18 czerwca 2018


16 czerwca 2018

 • 10:42 Bartosz: Walkę mam we krwi

  Jednym z tych, którzy początek 2018 roku spędzili poza Krakowem był Jakub Bartosz. Dla 21-latka było to pierwsze wypożyczenie w karierze. Jego „tymczasowy” klub po rocznej przygodzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym pożegnał się z piłkarską elitą, jednak „Baku” nie załamuje rąk, ponieważ pobyt w Sandecji Nowy Sącz przyniósł mu wiele korzyści. »

15 czerwca 2018


14 czerwca 2018

 • 18:30 Imaz: Koniec wakacji, czas wracać do pracy

  Okres urlopowy dobiegł już końca, a piłkarze wrócili na ligowe boiska. Zawodnicy Wisły Kraków w zeszły poniedziałek pojawili się w bazie treningowej w Myślenicach, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. O powrót do ligowej rzeczywistości, a także o jeden z najbardziej gorących aktualnie tematów piłkarskich w słonecznej ojczyźnie zapytaliśmy po czwartkowym treningu Jesusa Imaza. »
 • 16:17 Mundialowa gorączka - grupa H

  Ostatni będą pierwszymi - to porzekadło odmienia się zwykle przez wszystkie przypadki. Tym razem jednak nie mielibyśmy nic przeciwko, by jedna z drużyn z ostatniej grupy właśnie zajęła pierwsze miejsce. Marzenia marzeniami, a co będzie w starciach z trzema rywalami, dowiemy się 19.06, 24.06 i 28.06. Wtedy bowiem Polacy zmierzą się kolejno z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Przed Wami analiza grupy H! »
 • 15:20 Oddajemy głos Kibicom

  Wiślaczki i Wiślacy, w związku z rosnącą liczbą pytań o przyszłość Wisły Kraków, które pojawiają się każdego dnia, chcemy dać Wam możliwość przedstawienia swoich wątpliwości Zarządowi naszego klubu. »
 • 12:14 Radość z piłki i z piłką!

  Dobre nastroje, uśmiechy, powroty i przygotowania na całego - tak wyglądał dzisiejszy poranny trening w Myślenicach, prowadzony przez Radosława Sobolewskiego i Kazimierza Kmiecika. Wiślacy powoli wdrażają się już w sezon 2018/2019.  »

13 czerwca 2018

 • 17:50 Mundialowa Gorączka - grupa G

  Do meczu otwarcia zostały już niespełna 24 godziny, emocji ciągle przybywa - a dziś zwłaszcza przeżywają je Hiszpanie, którzy tuż przed rozpoczęciem najważniejszego turnieju czterolecia stracili trenera. Dziś jednak przyjdzie nam czas zająć się grupą szczególnie istotną dla polskich fanów i zawodników - to właśnie na Anglię, Belgię, Panamę lub Tunezję trafią Polacy pod warunkiem awansu do 1/8 czempionatu! Przed Wami grupa G! »
 • 15:29 W kadrze: Arkadiusz Głowacki i Paweł Brożek

  Wczoraj na Stadionie Narodowym przed meczem z Litwą Prezes PZPN Zbigniew Boniek postanowił uhonorować byłych reprezentantów Polski. Wśród nich znalazły się dwie wiślackie legendy: Arkadiusz Głowacki oraz Paweł Brożek. Warto więc z tej okazji przypomnieć sobie, jak wyglądały reprezentacyjne kariery piłkarzy, których losy w koszulkach z białą gwiazdą na piersi znamy niemal na pamięć!    »
 • 11:12 Musi to na Rusi | Fran Velez

  Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji tuż, tuż. Mundialowe szaleństwo ogarnęło także Wiślaków, którzy mają swoje typy przed nadchodzącym turniejem. Kto „czarnym koniem”? Kto zawiedzie? Która ekipa sięgnie po trofeum? Sprawdźcie sami - w piątym odcinku wystąpi Fran Velez. »
do góry strony