Get Adobe Flash player


28 maja 2015


27 maja 2015

 • 17:56 Sektor MABG na meczu ze Śląskiem Wrocław

  Już 3 czerwca o godzinie 20.30 Biała Gwiazda na własnym stadionie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oddaje do Państwa dyspozycji swój sektor szkolny. Jest to miejsce na stadionie przy Reymonta wydzielone specjalnie dla zorganizowanych grup  dzieci i ich opiekunów. »
 • 17:18 Okrutne piękno futbolu

  Piłka nożna to sport, który kochają miliony fanów na całym świecie. Wyjątkowość tej dyscypliny wyznaczana jest nie tylko przez piękną grę drużyn i cudownej urody bramki, ale także nieprzewidywalność i zmienny rozwój wypadków. »
 • 14:16 Guerrier: Zrobię wszystko, żeby być gotowym na Legię

  Po trzech tygodniach przerwy Donald Guerrier wraca do treningów i wraz z kolegami z zespołu przygotowuje się do meczu z Legią. Podopieczny trenera Kazimierza Moskala ma nadzieję, że będzie mógł wybiec na murawę w niedzielnym starciu ze stołeczną drużyną. »
 • 14:12 Wiślacki Świat nieczynny

  Informujemy, że sklep Wiślacki Świat na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana będzie nieczynny od czwartku 4 czerwca do niedzieli 7 czerwca włącznie. »
 • 11:55 Jović: Chcę wrócić do szczytowej formy

  W lutym 2015 roku włodarze Białej Gwiazdy sprowadzili ze Słowenii prawego obrońcę – Bobana Jovicia, w którym drużyna krakowskiej Wisły pokłada duże nadzieje. Niespełna 24-letni zawodnik ma za sobą trzy miesiące spędzone pod Wawelem, w rozmowie z nami zaznaczył, że chciałby stać się jeszcze bardziej przydatny nowej drużynie. »
 • 11:40 Wynajmij Skybox na mecz ze Śląskiem

  Serdecznie zapraszamy do wynajmu Skyboxu na pojedynek ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w środę, 3 czerwca o godzinie 20.30. »
 • 11:32 Musiał: Postawię na młodszych zawodników

  Nie tylko sezon 2014/2015 T-Mobile Ekstraklasy zmierza wielkimi krokami ku końcowi. Podobnie mają się rozgrywki III ligi, w której na co dzień występują podopieczni Macieja Musiała. Do zakończenia zmagań na tym szczeblu pozostały już tylko trzy kolejki. »
do góry strony