27 grudnia 2018

 • 14:02 Podsumowanie sezonu - bramkarze

  Rok 2018 powoli zmierza ku końcowi. Ten czas przyniósł fanom Wisły Kraków wiele emocjonujących chwil. Był czas na radość, ale i na smutek. Z pewnością nie można powiedzieć, że te 365 dni były dla nas, Wiślaków nudnym czasem. A jak w ciągu powoli kończącego się roku spisywali się zawodnicy Białej Gwiazdy? Czas na podsumowanie 2018 roku w wykonaniu piłkarzy! Pora na część pierwszą - bramkarzy!  »
 • 10:57 Buksa i Hoyo-Kowalski z powołaniem na zgrupowanie Talent Pro

  Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę 21 zawodników z roczników 2003 i 2004, którzy w dniach 8-16 stycznia przebywać będą na zgrupowaniu Talent Pro w hiszpańskiej Esteponie. Wśród nich znaleźli się dwaj Wiślacy: Aleksander Buksa i Daniel Hoyo-Kowalski.  »

26 grudnia 2018


25 grudnia 2018


24 grudnia 2018

 • 21:19 Wisła - Lech: Kulisy meczu [WIDEO]

  Podziękowania dla piłkarzy, pożegnanie z Kobrą, powrót Adama Nawałki na R22. Jak to wszystko wyglądało w miniony piątek? Sprawdźcie nasze kulisy! »
 • 14:53 20. kolejka #OkiemWiślaka

  Porażka na zwieńczenie roku kalendarzowego nie była wprawdzie najlepszym sposobem na rozpoczęcie przedświątecznych przygotowań, ale mimo niekorzystnego wyniku wśród kibiców Białej Gwiazdy nie było widać skrajnego pesymizmu. Wręcz przeciwnie - wdzięczność za dotychczasowe dokonania ekipy prowadzonej przez Macieja Stolarczyka i wiarę w to, że w nowym 2019 roku przy R22 będzie jeszcze lepiej, czego wyraz daliście w twitterowych wpisach pod hasztagiem #OkiemWiślaka. »
 • 11:02 Wiślackich Świąt Bożego Narodzenia!

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który dzielimy z najbliższymi. Zanim zasiądziecie - Drodzy Wiślacy - do wigilijnego stołu, przyjmijcie od Wisły Kraków najserdeczniejsze życzenia! »

23 grudnia 2018

 • 17:10 Za nami Wiślackie Pokolenia

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyła się pilotażowa inicjatywa w skali kraju - Wiślackie Pokolenia. Projekt nakierowany jest na specjalne wychowanie młodych pokoleń kibiców w zgodzie z normami społecznymi i wartościami kulturowymi oraz patriotycznymi.  »
 • 14:36 Godziny otwarcia Wiślackiego Świata i Strefy Kibica w okresie świątecznym

  W okresie świątecznym - od 24 do 26 grudnia - oficjalny sklep Białej Gwiazdy z pamiątkami - Wiślacki Świat - będzie nieczynny. Gadżety 13-krotnego mistrza Polski będzie można nabywać 27 i 28 grudnia w godzinach funkcjonowania FanStore. Z kolei Stefa Kibica będzie zamknięta od najbliższej soboty 22 grudnia do 1 stycznia włącznie.   »
 • 10:05 Wisła - Lech: Skrót meczu

  Ostatni mecz w 2018 roku nie przyniósł ekipie Macieja Stolarczyka trzech punktów. Biała Gwiazda, mimo tytanicznej pracy, przegrała 0:1 z poznańskim Lechem. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »

22 grudnia 2018

 • 21:01 Pietrzak: Jedność będzie procentować

  Wiemy ile dla kibiców znaczy ten klub i chyba nagrodzili nas za ogólną postawę w tej rundzie. Cieszymy się z tego i dziękujemy im za to, ale myślę, że to nie koniec i Wisła jeszcze będzie na tym miejscu, na którym być powinna" - powiedział po ostatnim spotkaniu w 2018 roku Rafał Pietrzak. Wiślak jest pewny, że kibice będą mieli jeszcze wiele powodów do radości, ale na razie zamierza odpocząć w rodzinnym gronie.  »
 • 19:06 Wisła - Lech: Fotogalerie

  Za nami ostatni mecz z udziałem Wiślaków w 2018 roku. Niestety, Biała Gwiazda nie dopisała do swojego konta żadnego punktu, ulegając Lechowi w obecności swoich kibiców 0:1. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie na zdjęciach. »
do góry strony