Get Adobe Flash player


26 marca 2015

 • 13:54 Intensywny czwartek

  Czwartkowe zajęcia piłkarzy Białej Gwiazdy zostały podzielone na dwie części. Rano podopieczni Kazimierza Moskala wzięli udział w treningu w siłowni, a po południu wybiegną na murawę bazy szkoleniowej w Myślenicach. »
 • 12:17 Emmanuel Sarki już po operacji

  Emmanuel Sarki podczas ostatniego meczu z Legią Warszawa doznał kontuzji, badanie rezonansem magnetycznym wykazało, że piłkarz Wisły Kraków zerwał przednie więzadła krzyżowe w kolanie. »
 • 10:30 Decyzja Komisji Ligi

  Komisja Ligi Ekstraklasy informuje, iż w związku ze zdarzeniami podczas meczu 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków – Cracovia i naruszeniami art. 64 i 67 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, postanowiła nałożyć na klub Wisła Kraków karę finansową w wysokości 50.000 PLN i zawiesić jej wykonanie na okres 18 miesięcy oraz karę zakazu udziału w następnym meczu Wisła Kraków – Cracovia w rozgrywkach Ekstraklasy dla osób (uczestników imprezy masowej), które przebywały na sektorach C1 – C5 na meczu Wisła Kraków - Cracovia w dniu 21 marca 2015r. »

25 marca 2015

 • 17:05 Rezerwy Wisły przegrały z Hutnikiem

  Drużyna rezerw Wisły Kraków przegrała z zespołem Hutnik Nowa Huta po serii rzutów karnych 4:5 w ramach okręgowego Pucharu Polski. »
 • 15:12 Wyjazd do Białegostoku

  W Poniedziałek Wielkanocny kibice Wisły będą wspierać Białą Gwiazdę w Białymstoku, gdzie krakowska drużyna zmierzy się z miejscową Jagiellonią.Na świąteczną wyprawę kibice Wisły udadzą się autokarami. Koszt całego wyjazdu wyniesie 130 zł (przejazd + bilet). »
 • 14:43 Stjepanović: Cieszę się z powrotu do gry

  Pomocnik Białej Gwiazdy Ostoja Stjepanović już w najbliższą sobotę rozegra pierwsze spotkanie po kontuzji, której doznał w lipcu zeszłego roku. Sztab szkoleniowy planuje, żeby Macedończyk zagrał w meczu rezerw Wisły przeciwko Partyzantowi Radoszyce. »
 • 13:13 Sadlok: Takie badania są potrzebne

  Po trzech meczach absencji do gry wraca Maciej Sadlok, który będzie do dyspozycji trenera przy ustalaniu kadry Wisły na wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią Białystok. »
 • 13:12 Wiślacy przebadani!

  W środowe przedpołudnie sztab szkoleniowy Wisły Kraków zafundował swoim podopiecznym badania wydolnościowe, które odbyły się w ośrodku szkoleniowym w Myślenicach. »

24 marca 2015

 • 12:40 Musiał: Nie będzie taryfy ulgowej

  Podopieczni trenera Macieja Musiała mają za sobą dwie ligowe rywalizacje, w których wywalczyli cztery punkty. W najbliższą środę na stadionie przy ulicy Reymonta 22 zmierzą się w Małych Derbach Krakowa z Hutnikiem w ramach okręgowego Pucharu Polski. »
 • 12:02 Maksymalnie wykorzystać przerwę

  Przerwa na mecze reprezentacji daje sztabowi szkoleniowemu Białej Gwiazdy możliwość dopracowania poszczególnych elementów gry, najbliższa ligowa rywalizacja czeka bowiem piłkarzy krakowskiej Wisły dopiero za dwa tygodnie w Białymstoku. »

23 marca 2015

do góry strony