1 września 2018

 • 20:58 Stolarczyk: Cieszymy się ze zwycięstwa

  Trzecie zwycięstwo Wisły z rzędu w bieżących rozgrywkach Lotto Ekstraklasy zrodziło się w bólach. Na szczęście krakowianie rzutem na taśmę wbili Śląskowi bramkę, dzięki której wracają pod Wawel z upragnionymi trzema punktami. »
 • 20:04 Bo wygrywać można nie tylko pięknie! Śląsk - Wisła 0:1

  W siódmej, ostatniej przed przerwą reprezentacyjną kolejce Lotto Ekstraklasy piłkarzy Białej Gwiazdy czekał wyjazd do Wrocławia. W ubiegłym sezonie po kilkuletniej przerwie Wiślakom udało się odczarować stadion Wojskowych i dziś krakowianie poszli za ciosem. Choć to Śląsk przeważał i stwarzał wiele sytuacji, Biała Gwiazda za sprawą gola Zděnka Ondráška wywiozła ze stolicy Dolnego Śląska trzy punkty!  »
 • 20:02 Śląsk - Wisła: Statystyki

  Mając na celu zwiększenie dostępności danych statystycznych z rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, przekazujemy szczegółowe raporty z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. »
 • 15:19 1 na 1: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

  W dzisiejszym, ostatnim przed przerwą reprezentacyjną starciu, Biała Gwiazda postara się o przedłużenie swojego zwycięskiego marszu w Lotto Ekstraklasie. Krakowską nawałnicę będą próbowali ujarzmić zawodnicy Śląska Wrocław, kierowani przez trenera Tadeusza Pawłowskiego. Po końcowym gwizdku sędziego część piłkarzy będzie już myśleć o kolejnych treningach, a pozostali staną przed deylematem - co spakować do walizki na zgrupowanie kadry narodowej? To pytanie zadać będą mogli sobie bohaterowie dzisiejszego porównania - Rafał Pietrzak i Kamil Dankowski. »
 • 13:49 Patryk Małecki wypożyczony do Spartaka Trnava

  Pomocnik Białej Gwiazdy Patryk Małecki został wypożyczony do Spartaka Trnava. 30-latek w słowackim klubie przebywał będzie do końca sezonu 2018/2019. »
 • 13:10 Kup bilet VIP na mecz z Lechią Gdańsk

  Patrząc na grę Wisły w dwóch ostatnich meczach ligowych, ręce same składały się do oklasków. 15 września Biała Gwiazda podejmie na własnym terenie zespół Lechii Gdańsk w meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy. Przeżywaj piłkarskie emocje w wyjątkowych warunkach i ciesz się możliwościami, jakie daje Ci prestiżowa przestrzeń Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Sprzedaż stacjonarna i internetowa biletów do Strefy Max-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver rozpocznie się w poniedziałek 3 września o godzinie 11.00. »
 • 09:16 Utrzymać się na fali: Śląsk - Wisła

  Na pierwszy dzień września przypadła kolejna już wyjazdowa potyczka Wiślaków, którzy we Wrocławiu zagrają z lokalnym Śląskiem. W pozytywnych nastrojach krakowianie wrócili ze stolicy województwa dolnośląskiego w październiku ubiegłego roku, kiedy to skarcili gospodarzy dwiema bramkami. W bieżących rozgrywkach krakowianie grają wręcz koncertowo, dzisiejsze widowisko zapowiada się zatem równie ciekawie. »

31 sierpnia 2018

 • 17:45 Zapowiedź 7. kolejki Lotto Ekstraklasy

  Przed nami ostatnia seria gier przed przerwą reprezentacyjną, podczas której Biało-Czerwoni zmierzą się z Włochami oraz Irlandią. W jakich humorach ligowi kadrowicze wyjadą na zgrupowanie? Zapraszamy na zapowiedź kolejki. »
 • 16:18 Pod Lupą - Mateusz Cholewiak

  Za Białą Gwiazdą udane występy w minionych tygodniach. Czy podopieczni Macieja Stolarczyka będą w stanie podtrzymać dobrą passę? Piłkarze Śląska Wrocław niewątpliwie nie oddadzą punktów łatwo, a jednym z ważniejszych elementów układanki Tadeusza Pawłowskiego jest Mateusz Cholewiak.   »
 • 15:41 Baran: Chcę wznieść piłkarzy na nowy poziom

  Rafał Baran został dziś zaprezentowany jako nowy dietetyk sportowy Wisły Kraków. Zadba on nie tylko o nawyki żywieniowe, ale także o suplementację pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. »
 • 15:11 Stolarczyk: Mam ludzi, którzy chcą zwyciężać w każdym meczu

  Dwa ostatnie zwycięskie spotkania z udziałem drużyny Białej Gwiazdy są już historią. 1 września podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka czeka kolejne ligowe wyzwanie, któremu będą chcieli sprostać. W 7. kolejce rodzimych rozgrywek Wisła Kraków uda się do Wrocławia, gdzie rywalizować będzie ze Śląskiem. »
 • 13:25 Piłkarze Białej Gwiazdy ze wsparciem dietetyka sportowego

  Wisła Kraków nawiązała współpracę z dietetykiem sportowym Rafałem Baranem, która potrwa minimum do końca sezonu 2018/2019. Doradztwo pozwoli pierwszej drużyny 13-krotnego mistrza Polski uzupełnić wiedzę pod kątem nawyków żywieniowych dedykowanych profesjonalnym piłkarzom. »
do góry strony