19 stycznia 2017

 • 16:59 Słomka: Do ligi wszystko będzie grało

  W czwartkowe popołudnie podopieczni Kiko Ramireza rozegrali swój pierwszy sparing w 2017 roku. W drugiej połowie na boisku pojawił się Wojciech Słomka, który niedawno dołączył do drużyny. Dla 18-latka było to nie tylko premierowe starcie w barwach Białej Gwiazdy, ale również w seniorskim futbolu. „Przeskok z juniorów do seniorów to naprawdę duża różnica. W dorosłym futbolu dominuje piłka fizyczna. Powoli będę pracował nad tym, aby na stałe zagościć w meczowej osiemnastce” - powiedział po spotkaniu Wojciech Słomka. »
 • 15:42 Laskoś: Wyciągam wnioski i wciąż się uczę

  Wisła Kraków w pierwszym tegorocznym sparingu uległa 0:2 drużynie z Częstochowy. Od pierwszych minut trener Kiko Ramirez posłał do boju Kacpra Laskosia. Jak to spotkanie oraz aklimatyzację w zespole ocenia najmłodszy zawodnik w szeregach Białej Gwiazdy? »
 • 14:50 Ramirez: To jeszcze czas na błędy

  „Jestem zadowolony przede wszystkim z tego, że nie mamy poważniejszych kontuzji, ciężko pracujemy fizycznie. Oczywiście popełniamy błędy, ale to moment, w którym pomyłki mogą się jeszcze przydarzać” - podkreśla Kiko Ramírez, szkoleniowiec Białej Gwiazdy, po pierwszym sparingu przed rundą wiosenną. »
 • 14:20 Pierwszy mroźny test za nami

  Nie tylko przetestować założenia taktyczne, ale też nie zamarznąć - takie cele mogły przyświecać piłkarzom Wisły Kraków w pierwszym przedsezonowym sparingu. W rozegranym w Myślenicach mroźnym starciu skuteczniejsza okazała się ekipa Rakowa Częstochowa. Biała Gwiazda przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła od porażki 0:2. »
 • 10:00 Powrót na boisko!

  Niespełna dwa tygodnie temu Wiślacy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej pod okiem hiszpańskiego szkoleniowca - Kiko Ramireza. Już dziś nasz nowy trener będzie miał możliwość zobaczenia swoich podopiecznych w prawdziwym boju. Przed Białą Gwiazdą bowiem mecz towarzyski, w którym zmierzy się z Rakowem Częstochowa. »
 • 09:00 Feio: Jako sztab jesteśmy zespołem w zespole

  „Po każdym treningu rozmawiamy z całym sztabem o tym, co można poprawić - zarówno pod względem piłkarskim, jak i komunikacyjnym. Najważniejsi są dla nas zawodnicy, bo to od nich zależy końcowy sukces. Chcę pomóc piłkarzom, trenerom i każdemu członkowi sztabu we wszystkim, w czym jestem w stanie. Być kolejnym pozytywnym ogniwem naszego wiślackiego zespołu” - mówi Gonçalo Feio. 27-letni portugalski trener do niedawna prowadził juniorów Białej Gwiazdy. Teraz jest asystentem w sztabie Kiko Ramireza. »

18 stycznia 2017

 • 15:36 Skąd oni są?

  Okienko transferowe wciąż otwarte! Za oknem prawdziwa zima, a na Reymonta można poczuć powiew gorącej Hiszpanii. Idąc tym tropem sprawdzimy, czy w szeregach Wisły znaleźli się piłkarze z kraju, gdzie królują corrida i fiesta? »
 • 09:23 Pietrzak: Powoli do przodu!

  „To, co najgorsze, już za mną. Patrzę tylko do przodu! Zdrowie jest najważniejsze. Będę robił wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do treningów z piłką i cieszyć się tym, że znowu mogę pracować z drużyną” - o swojej rehabilitacji opowiada nam Rafał Pietrzak.  »

17 stycznia 2017

 • 14:53 Szybki pass na raz

  Przygotowania do rundy wiosennej trwają w najlepsze. Już za dwa dni Wiślacy zmierzą się w meczu sparingowym z Rakowem Częstochowa. Co dzisiaj doskonalili piłkarze Białej Gwiazdy? »
 • 13:27 Monterde: Przekonać Wisłę do siebie

  „Gdy zadzwonił pan prezes Junco, nie trzeba mi było dwa razy powtarzać. Wierzę, że mam potencjał, by pozostać w Wiśle. W najbliższych dniach czeka mnie ciężka praca. Chcę dać z siebie maksimum, a decyzja należy oczywiście do trenerów i zarządu” - mówi Omar Monterde, testowany hiszpański pomocnik. »
 • 09:00 Urodziny Goncalo Feio

  Kilkanaście dni temu dołączył do sztabu pierwszej drużyny Wisły Kraków, dziś trener Gonçalo Feio obchodzi 27. urodziny! »

16 stycznia 2017

 • 16:36 Polak: Wspieramy się nawzajem!

  Po pierwszej części sezonu drużyna Wisły Kraków występująca w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów zajęła 12. miejsce. O przebiegu rozgrywek, rywalizacji na boisku i dalszych aspiracjach opowiedział powracający do Białej Gwiazdy Kacper Polak. »
do góry strony