovia

  Przed nami 193. Wielkie Derby Krakowa! To będzie już drugie w tym sezonie spotkanie krakowskich drużyn, tym razem odbędzie się ono przy Reymonta. Sprawdzamy, co słychać u rywali zza miedzy. »
 • 15:00 2000. mecz Wisły w Ekstraklasie!

  Nikt nie ma wątpliwości, że Derby Krakowa to spotkania niezwykłe. Pojedynki z lokalnym rywalem zawsze rządzą się swoimi prawami i mają unikalną atmosferę. Jednak każdy, kto choć raz był na Derbach Krakowa wie, że starcia pomiędzy Wisłą i Cracovią nie mają sobie równych, są jedyne i niepowtarzalne. Oto naprzeciwko siebie stają dwa najstarsze polskie kluby, których starciami od prawie 110 lat emocjonuje się cały Kraków i piłkarska Polska. W najbliższą niedzielę jeszcze większego smaczku tej rywalizacji doda niezwykła rocznica. Dla Białej Gwiazdy zbliżające się wielkimi krokami Derby będą 2000. meczem w Ekstraklasie! »
 • 10:32 Ostatnia szansa na kupno biletu z 15% rabatem!

  Już w najbliższą niedzielę piłkarze Białej Gwiazdy wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, aby zmierzyć się przed własną publicznością w Wielkich Derbach Krakowa. Tylko do czwartku 26 listopada 2015 roku, do północy, sympatycy Wisły mogą nabywać bilety z 15% rabatem! »

24 listopada 2015

 • 17:01 Przygotowania do Derbów: czekamy na Wasze zdjęcia!

  Wszystkich kibiców Białej Gwiazdy zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie, pokazujące Wasze przygotowania do najbliższych Derbów Krakowa!  »
 • 11:50 Mobilizacja przed Derbami Krakowa!

  Wielkie Derby Krakowa to pojedynki niosące ze sobą ogromny ładunek emocji, który towarzyszy nie tylko kibicom, ale i piłkarzom. Drużyna prowadzona przez trenera Kazimierza Moskala z ogromną determinacją szykuje się do tego arcyważnego spotkania. »
 • 10:17 Urodziny trenera Bahra

  Asystent pierwszego szkoleniowca Białej Gwiazdy, trener Andrzej Bahr, obchodzi w dniu dzisiejszym 58. urodziny. »

23 listopada 2015

 • 15:01 Ważne zmiany dotyczące zakupu biletów i Kart Kibica

  Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych od 25 listopada zmienią się zasady sprzedaży biletów na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie oraz wyrabiania Kart Kibica. Nowe reguły będą obowiązywały do ogłoszenia kolejnego komunikatu w tej sprawie.  »
 • 10:01 Świętuj swoje urodziny przy R22

  Urodziłeś się 29 listopada? Jesteś kibicem Białej Gwiazdy i będziesz na meczu z Cracovią? To świetnie! Wisła Kraków przygotowała dla Ciebie niezwykłą niespodziankę, swoje urodziny możesz bowiem świętować podczas Derbów Krakowa w loży VIP Gold!  »

22 listopada 2015

 • 11:48 Musiał: Nie dopuszczam innego scenariusza

  Dokładnie w połowie trwającego sezonu znajdują się podopieczni trenera Macieja Musiała, którzy po 17. kolejkach piłkarskiej III ligi zajmują dziesiątą pozycję. Opiekun Wiślaków podzielił się z nami spostrzeżeniami na temat ich postawy w rundzie jesiennej. »

21 listopada 2015

 • 20:23 Głowacki: Skoncentrować się na kolejnych zadaniach

  Tylko jeden punkt na inaugurację rundy rewanżowej fazy zasadniczej wywalczyli piłkarze Białej Gwiazdy, którzy nie potrafili podtrzymać zwycięskiej wyjazdowej passy. Po raz drugi w bieżącym sezonie spotkanie pomiędzy Wisłą a Górnikiem Zabrze zakończyło się wynikiem 1:1. »
do góry strony