7 grudnia 2018

 • 17:01 Basha: Jestem gotowy, by jutro zagrać

  Już niewiele ponad 24 godziny dzielą Wisłę Kraków od potyczki z Jagiellonią Białystok w ramach 18. kolejki Lotto Ekstraklasy, która będzie mieć miejsce o godz. 20.30 na stadionie przy Reymonta. Przed spotkaniem postanowiliśmy przepytać Vullneta Bashę o jego opinię przed meczem z aktualnym wicemistrzem Polski. »
 • 15:35 Suempol sponsorem meczu z Jagiellonią!

  Jeden z największych przetwórców ryb na świecie, którego wiodącym produktem jest łosoś sprowadzany z różnych części globu - firma Suempol - została sponsorem sobotniego meczu Wisły z Jagiellonią Białystok! »
 • 14:24 Mikołajkowa odsłona Wiślackich Pokoleń!

  Podczas domowego meczu z Zagłębiem Lubin w Sektorze Rodzinnym Frugo zapoczątkowaliśmy cykl Wiślackich Pokoleń - autorskiego projektu skierowanego do najmłodszych sympatyków Białej Gwiazdy. Pierwsza odsłona nawiązywała do rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. »
 • 13:12 Spotkaj piłkarzy Białej Gwiazdy w strefie MAX-Fliz VIP Gold!

  Najbliższa sobota przy R22 stoi pod znakiem wielkich piłkarskich emocji, ponieważ w ramach 18. kolejki Lotto Ekstraklasy Biała Gwiazda podejmie u siebie aktualnego wicemistrza kraju - Jagiellonię Białystok. Aby utrzymać emocje na wysokim poziomie, tuż po spotkaniu, goście Strefy MAX-Fliz VIP Gold będą mieli szansę spotkać się z piłkarzami krakowskiej drużyny: Dawidem Kortem, Martin Košťálem oraz Maciejem Sadlokiem. Będzie to doskonała okazja do zebrania autografów, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Wiślakami czy zamienienia z nimi kilku słów! »
 • 12:48 18. kolejka Lotto Ekstraklasy - zapowiedź

  Jeszcze tylko trzy kolejki pozostały przed zimową, krótszą niż wcześniej, przerwą w rozgrywkach. Warto więc szczególnie zwrócić uwagę na naszą rodzimą ligę, bo potem, może nam jej brakować. Zapraszamy więc do zapoznania się z zapowiedzią 18. serii gier!  »
 • 11:37 Futsal na Wiśle. Filipek: „To ogromny zaszczyt i nobilitacja”

  Już w najbliższą sobotę, obok meczu pierwszej drużyny, czekają nas dodatkowe piłkarskie emocje. Na parkiecie Hali Głównej Towarzystwa Sportowego odbędą się eliminacje Pucharu Polski w futsalu. Drugi rok z rzędu swoją do rywalizacji stanie Wisła Kraków. »
 • 10:32 Stolarczyk: Wiemy, do czego mamy dążyć

  Piłkarze Wisły Kraków po dwóch przegranych meczach wyjazdowych przystępują do starcia u siebie z wiceliderem Lotto Ekstraklasy, Jagiellonią Białystok. Trener Białej Gwiazdy, Maciej Stolarczyk nie może doczekać się starcia, które rozpocznie się w sobotę o 20.30.   »

6 grudnia 2018

 • 18:23 Napisz list do Wiślackiego Mikołaja

  6 grudnia to wyjątkowy dzień, w którym o uśmiech na twarzach małych i dużych, obdarowując prezentami, dba nie kto inny, jak Święty Mikołaj. My też mamy swojego, Wiślackiego Mikołaja, który wraz z Cashback World pragnie uradować najmłodszych fanów Białej Gwiazdy! Weź sprawy w swoje ręce i napisz do niego list!   »
 • 16:23 Wisła Kraków z wizytą w szkole podstawowej

  Dzień 6 grudnia jest dla dzieci świętem wyjątkowym, na które czekają ze szczególną niecierpliwością. Dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce dzień ten był jeszcze bardziej specjalny ze względu na wizytę szczególnego gościa. W czwartkowe przedpołudnie uczęszczających tam uczniów odwiedził Michał Buchalik. »
 • 15:07 Kubek z prezentem w Wiślackim Świecie!

  Mikołaj nie doleciał? Nie zdążyłeś kupić prezentu? Nic straconego - w Wiślackim Świecie czeka na Was wyjątkowy kubek Białej Gwiazdy ze specjalnym dodatkiem od Krakowskiej Palarni Kawy!   »
 • 13:21 Pod lupą - Martin Pospisil

  Wiślacy po słabszym meczu w Legnicy będą chcieli jak najszybciej się zrehabilitować. Najbliższa ku temu okazja będzie już w te sobotę. Biała Gwiazda zagra u siebie z Jagiellonią Białystok. Wśród piłkarzy na których powinno zwrócić się szczególną uwagę znajduje się m.in. Martin Pospíšil i to jego wzięliśmy dzisiaj „Pod Lupę”.  »
 • 13:12 Nowy numer programu meczowego niebawem trafi do sprzedaży!

  Od soboty dystrybuować będziemy nowy, czwarty już, numer magazynu meczowego R22. Ten niezbędnik każdego kibica Białej Gwiazdy przygotowaliśmy z myślą o spotkaniu z wicemistrzem Polski - Jagiellonią Białystok. Znajdziecie w nim nie tylko ciekawostki związane z meczem 18. Kolejki Lotto Ekstraklasy, ale także rozmówkę z byłym Wiślakiem Łukaszem Burligą, wywiad z Pawłem Brożkiem czy mikołajkowy plakat. Warto podkreślić, że program ten zadedykowaliśmy właśnie Wam - kibicom!  »
do góry strony