16 lutego 2019

 • 12:30 Zmarł szewc Wisły Kraków

  Bardzo smutna wiadomość dotarła dziś na Reymonta. W piątek 15 lutego w wieku 88 lat zmarł legendarny szewc Białej Gwiazdy - Pan Władysław Nowakowski. »
 • 09:29 1 na 1: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

  Drużyny Wisły i Śląska przystąpią do poniedziałkowego starcia w zupełnie innych nastrojach. Wrocławianie pokonali bowiem w kolejce inaugurującej wiosenne rozgrywki Zagłębie Sosnowiec, natomiast Biała Gwiazda musiała uznać wyższość Górnika Zabrze, dlatego z dodatkowymi pokładami sportowej złości podejmie przed własną publicznością podopiecznych Vítězslava Lavički. Kluczowa dla gry obu zespołów może być postawa dwójki znajomych, którzy staną po przeciwnych stronach barykady - Jakuba Błaszczykowskiego i Krzysztofa Mączyńskiego. »

15 lutego 2019

 • 18:30 Informacje dotyczące dedykowanych kolekcji oraz bonów

  Wiślackie dedykowane kolekcje cieszą się ogromną popularnością wśród sympatyków Białej Gwiazdy. Przygotowaliśmy zestaw najczęściej zadawanych pytań, na które odpowiedzi znajdziecie poniżej. »
 • 16:24 Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem ze Śląskiem Wrocław

  Już w najbliższy poniedziałek 18 lutego Wisła Kraków zmierzy się na własnym obiekcie ze Śląskiem Wrocław. Mecz z pewnością będzie obfitował w mnóstwo sportowych emocji. Mamy dla Was garść informacji, które pomogą Wam odpowiednio przygotować się do meczu. »
 • 15:54 Funkcjonowanie Strefy Kibica w weekend 16-17 lutego

  Po karnety wiosna 2019 oraz bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław zapraszamy także w najbliższy weekend. Strefa Kibica czynna będzie w sobotę 16 lutego oraz w niedzielę 17 lutego w godzinach 11.00-16.00. »
 • 14:01 Znamy termin meczu z Koroną

  Poznaliśmy terminarz 25. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Wyjazdowa potyczka Białej Gwiazdy z kielecką Koroną zaplanowana została na sobotę 9 marca, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 18.00. »
 • 13:02 Spotkaj piłkarzy Białe Gwiazdy w strefie MAX-Fliz VIP Gold!

  Jeśli jeszcze nie masz planów na poniedziałkowy wieczór, nie musisz już się dłużej zastanawiać. Na R22 wracają ekstraklasowe rozgrywki, a wraz z nimi możliwość przeżywania piłkarskich emocji w prestiżowej strefie VIP naszego stadionu. Oprócz gwarancji obejrzenia piłkarskiego spektaklu w komfortowych warunkach, goście strefy będą mieli także szansę na pomeczowe spotkanie z piłkarzami krakowskiej drużyny: Marko Kolarem, Rafałem Pietrzakiem oraz Krzysztofem Drzazgą. Będzie to doskonała okazja do zebrania autografów, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Wiślakami czy zamienienia z nimi kilku słów! »
 • 11:46 22. kolejka Lotto Ekstraklasy - zapowiedź

  Powoli wracamy do cotygodniowego piłkarskiego rytmu. W nadchodzącej kolejce Lotto Ekstraklasy na pewno nie zabraknie emocji, determinacji i walki o trzy punkty. Zapraszamy na zapowiedź 22. serii gier ligowych rozgrywek. »
 • 10:30 Pod lupą – Lubambo Musonda

  Kolejny poniedziałek z Wisłą Kraków. Biała Gwiazda w pierwszy dzień nowego tygodnia zmierzy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Piłkarze prowadzeni przez trenera Stolarczyka będą chcieli szybko zrehabilitować się za porażkę w Zabrzu. Jednym z piłkarzy, na których będą musieli zwrócić krakowianie uwagę jest nowy nabytek WKS-u - Lubambo Musonda. »

14 lutego 2019

 • 19:47 Raport medyczny: Paweł Brożek

  W środę 13 lutego napastnik Białej Gwiazdy Paweł Brożek poddany został operacji więzozrostu barkowo-obojczykowego. Rehabilitacja Wiślaka potrwa około sześciu tygodni. »
 • 18:50 Informacja dotycząca Kart Kibica

  Wisła Kraków otrzymuje dużą liczbę zapytań o termin dostarczenia Kart Kibica zamówionych przez internet. Klub dokonał wysyłki w przewidzianym terminie tak, aby trafiły one do fanów najpóźniej w dniu pierwszego domowego meczu w ramach rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy (18 lutego). »
 • 17:06 Kolejni goście w Strefie KIbica!

  To nie koniec niespodzianek na ten tydzień. W piątek 15 lutego w Strefie Kibica zawitają kolejni goście w składzie: Jarosław Królewski, Piotr Obidziński, Arkadiusz Głowacki i Marcin Kuźba, którzy między 12.00 a 17.00 zasiądą w kasach biletowych. »
do góry strony