28 czerwca 2016

 • 16:30 Młodzi Wiślacy na szóstkę!

  W dniach 25-26 czerwca odbyła się XXIX edycja Turnieju im. Adama Grabki. W rywalizacji udział wzięło szesnaście drużyn U-12 z pięciu państw. Zwycięstwo odniosła młoda ekipa Zagłębia Lubin, pokonując w finale rówieśników z BATE Borysów. Akademia Piłkarska Wisła Kraków uplasowała się na szóstym miejscu, odpadając w ćwierćfinale rozgrywek. »
 • 12:14 Zgodnie z planem

  Wiślacy konsekwentnie realizują swoje przedsezonowe plany. Po sobotnim sparingu z Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów, w poniedziałek drużyna wróciła do zajęć, a już jutro czeka ją kolejna gra kontrolna - z Zagłębiem Sosnowiec w Myślenicach. „To ciąg zaplanowanej pracy. Sparingi są przyjemniejsze niż tylko bieganie w terenie czy po boisku. Konfrontacja z przeciwnikiem, nawet z niższych klas rozgrywkowych tak jak ostatnim razem, daje też obraz całych przygotowań i tego, jak zespół reaguje na bodźce treningowe” - tłumaczy Marcin Broniszewski, asystent pierwszego szkoleniowca Białej Gwiazdy. »

27 czerwca 2016

 • 15:16 Wokół Euro: 1/8 finału, cz. III

  Niewiele brakowało, a wczoraj z turniejem pożegnaliby się gospodarze. Ostatecznie jednak nie było żadnej niespodzianki i w ćwierćfinale zagra komplet faworytów. Już za parę godzin odbędą się dwa ostatnie spotkania w tej fazie finałów francuskich Mistrzostw Europy i czy tego chcemy, czy nie, przynajmniej jedna z reprezentacji typowana do końcowego triumfu będzie musiała odpaść. Zapraszamy do lektury! »
 • 11:44 Urodziny Tomasza Cywki

  28. urodziny obchodzi dziś pomocnik Wisły Kraków - Tomasz Cywka. »
 • 11:43 Zmiany w Radzie Nadzorczej

  Wisła Kraków SA informuje, iż członek Rady Nadzorczej Robert Szymański złożył dymisję, która została przyjęta. »
 • 10:16 Pietrzak: Musi być ciężko

  W sobotnim sparingu Wisły Kraków z Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów lepsi okazali się faworyci spod Wawelu. Drużyna z Reymonta pokonała przeciwnika aż 10:0 (3:0). Z dobrej strony pokazał się obrońca Białej Gwiazdy Rafał Pietrzak, który strzelił dwa gole. »
 • 09:56 Zmiany w Zarządzie Wisły Kraków SA

  Prezes Piotr Dunin-Suligostowski i wiceprezes Rafał Smalcerz podali się do dymisji. Obie dymisje zostały przyjęte. »

26 czerwca 2016

 • 23:00 „Rysiek” może wracać, Węgrzy poza Euro

  To nie był ich mecz… Reprezentacja Węgier z obrońcą Wisły Kraków Richardem Guzmicsem w składzie uległa Belgii aż 0:4 i na 1/8 finału zakończyła swój udział we francuskich Mistrzostwach Europy. »
 • 17:46 Wdowczyk: Podstawą zespołowość

  W Zabierzowie podopieczni trenera Dariusza Wdowczyka rozegrali swój pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonem. Piłkarze Białej Gwiazdy pokonali Akademię Piłkarską Kmita Zabierzów 10:0 (3:0) i pokazali, że mimo zmęczenia po ciężkich treningach na zgrupowaniu czują się bardzo dobrze. »
 • 12:18 Wokół Euro: 1/8 finału, cz. II

  Wczoraj wszyscy emocjonowali się wielkim meczem Polaków w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Podopieczni Adama Nawałki przeszli do historii, pokonując Szwajcarię i awansując do ćwierćfinału. Francuski turniej nie zwalnia jednak tempa i już za kilka godzin naprzeciw siebie staną kolejne drużyny! Przed Wami zestawienie dzisiejszych par 1/8 finału! »

25 czerwca 2016

 • 18:14 Biało-Czerwoni piszą historię polskiej piłki! I „Mąka” też!

  Reprezentacja Polski w ćwierćfinale Mistrzostw Europy we Francji! Po wyjściu z grupy, Biało-Czerwoni nie spoczęli na laurach i wciąż piszą kolejne karty historii polskiego futbolu! Swój udział mają w tym również Wiślacy, w tym przede wszystkim obecny piłkarz Białej Gwiazdy - Krzysztof Mączyński! »
 • 14:14 Pogrom na początek

  W sobotę przed południem Wisła Kraków rozpoczęła pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do nowego sezonu. Mecz z AP Kmitą Zabierzów toczył się w iście tropikalnych warunkach, ale nie przeszkodziło to piłkarzom Białej Gwiazdy wygrać aż 10:0. »
do góry strony