27 sierpnia 2016

 • 16:55 Rezerwy: Lider silniejszy

  Wisła II Kraków przegrała na wyjeździe z Avią Świdnik - liderem III ligi małopolsko-świętokrzysko-lubelsko-podkarpackiej - 0:2 (0:2). »
 • 15:06 Speed Goal w Strefie Kibica

  Przed wczorajszym meczem ze Śląskiem Wrocław fani Białej Gwiazdy w Strefie Kibica mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Atrakcję przygotowała firma Telcom, która zajmuje się dystrybucją platformy NC+. »
 • 14:27 Brożek: Życie uczy nas pokory

  Nie tak wyobrażali sobie piątkowy wieczór kibice krakowskiej Wisły. Po wyjaśnieniu wszystkich niejasności związanych z klubem, wszyscy, którym dobro Białej Gwiazdy leży na sercu mocno mobilizowali się na mecz ze Śląskiem Wrocław. Niestety nasi piłkarze nie spisali się na boisku i przed własną publicznością przegrali 1:5. Po tym meczu rozmawialiśmy z Pawłem Brożkiem, który już w pierwszej połowie mógł dać swojej drużynie prowadzenie. »
 • 10:00 Wisła - Śląsk: statystyki po meczu

  Ekstraklasa SA wraz z firmą T-Mobile, swoim strategicznym partnerem technologicznym, prowadzi system statystyk meczowych. Co matematyka i liczby mówią o spotkaniu Wisły ze Śląskiem? »
 • 00:31 Boguski: Druga połowa karygodna

  Rafał Boguski był zdruzgotany, a zarazem wściekły po meczu ze Śląskiem Wrocław. Pomocnik Białej Gwiazdy drugą połowę w wykonaniu Wiślaków określił mianem karygodnej. W dodatku nadal nie wie, gdzie leży problem... »
 • 00:24 Mójta: Jesteśmy zdruzgotani

  Trudno było dziś poprosić któregokolwiek Wiślaka o komentarz. Wszyscy wrócili do szatni ze spuszczonymi głowami. Na krótką rozmowę zgodził się jednak Adam Mójta. »
 • 00:21 Mączyński: Trzeba uderzyć się w pierś

  W 7. kolejce Lotto Ekstraklasy Biała Gwiazda przegrała przy Reymonta ze Śląskiem Wrocław 1:5. Nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki Wiślaków, zważywszy na to, że nasi piłkarze rozpoczęli to spotkanie bardzo dobrze. Mimo straconej bramki w pierwszej połowie, krakowianie wyrównali stan rywalizacji po przerwie, ale zamiast ruszyć do przodu po kolejne gole, wyraźnie oddali inicjatywę rywalom. Po meczu Krzysztof Mączyński przeprosił wszystkich kibiców za postawę drużyny. »

26 sierpnia 2016

 • 23:37 Rumak: Zdecydowały bramki na 2:1 i 3:1

  Śląsk Wrocław, który w ciągu sześciu kolejek zdobył zaledwie dwie bramki, pokonał Wisłę Kraków 5:1. Trener Mariusz Rumak nie krył zadowolenia z tego powodu. Nie obyło się jednak i bez drobnej samokrytyki. »
 • 23:15 Wdowczyk: Przepraszam wszystkich, którzy kibicują Wiśle

  Wisła w kompromitującym stylu przegrała ze Śląskiem Wrocław aż 1:5. Biała Gwiazda od wielu lat nie straciła na własnym boisku tylu bramek. Wywołany do tablicy trener gospodarzy, Dariusz Wdowczyk, krótko podsumował dzisiejszy mecz. »
 • 22:27 Porażka goni porażkę...

  Bardzo słaby występ Wisły Kraków zaowocował kolejną porażką. Tym razem krakowianie ulegli u siebie Śląskowi Wrocław 1:5. Honorowe trafienie dla Białej Gwiazdy zanotował Adam Mójta, a Michała Miśkiewicza pokonali: dwukrotnie Ryota Morioka, Kamil Biliński, Filipe Goncalves oraz Ostoja Stjepanović. »
 • 15:00 Jakub Bartosz w Sektorze Rodzinnym

  Już dziś o 20.30 przy R22 Wisła Kraków podejmować będzie Śląsk Wrocław. Pół godziny przed meczem w Sektorze Rodzinnym zagości Jakub Bartosz. »
 • 14:05 Strefa Kibica i Wiślacki Świat nieczynne w sobotę

  Uprzejmie informujemy, że jutro (w sobotę, 27 sierpnia) Strefa Kibica oraz Wiślacki Świat będą nieczynne.  »
do góry strony