28 listopada 2018

 • 19:30 Arka - Wisła: Kulisy meczu [WIDEO]

  W smutnych nastrojach piłkarze Wisły wracali z Gdyni do Krakowa. Arkowcy zanotowali pewne zwycięstwo nad Wisłą 4:1. Zobaczcie, jak spotkanie w ramach 16. kolejki Lotto Ekstraklasy wyglądało od kulis. »
 • 15:49 Przygotowania Wiślaków do meczu z Miedzią [ZDJĘCIA]

  Do meczu ligowego z Miedzią pozostały już tylko trzy dni. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Macieja Stolarczyka muszą zatem maksymalnie wykorzystać mikrocykl treningowy, aby jak najlepiej przygotować się do sobotniego starcia. Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszych zajęć. »
 • 13:18 Wiślacki przegląd prasy #7

  Poniedziałek, godzina 18.00, mecz rozgrywany na stadionie oddalonym o kilkaset kilometrów - wspomniane czynniki powodują, że nie wszyscy są w stanie obejrzeć mecz swojej ulubionej drużyny choćby przed telewizorem. Tym, którzy przegapili potyczkę Białej Gwiazdy, polecamy szybkie podsumowanie gdyńskiego starcia, czyli „Wiślacki przegląd prasy”. »
 • 10:31 Trener Paweł Regulski podsumowuje rundę jesienną CLJ [WIDEO]

  Runda jesienna Centralnej Ligi Juniorów dobiegła końca. Posłuchajcie, co do powiedzenia w ramach podsumowania miał trener młodych Wiślaków - Paweł Regulski. »

27 listopada 2018

 • 16:57 U-16: Sparing bez bramek, Wiślacy z minutami

  Reprezentacja Polski do lat 16 bezbramkowo zremisowała w meczu towarzyskim z Irlandią Północną. Młodzi Wiślacy: obrońca Daniel Hoyo Kowalski oraz napastnik Aleksander Buksa mieli swój udział w tym spotkaniu. Pierwszy z nich rozegrał 90 minut, zaś drugi zszedł z boiska po 72. minutach gry.   »
 • 16:13 Wypożyczeni: Arsenał wciąż na dnie, Puszcza wygrywa z beniaminkiem

  Powoli dobiegają końca rundy jesienne ligowych rozgrywek piłkarskich. Zanim zapadną ostateczne rozstrzygnięcia, swoją sytuację próbują jeszcze poprawić kluby z wypożyczonymi zawodnikami Wisły w składzie. Zapraszamy na cotygodniowy raport. »
 • 14:37 Biała Gwiazda od kuchni #2

  Przed Wami kolejny odcinek z naszym dietetykiem Rafałem Baranem! Zobaczcie, jak przebiegały szczegółowe badania Wiślaków. »
 • 12:48 16. kolejka #OkiemWiślaka

  Północ polski po raz kolejny okazała się niegościnna dla ekipy Białej Gwiazdy. Podopieczni Macieja Stolarczyka polegli wczoraj w wyjazdowym starciu z Arką Gdynia 4:1. Po bolesnej porażce i powrocie piłkarzy do stolicy Małopolski czas sprawdzić o czym w poniedziałek ćwierkał wiślacki Twitter. »
 • 11:37 Boguski: Wsparcie fanów pomaga nam dawać z siebie wszystko

  Biała Gwiazda przegrała z Arką Gdynia 1:4 w meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy. Kapitan Wisły, Rafał Boguski mógł wpisać się na listę strzelców, ale niestety ta sztuka mu się nie powiodła. Kto wie, jak wyglądałby mecz, gdyby krakowianie wyszli na 2:2…  »
 • 09:47 Rusza sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią!

  Grudzień piłkarze Wisły rozpoczną z wysokiego C - od starcia z białostocką Jagiellonią. Domowe spotkanie z ekipą z Podlasia odbędzie się 8 grudnia o godzinie 20.30, a sprzedaż wejściówek upoważniających do uczestnictwa w tym meczu ruszy we wtorek 27 listopada o godzinie 11.00. Piłkarze Białej Gwiazdy zasługują na Wasze wsparcie, pokażcie, że #CałaWisłaZawszeRazem! »

26 listopada 2018

do góry strony