25 października 2018

 • 16:00 Awaria zasilania na stadionie - trudności w zakupie biletów i pamiątek

  W związku z awarią zasilania stadionu miejskiego nadzorowanego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej, z przyczyn niezależnych od Wisły Kraków, stacjonarna i internetowa sprzedaż biletów (zwykłych oraz VIP) na najbliższy mecz Białej Gwiazdy z Zagłębiem Sosnowiec jest dziś (25 października) niemożliwa. Z tego samego powodu nie działa także Wiślacki Świat. »
 • 15:18 Dwukrotny popis Buksy, występy Warczaka i Hoyo-Kowalskiego!

  Dziś o godzinie 12.00 rozegrane zostało drugie w ciągu dwóch dni starcie młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 16 z rówieśnikami z Austrii. Spotkanie sprzed dwóch dni podopieczni Marcina Dorny wygrali 4:1, dziś zaś zwyciężyli 4:2. Do triumfu przyczynili się młodzi Wiślacy - Aleksander Buksa, Patryk Warczak i Daniel Hoyo-Kowalski. Jak spisali się nasi Biało-Czerwoni?   »
 • 13:14 Tomasz Kwiatkowski posędziuje w poniedziałek

  Tomasz Kwiatkowski z Warszawy poprowadzi poniedziałkowy pojedynek, 13. kolejki Lotto Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Kraków i Zagłębiem Sosnowiec. Na liniach pomagać mu będą: Radosław Siejka i Radosław Golis. Na arbitra technicznego wyznaczony został natomiast Sebastian Jarzębak. »
 • 11:35 Jesus i Vullnet uczą się polskiego! [WIDEO]

  Na boisku spisują się bez zarzutów, w zespole Białej Gwiazdy odnaleźli się doskonale, a w Krakowie czują się jak w domu! Jak poszła im nauka naszego języka? Zobaczcie sami!  »

24 października 2018

 • 14:50 Znamy termin meczu z Arką

  Poznaliśmy terminarz 16. kolejki Lotto Ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej Biała Gwiazda na wyjeździe zmierzy się z Arką Gdynia. Termin meczu to poniedziałek, 26 listopada - godzina 18.00.   »
 • 10:06 Konkurs na koncepcję pomnika Reymana i skweru pamięci

  Pod koniec września Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków ogłosiło konkurs na koncepcję pomnika Henryka Reymana oraz skweru pamięci sportowców występujących z białą gwiazdą na piersi. »

23 października 2018

 • 15:32 Szkolenie dla Klubów Partnerskich

  Po raz pierwszy od momentu odnowienia współpracy z klubami w Małopolsce oraz z województw ościennych i po podpisaniu szeregu umów, zorganizowane zostało Szkolenie Klubów Partnerskich. W miniony piątek w Loży Prezydenckiej na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, zgromadziło się ponad 30 trenerów współpracujących z Wisłą Kraków. »
 • 11:42 Wypożyczeni: Passa Drzazgi trwa, Arsenał na dnie tabeli

  Zawodnicy Białej Gwiazdy zapewnili nam w weekend niesamowite emocje. Podopieczni Macieja Stolarczyka po emocjonującym meczu zremisowali w Warszawie z Legią (3:3). Jak za to poradzili sobie wiślacy wypożyczeni z naszego klubu? Zapraszamy na raport. »
 • 10:23 Legia - Wisła: Skrót meczu

  CO TO BYŁ ZA MECZ! Podopieczni Macieja Stolarczyka, mimo niekorzystnego wyniku do przerwy, po zmianie stron rzucili się do walki i choć do niemal samego końca prowadzili 3:2, to jednak w ostatnich sekundach trzy punkty odebrał im ich dawny kolega - Carlos López. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »
 • 09:00 Podziękowanie za udział w akcji wspierającej Białą Gwiazdę

  W zeszłym tygodniu zakończyła się akcja wspierająca Wisłę Kraków przez jednego ze sponsorów, firmę Cashback World, w ramach projektu zainicjowanego przez grupę #ReymonTTa22. Przez dwa miesiące kibice mieli możliwość dołączania do projektu i realnego wpływania na to, ile środków uda się przekazać Klubowi. »

22 października 2018

 • 20:22 Legia - Wisła: Kulisy meczu

  Niedzielny wieczór dostarczył kibicom piłkarskim w Polsce mnóstwo wrażeń! Bohaterowie ligowego klasyku ostatecznie podzielili się punktami, ale fantastyczne widowisko przy Łazienkowskiej na długo będzie tematem rozmów wśród wielbicieli Lotto Ekstraklasy. Zobaczcie, jak mecz Legia - Wisła prezentował się od kulis. »
 • 19:36 Wiślacki przegląd prasy #4

  Cóż to był za mecz! Spotkanie Legii z Wisłą Kraków było godne zaszczytnego miana Derbów Polski. W niedzielny wieczór nie brakowało bramek, emocji i nagłych zwrotów akcji, to też nic dziwnego, że media rozpisywały się na temat wczorajszego hitu kolejki. »
do góry strony