14 marca 2018

 • 08:00 Oferta pracy

  Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków zatrudni na stanowisko TECHNIK ELEKTRYK. »

13 marca 2018

 • 15:15 Taktycznie i merytorycznie

  Zawodnicy Białej Gwiazdy nie tracą czasu i w skupieniu przygotowują się do niedzielnej ligowej rywalizacji w Warszawie. We wtorek Wiślacy wraz ze sztabem szkoleniowy wzięli także udział w dedykowanym klubom piłkarskim szkoleniu wpisanemu w wymogi licencyjne. »
 • 13:50 27. kolejka #OkiemWiślaka

  Podczas piątkowej potyczki ze Śląskiem Wrocław przy R22 emocje sięgały zenitu, a na Twitterze poraz kolejny wręcz wrzało. Jak Waszym zdaniem piłkarze Białej Gwiazdy wypadli na tle podopiecznych trenera Pawłowskiego, których pokonali 3:1? Zapraszamy na tradycyjne twitterowe podsumowanie kolejki, tym razem oznaczonej liczbą 27. »
 • 11:30 Wygrana koszykarek, sukcesy pływaków, Legia pokonana

  To był bardzo szczęśliwy dla Białej Gwiazdy weekend. Reprezentanci Towarzystwa Sportowego Wisła poradzili sobie zarówno w dyscyplinach drużynowych, jak i indywidualnych.  »
 • 10:30 Kartka z kalendarza: 129 lat temu urodził się Józef Szkolnikowski

  129 lat temu urodził się Józef Szkolnikowski - jedna z najważniejszych postaci w historii Wisły Kraków. »
 • 09:00 Urodziny kapitana Białej Gwiazdy!

  Wtorek 13 marca to wyjątkowy dzień dla kapitana Wisły Kraków Arkadiusza Głowackiego, który świętuje swoje 39. urodziny! »

12 marca 2018

 • 20:41 U-17: Kamil Broda z powołaniem

  Golkiper Białej Gwiazdy Kamil Broda otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-17. Trener Bartłomiej Zalewski uzupełnił tym samym kadrę na zgrupowanie w Wałbrzychu, które odbędzie się w dniach 15-19 marca.  »
 • 15:35 Wypożyczeni: Sandecja bez zmian, Ptak górą w starciu z Porębskim

  Polskie zespoły znów w grze także w niższych klasach rozgrywkowych, dlatego czas na powrót cotygodniowych raportów o piłkarzach wypożyczonych z Białej Gwiazdy do innych klubów. Zapraszamy do czytania! »
 • 12:30 Korczyk: Walczyliśmy o każdy metr boiska

  „Myślę, że to był naprawdę zacięty pojedynek. Daliśmy z siebie wszystko , walczyliśmy o każdy metr boiska i osiągnęliśmy korzystny rezultat” - mówił po wygranym derbowym starciu z Progresem (1:0) autor jedynego trafienia w tym meczu, Damian Korczyk. »
 • 10:30 Bilety na mecz z Lechem już w sprzedaży!

  Biała Gwiazda wciąż jest niepokonana przed własną publicznością w rundzie wiosennej rodzimych rozgrywek. W 27 serii gier Wiślacy nie dali najmniejszych szans Śląskowi Wrocław, wygrywając w obecności swoich kibiców 3:1. Teraz czas na poznańskiego Lecha, który pod Wawel zawita w poniedziałek 2 kwietnia. Sprzedaż biletów na to ważne spotkanie ruszyła 12 marca! »

11 marca 2018

 • 18:00 Jop: Przeważały fragmenty dobrej zdecydowanej piłki

  Wiosna wróciła również na boiska Centralnej Ligi Juniorów. W sobotę w ramach pierwszej kolejki rozgrywek juniorów starszych w 2018 roku zawodnicy Białej Gwiazdy pokonali inną drużynę z Krakowa - AS Progres 1:0. Jak ważne, zdaniem Mariusza Jopa, było to zwycięstwo i czy udało się zrealizować założone plany na to spotkanie? »
 • 11:00 Wisła - Śląsk: skrót meczu

  Rey Carlos wrócił! Piątkowe starcie ze Śląskiem Wrocław było szalonym popisem najlepszego snajpera Białej Gwiazdy. Carlos López skompletował hat-tricka, a ekipa Joana Carrillo odniosła przekonujące zwycięstwo 3:1. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »
do góry strony