28 czerwca 2018


27 czerwca 2018

 • 21:31 Stolarczyk: Mamy jeszcze sporo do zrobienia

  Piłkarze Białej Gwiazdy odnotowali drugą sparingową wygraną. Tym razem w ramach przygotowań do nowego sezonu pokonali w Myślenicach pierwszoligowy Raków Częstochowa 3:1. »
 • 20:40 Riccardo Grym zawodnikiem Wisły!

  19-letni środkowy pomocnik Riccardo Grym został nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy. Etatowy reprezentant juniorskich kadr Polski, posiadający także niemieckie obywatelstwo, podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. »
 • 18:30 Dwa sparingi - dwa zwycięstwa!

  Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka mają za sobą drugi mecz kontrolny. Tym razem Wiślacy pewnie pokonali w Myślenicach pierwszoligowy Raków Częstochowa 3:1. Dwukrotnie bramkarza gości pokonał Zdenek Ondrašek, a jedno trafienie dorzucił debiutujący w krakowskiej ekipie Dawid Kort. »
 • 11:22 Asmir Suljić rozwiązuje umowę z Wisłą Kraków

  Asmir Suljić nie będzie reprezentował barw Białej Gwiazdy. Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika. »
 • 10:40 Pierwszoligowiec drugim sparingpartnerem Białej Gwiazdy

  Na środę 27 czerwca na godzinę 16.30 zaplanowano drugi mecz kontrolny z udziałem Białej Gwiazdy. Rywalem zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Stolarczyka będzie pierwszoligowy Raków Częstochowa.  »

26 czerwca 2018

 • 19:06 Kup bilet VIP na mecz z AS Monaco!

  7 lipca pod Wawel zawita drużyna AS Monaco, aby zmierzyć się z Białą Gwiazdą w meczu o Puchar Henryka Reymana. Chcesz piłkarskim emocjom przyglądać się z perspektywy Strefy Max-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver? Sprzedaż wejściówek VIP na spotkanie towarzyskie z wicemistrzem Francji rozpocznie się w czwartek 28 czerwca!  »

25 czerwca 2018

 • 20:06 Bilety na mecz z AS Monaco już w sprzedaży!

  7 lipca zapowiada się naprawdę fascynująco! Spotkanie Wisły z AS Monaco, rozgrywane o Puchar Henryka Reymana, to bez wątpienia namiastka europejskich pucharów i gwarancja emocji na najwyższym poziomie. W wejściówki na mecz kontrolny Białej Gwiazdy z wicemistrzem Francji będzie można zaopatrzyć się od wtorku 26 czerwca. »
 • 18:46 Przygotowania nabierają rozpędu!

  Popołudniowymi zajęciami w nowy tydzień wkroczyli piłkarze Białej Gwiazdy. Przygotowania idą pełną parą, a częstotliwość rozgrywania sparingów wzrasta, dlatego też w najbliższych dniach Wiślaków czekają dwa mecze kontrolne.  »
 • 11:19 Grabowski: Nie przyszedłem tutaj tylko po to, by się przyglądać

  Sobotnie popołudnie Wiślacy spędzili w Suchej Beskidzkiej, gdzie rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym. Ich przeciwnikiem był A-klasowy zespół MKS Babia Góra Sucha Beskidzka obchodzący w tym roku 100-lecie swojego istnienia. Pierwszy mecz, choć na razie tylko towarzyski, w barwach Białej Gwiazdy rozegrał nowy nabytek zespołu Marcin Grabowski. »

24 czerwca 2018

 • 12:33 Małecki: Musimy być gotowi w 100%

  Dzisiejszy dzień na długo zapadnie w pamięć mieszkańcom Suchej Beskidzkiej. W deszczowe popołudnie lokalny zespół MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, występujący na co dzień w A klasie, gościł pierwszy zespół Wisły Kraków. Spotkanie zorganizowane z okazji 100-lecia klubu i wygrane przez zespół z Krakowa 9:0 było pierwszym z zapowiadanych w tym okresie przygotowawczym sparingów, które rozegrają Wiślacy. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Patryk Małecki wykorzystując podanie Zdenka Ondráška. »
 • 09:55 Kort: Moim celem są regularne występy

  W sobotę oficjalnie piłkarzem Wisły Kraków został 23-letni pomocnik Dawid Kort. Zawodnik zamienił szczecińską Pogoń na Białą Gwiazdę, barwy której będzie reprezentował już w najbliższym sezonie.  »
do góry strony