13 lipca 2018

 • 14:04 Liga się zbliża - czas na stałe fragmenty

  Już jutro Wiślacy w ostatnim przedsezonowym sparingu podejmą MŠK Žilinę. W ostatnim przedmeczowym treningu ekipa Macieja Stolarczyka szlifowała warianty zarówno na mecz testowy, jak i rozpoczynający się za tydzień sezon 2018/2019 Ekstraklasy.    »
 • 13:01 Łukasz Surma rezygnuje z funkcji trenera wiślackiej CLJ

  Łukasz Surma zrezygnował z funkcji pierwszego szkoleniowca wiślackiej drużyny U-18. Jego miejsce zajmie trener Paweł Regulski, który do tej pory pełnił rolę asystenta. »
 • 10:43 Poparcie dla akcji Kibiców Wisły Kraków

  W dniu 12 lipca 2018 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli fanów Białej Gwiazdy zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków oraz sympatyków skupionych wokół akcji #ReymonTTa22 z przedstawicielami klubu Wisła Kraków SA. Z inicjatywy kibiców powstały programy wsparcia finansowego klubu. »

12 lipca 2018

 • 17:18 Komunikat Wisły Kraków SA

  Informujemy, że dzisiejsze rozmowy między Prezesem Zarządu Ekstraklasy SA Marcinem Animuckim i Prezydentem Miasta Krakowa Jackiem Majchrowskim pozwoliły na znalezienie rozwiązania, które umożliwi Wiśle Kraków rozgrywanie meczów na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.  »

11 lipca 2018


10 lipca 2018

 • 21:10 Komentarz Prezes Zarządu Wisły Kraków SA

  Komentarz Prezes Zarządu Wisły Kraków SA - Marzeny Sarapaty w sprawie umowy dzierżawy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. »
 • 11:36 Wisła Kraków nawiązała współpracę z Unią Tarnów

  Biała Gwiazda poszerza horyzonty. W poniedziałek krakowski klub nawiązał współpracę z ZKS Unią Tarnów w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, a także piłkarzy na szczeblu seniorskim. Krakowski klub objął również patronat nad pierwszą w regionie Szkołą Mistrzostwa Sportowego, powstałą z inicjatywy Akademii Piłkarskiej Biało-Niebieskich przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie-Mościcach. »
 • 09:45 Surma: Zaufanie jest kluczowe

  Po zaciętej walce w końcówce poprzedniego sezonu wiślaccy juniorzy starsi utrzymali się w reformowanej Centralnej Lidze Juniorów i w nadchodzących rozgrywkach będą rywalizować z piętnastoma najlepszymi drużynami z całej Polski. Na skutek przeniesienia Mariusza Jopa do sztabu pierwszej drużyny, nowym opiekunem młodych wiślaków został Łukasz Surma. Były pomocnik rozpoczynał swoją piłkarską karierę w naszym klubie i jest aktualnym rekordzistą pod względem liczby meczów w polskiej ekstraklasie. »

9 lipca 2018

 • 15:09 Wisła zagra z MSK Żiliną w Kalwarii Zebrzydowskiej

  W sobotę 14 lipca piłkarze Białej Gwiazdy rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem ligowych zmagań. Rywalem Wiślaków będzie słowacka MŠK Żilina. Spotkanie to odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej na obiekcie lokalnej Kalwarianki.  »
 • 10:10 Łukasz Surma trenerem wiślackiej CLJ

  Były zawodnik Wisły Kraków Łukasz Surma w nadchodzącym sezonie przejmie rolę pierwszego szkoleniowca wiślackiej drużyny U-18 w Centralnej Lidze Juniorów. Na stanowisku tym zastąpi Mariusza Jopa, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera pierwszego zespołu, Macieja Stolarczyka. »

8 lipca 2018

 • 14:31 Pietrzak: Pokazaliśmy się na tle Monaco z dobrej strony

  Mimo że mecz z AS Monaco to spotkanie towarzyskie, to bramka przeciwko takiemu rywalowi zawsze smakuje doskonale. Nic dziwnego więc, że Rafał Pietrzak tryskał po sobotnim starciu dobrym humorem. Wiślak zaznaczył jednak, iż ważniejsza od jego bramki, była postawa całego zespołu - a ta była jego zdaniem naprawdę niezła!  »
do góry strony