8 lipca 2018


7 lipca 2018

 • 21:57 Stolarczyk: To był bardzo dobry sprawdzian przed ligą

  W sobotni wieczór Wiślacy gościli przy R22 klasowego rywala, jakim bez wątpienia jest AS Monaco. Po Puchar Henryka Reymana, bo o niego toczyła się walka, sięgnęła Biała Gwiazda, dla której mecz z wicemistrzem Francji był bardzo przydatnym testem. »
 • 21:41 Grym: Nie mogę doczekać się startu ligi

  Pierwszy raz w tym okresie przygotowawczym kibice Białej Gwiazdy mieli okazję obejrzeć swoją drużynę na stadionie przy Reymonta, a w dodatku wznoszącą puchar, który czekał na zwycięzców meczu o Puchar Henryka Reymana. Przedsezonowy mecz towarzyski z AS Monaco dostarczył sztabowi szkoleniowemu nowego materiału do analiz, a fanom emocji podczas regulaminowych 90 minut zwieńczonych konkursem rzutów karnych, które Wisła rozstrzygnęła na swoją korzyść. W drugiej odsłonie spotkania na boisko, decyzją trenera, który wciąż rotuje składem w poszukiwaniu najefektywniejszego ustawienia, wszedł nowy nabytek Wisły Riccardo Grym, dla którego był to debiut przy R22. »
 • 21:32 Boguski: Karnych nie ćwiczyliśmy, bo… się ich nie spodziewaliśmy

  Wisła Kraków w towarzyskim meczu o Puchar Henryka Reymana pokonała po rzutach karnych AS Monaco. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1, zaś w serii jedenastek krakowianie wygrali 5:4. Pewnym egzekutorem jednego z karnych był kapitan Wisły, Rafał Boguski, który mógł wznieść w górę Puchar Henryka Reymana.   »
 • 20:05 Puchar Reymana zostaje w domu! Wisła - AS Monaco 1:1, karne 5:4

  W wyjątkowym meczu towarzyskim, w którym rywalem Białej Gwiazdy był wicemistrz Francji, AS Monaco, a stawką był Puchar Henryka Reymana krakowianie pokonali ekipę z Księstwa po rzutach karnych! W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1 po golach Pietrzaka i Isidora, a niewykorzystany karny Almamy'ego Toure zdecydował o ostatecznym triumfie Wisły.  »
 • 10:14 Prawdziwe przetarcie przed ligą: Wisła - AS Monaco

  Absolutnym smaczkiem, prawdziwym crème de la crème trwających przygotowań do rozgrywek ligowych, będzie mecz towarzyski Wisły Kraków z AS Monaco. Spotkanie to jest okazją do przyjrzenia się z bliska wicemistrzom Francji, uznanej marce, której barwy reprezentuje wielu utalentowanych młodzieżowców. »

6 lipca 2018


5 lipca 2018

do góry strony