Get Adobe Flash player


31 października 2014

 • 15:12 Remis Wisły z Popradem

  Wiślacy jeden mecz mają już za sobą, w Myślenicach rezerwy prowadzone przez trenera Macieja Musiała zmierzyły się dzisiaj z drużyną MKS Poprad Muszyna. »
 • 15:10 1 listopada Strefa Kibica i Wiślacki Świat nieczynne

  W związku z przypadającym jutro, tj. 1 listopada, Dniem Wszystkich Świętych nieczynne będą Strefa Kibica i Wiślacki Świat. »
 • 11:21 Kolejny przystanek: Kielce

  Czas biegnie nieubłaganie i nim zdążyliśmy się obejrzeć, dotarliśmy już do 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W ramach tej serii gier krakowska Wisła uda się do Kielc, by tam zmierzyć się z miejscową Koroną. Mecze pomiędzy Białą Gwiazdą a „Złocisto-Krwistymi” zawsze są niezwykle emocjonujące, dlatego dziś wieczorem na pewno nikt nie będzie się nudził. »
 • 11:15 Pod lupą – Przemysław Trytko

  Mimo że napastnik Złocisto-Krwistych ma na swoim koncie w obecnych rozgrywkach tylko dwa trafienia, to wraz z dwoma kolegami z zespołu lideruje w drużynowej klasyfikacji strzelców. Zawodnik Korony Kielce jest znany krakowskiej Wiśle, w 2006 roku przebywał bowiem pod Wawelem na testach. »
 • 09:29 Zbiórka żywności dla Polaków żyjących na Kresach

  Po raz kolejny SKWK zachęca do przygotowania świątecznej paczki dla Polaków mieszkających na obczyźnie. Nie mamy wątpliwości, że jak zawsze do akcji przyłączy się liczne grono wiślackich kibiców, którzy nie są obojętni na los osób potrzebujących pomocy. »

30 października 2014

 • 15:28 Wyniki jesiennego konkursu

  Przed meczem Wisły z Podbeskidziem Bielsko-Biała przygotowaliśmy konkurs dla najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy. Laureaci są już znani, piłkarze Franciszka Smudy wybrali bowiem przed dzisiejszym treningiem najlepsze prace. »
 • 15:20 Powołanie dla Bartosza i Gulczyńskiego

  Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o powołaniach na towarzyski mecz reprezentacji U-19 Turcja – Polska, który odbędzie się w Izmirze 13 listopada 2014 roku. »
 • 15:20 Smuda: To będzie otwarty pojedynek

  Piątkowa rywalizacja w Kielcach będzie czternastą serią gier rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Minione potyczki z Koroną pokazały charakter drużyny Złocisto-Krwistych. „Nie sądzę, że jest to zespół skazany na spadek, trzeba się z nimi liczyć” – powiedział na konferencji prasowej trener Franciszek Smuda. »
 • 15:04 Jankowskiego czeka operacja

  Piłkarz Białej Gwiazdy – Maciej Jankowski, u którego zdiagnozowano problemy z przepukliną pachwinową, przejdzie zabieg operacyjny, co pozwoli powrócić mu do pełnej dyspozycji i formy. »
 • 11:56 Zapowiedź 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

  Na trybunach coraz zimniej, na boiskach wręcz przeciwnie - coraz goręcej! Zawodnicy robią wszystko, co w ich mocy, by nie pozwolić kibicom marznąć na meczach i zapewniają im ostatnio niemałe emocje. »
 • 10:30 Bilety na mecz przyjaźni ze Śląskiem

  W czwartek 30 października rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz przyjaźni Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany 8 listopada o godzinie 20.30. Wygrajmy razem to spotkanie i znów zapełnijmy stadion przy R22! »
 • 10:17 Raczkowski sędzią meczu z Koroną

  Sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy poprowadzi spotkanie 14. kolejki sezonu 2014/2015 T-Mobile Ekstraklasy, w którym piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się z Koroną Kielce. »
do góry strony