23 sierpnia 2017

 • 18:30 Tak grają Biało-Zieloni

  Po niezbyt udanym poniedziałkowym starciu z Zagłębiem Lubin, Biała Gwiazda w 7. kolejce Lotto Ekstraklasy wróci na własny stadion, by podjąć na nim przeżywającą spory kryzys Lechię Gdańsk. Biało-Zieloni plasują się w dolnej części ligowej stawki z zaledwie pięcioma punktami. Tyle samo ma ostatni w tabeli Piast Gliwice, podopieczni Piotra Nowaka w wypadku niepowodzenia w Krakowie mogą stać się nawet czerwoną latarnią ligi. »
 • 17:16 Wiślacy również idą do szkoły!

  Każde dziecko rozpoczynając nowy rok szkolny chciałoby móc pochwalić się przed rówieśnikami zawartością swojego piórnika. Lotto Ekstraklasa, Stowarzyszenie Piękne Anioły i Wisła Kraków wraz z pomocą swoich kibiców chce dać najmłodszym taką możliwość. Przed sobotnim meczem Białej Gwiazd z Lechią Gdańsk, po raz kolejny odbędzie się zbiórka artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. Wiślacy postanowili, że nie będą czekać do soboty i na zakupy wyruszyli już dzisiaj! »
 • 16:45 Aktywna regeneracja przed Lechią

  Po porażce z Zagłębiem Lubin Wiślacy trenują ze zdwojoną koncentracją. Środa upłynęła pod znakiem licznych ćwiczeń stabilizacyjnych, gier zadaniowych i dośrodkowań. Sztab szkoleniowy podkreśla, że głównym celem była jednak aktywna regeneracja.  »
 • 11:53 Llonch: Wrócić do poziomu sprzed urazu

  Ostatnia potyczka 6. kolejki Lotto Ekstraklasy nie poszedł po myśli piłkarzy Kiko Ramíreza. Jak po porażce czuje się Pol Llonch, dla którego było to trzecie starcie po powrocie do pełni sił? „Uważam, że nie zagraliśmy złego spotkania, ale to jest futbol. Nie zawsze zwycięża ten, kto pokazuje się z dobrej strony na boisku. Rywal wykorzystał nasze pojedyncze błędy i dlatego straciliśmy trzy bramki” - rozpoczął po meczu. »
 • 09:20 Zagłębie - Wisła: skrót meczu

  Walka o fotel lidera nie zakończyła się dla Białej Gwiazdy sukcesem. Wiślacy musieli uznać wyższość Miedziowych i ponieśli porażkę po trzech ciosach Kretów. Zapraszamy do obejrzenia skrótu oraz bramek z tego spotkania. »

22 sierpnia 2017

 • 20:00 Boguski: Wypunktowani przez Zagłębie

  Biała Gwiazda straciła pozycję lidera Ekstraklasy po porażce 0:3 z Zagłębiem Lubin w starciu zamykającym szóstą kolejkę ligi. Wisła zwłaszcza w pierwszej połowie pokazała niezły poziom gry, ale wynik pozostał niekorzystny. Niezadowolony takim obrotem spraw był kapitan Wisły, Rafał Boguski.  »
 • 18:30 Wypożyczeni: Grad goli, pierwszy triumf i pozycja wicelidera

  Komplet zwycięstw zanotowali wypożyczeni Wiślacy, którzy występują w pierwszoligowych drużynach. Natomiast puławianie, mimo walki, ponieśli porażkę. Kolejne minuty w nowych barwach zaliczyli Przemysław Porębski oraz Bartłomiej Purcha.  »
 • 16:30 Nowi piłkarze w Strefie Kibica!

  Już w sobotę (26 sierpnia) Biała Gwiazda przy R22 zagra z Lechią Gdańsk. Przed tym meczem zapraszamy do naszej Strefy Kibica po bilety i… na spotkanie z Wiślakami! »
 • 15:30 Jakub Ptak wypożyczony do końca sezonu

  Jakub Ptak w sezonie 2017/2018 będzie występował w drużynie Gryfa Wejherowo. Młody obrońca przeniósł się do drugoligowego zespołu na zasadzie wypożyczenia.  »
 • 14:30 Kacper Laskoś powołany do kadry U-18

  Kacper Laskoś otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-18. 17-latek będzie miał okazję wystąpić w turnieju towarzyskim, w którym oprócz Polski zagrają też kadry narodowe Francji, Chile, czy Belgii.  »
 • 13:00 Jakub Bartosz otrzymał powołanie do kadry U-21!

  Zawodnik Białej Gwiazdy - Jakub Bartosz - dobrymi występami w barwach Wisły Kraków zwrócił na siebie uwagę Czesława Michniewicza - selekcjonera reprezentacji Polski U-21 i będzie miał szansę wystąpić w meczu przeciwko Gruzji.  »
 • 11:10 Wojtkowski powołany do kadry U-20

  Kamil Wojtkowski znalazł się na liście piłkarzy powołanych do reprezentacji U-20. Młody pomocnik Białej Gwiazdy będzie przebywał na zgrupowaniu drużyny Dariusza Gęsiora od 28 sierpnia do 6 września.  »
do góry strony