29 czerwca 2018


28 czerwca 2018

 • 17:28 Kostal: Zawsze daję z siebie wszystko

  Korzystnym rezultatem zakończył się drugi przedsezonowy sparing z udziałem Wisły, która w Myślenicach ograła siódmą drużynę poprzedniej edycji Nice 1 Ligi Raków Częstochowa 3:1. Czterdzieści pięć minut na placu gry przebywał Martin Košťál, dorzucając asystę przy trzecim trafieniu dla Białej Gwiazdy.  »
 • 15:45 Kort: Głupio byłoby nie przejść do Wisły

  Bramka w nieoficjalnym debiucie - tak z kibicami Białej Gwiazdy przywitał się Dawid Kort, który ustalił wynik spotkania testowego z Rakowem Częstochowa na 3:1. Co o debiucie i aklimatyzacji w krakowskiej szatni powiedziała nowa wiślacka „7”?  »
 • 13:56 Grym: Wisła to dobre miejsce na rozwój

  W środę drużynę Wisły Kraków wzmocnił 19-letni Riccardo Grym. Młodzieżowy reprezentant Polski będzie zakładał koszulkę z białą gwiazdą na piersi oznaczoną numerem 99. »
 • 11:20 Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów TS Wisła Kraków

  W środę 27 czerwca odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. »

27 czerwca 2018

 • 21:31 Stolarczyk: Mamy jeszcze sporo do zrobienia

  Piłkarze Białej Gwiazdy odnotowali drugą sparingową wygraną. Tym razem w ramach przygotowań do nowego sezonu pokonali w Myślenicach pierwszoligowy Raków Częstochowa 3:1. »
 • 20:40 Riccardo Grym zawodnikiem Wisły!

  19-letni środkowy pomocnik Riccardo Grym został nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy. Etatowy reprezentant juniorskich kadr Polski, posiadający także niemieckie obywatelstwo, podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. »
 • 18:30 Dwa sparingi - dwa zwycięstwa!

  Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka mają za sobą drugi mecz kontrolny. Tym razem Wiślacy pewnie pokonali w Myślenicach pierwszoligowy Raków Częstochowa 3:1. Dwukrotnie bramkarza gości pokonał Zdenek Ondrašek, a jedno trafienie dorzucił debiutujący w krakowskiej ekipie Dawid Kort. »
 • 11:22 Asmir Suljić rozwiązuje umowę z Wisłą Kraków

  Asmir Suljić nie będzie reprezentował barw Białej Gwiazdy. Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika. »
 • 10:40 Pierwszoligowiec drugim sparingpartnerem Białej Gwiazdy

  Na środę 27 czerwca na godzinę 16.30 zaplanowano drugi mecz kontrolny z udziałem Białej Gwiazdy. Rywalem zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Stolarczyka będzie pierwszoligowy Raków Częstochowa.  »

26 czerwca 2018

 • 19:06 Kup bilet VIP na mecz z AS Monaco!

  7 lipca pod Wawel zawita drużyna AS Monaco, aby zmierzyć się z Białą Gwiazdą w meczu o Puchar Henryka Reymana. Chcesz piłkarskim emocjom przyglądać się z perspektywy Strefy Max-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver? Sprzedaż wejściówek VIP na spotkanie towarzyskie z wicemistrzem Francji rozpocznie się w czwartek 28 czerwca!  »

25 czerwca 2018

 • 20:06 Bilety na mecz z AS Monaco już w sprzedaży!

  7 lipca zapowiada się naprawdę fascynująco! Spotkanie Wisły z AS Monaco, rozgrywane o Puchar Henryka Reymana, to bez wątpienia namiastka europejskich pucharów i gwarancja emocji na najwyższym poziomie. W wejściówki na mecz kontrolny Białej Gwiazdy z wicemistrzem Francji będzie można zaopatrzyć się od wtorku 26 czerwca. »
do góry strony