13 grudnia 2018

 • 12:26 Znamy arbitra meczu z Wisłą Płock

  Arbitrem głównym spotkania Wisły Kraków z Wisłą Płock będzie pochodzący z Kluczborka 42-letni Jarosław Przybył.   »
 • 11:59 Happy Diet partnerem żywieniowym Wisły Kraków

  Z radością pragniemy poinformować, iż do grona wiślackich partnerów dołączyła firma Happy Diet, która stała się partnerem żywieniowym Białej Gwiazdy. Witamy na pokładzie!  »
 • 11:06 Tak grają Nafciarze

  W spotkaniu otwierającym 19. kolejkę Lotto Ekstraklasy na stadion płockiej Wisły przyjedzie jej imienniczka z Krakowa. Oba zespoły zmierzą się w tym sezonie po raz drugi - w stolicy Małopolski nie poznaliśmy zwycięzcy, a mecz, po trafieniach Zděnka Ondráška i Ricardinho, zakończył się wynikiem 1:1.  »

12 grudnia 2018

 • 12:05 Trwa sprzedaż biletów VIP na przedświąteczny mecz z Lechem!

  W piątek, 21 grudnia, zespół Macieja Stolarczyka podsumuje ligowe zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 Lotto Ekstraklasy starciem z Lechem Poznań w Krakowie przy Reymonta. Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na ten mecz. Wszystkich kibiców zainteresowanych obejrzeniem tego spotkania w komfortowych warunkach, a dodatkowo jeszcze silniejszym zjednoczeniem się z wiślacką społecznością w świątecznej, wigilijnej atmosferze zapraszamy do prestiżowej przestrzeni Strefy VIP na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.  »
 • 10:26 Trenerzy w futsalu bez porażki i bez awansu

  W sobotnie popołudnie okazało się, że można wygrać dwa mecze, jeden zremisować i nie awansować do dalszej fazy. Dobra gra nie wystarczyła, bo zabrakło szczęścia w serii rzutów karnych. Trenerzy Akademii zakończyli eliminacje halowego Pucharu Polski w półfinale. »

11 grudnia 2018

 • 16:44 Przygotowania Wiślaków do meczu w Płocku [FOTO + WIDEO]

  Przed Wiślakami ostatnie wyjazdowe starcie w 2018 roku. W najbliższy piątek gracze prowadzeni przez trenera Macieja Stolarczyka zagrają w Płocku z tamtejszą Wisłą. Biała Gwiazda nie traci więc czasu i solidnie przygotowuje się do ligowego pojedynku. Sprawdźcie, nad jakimi elementami pracowali we wtorek zawodnicy spod Wawelu. »
 • 15:17 Akcja Gramy do jednej miski zakończona!

  Byliście niesamowici! To pierwsza myśl, jaka przyszła nam do głowy, gdy poznaliśmy ostateczne wyniki zbiórki żywności, pieniędzy oraz przedmiotów potrzebnych zwierzakom z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Z tej okazji chcieliśmy podziękować wszystkim darczyńcom oraz organizatorom akcji „Gramy do jednej miski”, a także organizatorom, bez których nie miałaby ona takiego powodzenia!  »
 • 09:27 Urodziny Daniela Michalczyka

  We wtorek 11 grudnia 37. urodziny świętuje trener kontroli motorycznej pierwszej drużyny Wisły Kraków - Daniel Michalczyk. »

10 grudnia 2018

 • 18:21 Wisła - Jagiellonia: Kulisy [WIDEO]

  Kiedy prezenty bardziej cieszą - na Mikołajki czy podczas Bożego Narodzenia? Jak byli i obecni zawodnicy z Reymonta oceniają kibiców Białej Gwiazdy? Kulisy meczu z Jagiellonią już na Was czekają! »
 • 17:01 Mikołajki przy Reymonta!

  W sobotę 8 grudnia piłkarze Wisły podejmowali przy R22 zespół Jagiellonii Białystok. Spotkaniu w ramach 18. kolejki Lotto Ekstraklasy towarzyszyła wyjątkowa oprawa. Był święty Mikołaj, który odwiedził najmłodszych fanów, piernikowe warsztaty, kontynuacja projektu Wiślackie Pokolenia, a także finał akcji „Gramy do jednej miski”. Sprawdźcie, jak zakulisowo wyglądał dzień meczowy!     »
 • 16:33 Wypożyczeni: Asysta Drzazgi, Puszcza gra dalej w Pucharze Polski

  Podopieczni Macieja Stolarczyka po emocjonującym spotkaniu zremisowali u siebie z aktualnym wicemistrzem Polski - Jagiellonią Białystok 2:2. A jak spisali się w minionym tygodniu wypożyczeni Wiślacy? Zapraszamy na raport. »
 • 15:28 18. kolejka #OkiemWiślaka

  Drużyna Białej Gwiazdy dała wielki pokaz charakteru w starciu z Jagiellonią, a zwłaszcza w jego pierwszej połowie. Pod hasztagiem #OkiemWiślaka nie zabrakło więc słów pochwały i wsparcia, skierowanych pod adresem ekipy prowadzonej przez Macieja Stolarczyka, a także merytoryki dotyczącej samego meczu. Pora na twitterowe podsumowanie 18. kolejki Lotto Ekstraklasy! »
do góry strony