29 stycznia 2019

 • 12:48 Złóż życzenia na telebimie podczas meczu ze Śląskiem

  Pierwszy mecz Wiślaków w rundzie wiosennej tuż, tuż. 18 lutego piłkarze Białej Gwiazdy zagrają przy R22 po raz pierwszy po wznowieniu rozgrywek. Chcesz zrobić wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie? Skorzystaj z możliwości złożenia życzeń na telebimie! »

28 stycznia 2019

 • 17:28 Bony na karnety - jak zrealizować?

  W ubiegłym tygodniu klub uruchomił dedykowaną platformę, za pomocą której nabywać można bony na karnety wiosna 2019. Nie wiesz, jak zrealizować swój bon? Zobacz, jakie to proste! »
 • 13:05 Stolarczyk: Sparing pokazał, nad czym musimy popracować

  Obóz przygotowawczy Wiślaków w tureckim Belek powoli dobiega końca. Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka mieli okazję sprawdzić swoją formę w dwóch testach, rywalizując z zagranicznymi zespołami. W niedzielę wybiegli na murawę przeciwko bułgarskiemu Etyrowi Wielkie Tyrnowo, odnotowując remis 1:1. »
 • 12:20 Wygasa rezerwacja miejsca karnetowego!

  Przypominamy, że we wtorek 29 stycznia o godzinie 23.59 wygasa rezerwacja miejsca karnetowego z rundy jesiennej. Dzień później, tj. w środę 30 stycznia, niewykupione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży. »
 • 09:05 CLJ: Drugie miejsce w Memoriale Bobera i Jeziora

  W niedzielę młodzi Wiślacy uczestniczyli w Memoriale Michała Bobera i Michała Jeziora rozgrywanym w hali Suche Stawy. Podopieczni Pawła Regulskiego nie obronili tytułu, jednak mogą pochwalić się srebrnymi medalami. Turniej rozgrywany jest dla upamiętnienia dwóch młodych graczy Hutnika, którzy zginęli w wypadku samochodowym. »

27 stycznia 2019

 • 20:01 Dwa gole i remis: Wisła - Etyr 1:1

  Nie w sobotę, jak pierwotnie planowano, a w niedzielę Wiślacy mierzyli się w meczu kontrolnym z bułgarskim Etyrem Wielkie Tyrnowo. Był to ostatni sprawdzian Białej Gwiazdy rozegrany na tureckiej ziemi podczas obozu przygotowawczego, który zakończył się remisem 1:1. »
 • 10:55 Kup karnet w wygodnym systemie ratalnym!

  Trwa karnetowa ofensywa! Zakup abonamentu wiosna 2019 wcale nie musi być uciążliwym wydatkiem. Dzięki wygodnemu systemowi ratalnemu  PayU, możesz rozłożyć płatność i stać się częścią #prawdziwejWisły! »

26 stycznia 2019

 • 20:42 Czyny. Nie słowa - tapeta do pobrania

  W piątek 25 stycznia Wisła Kraków wystartowała z kampanią wspierającą sprzedaż karnetów wiosna 2019. Spot, który ujrzał światło dzienne wzruszył nie tylko kibiców Białej Gwiazdy, ale i całą piłkarską społeczność. Przygotowaliśmy dedykowaną tapetę na pulpit, którą każdy fan 13-krotnego mistrza Polski musi przyozdobić swój komputer!  »
 • 14:59 Zwycięstwo z gradem, ale bez gradu bramek

  Dzień sparingowy Białej Gwiazdy na obozie w Turcji nie minął zgodnie z planem. Zamiast dwóch meczów, Wiślacy rozegrali tylko jeden, który w dodatku był dwukrotnie przerywany ze względu na fatalne warunki pogodowe oraz obfite opady deszczu i gradu. Piłkarze Macieja Stolarczyka mimo tych niedogodności pokonali Worsklę Połtawa 2:0 po bramkach Aleksandra Buksy oraz Daniela Morysa. »
 • 08:34 Czas zagranicznych testów

  Podczas obozu treningowego w Belek Wiślacy rozegrają dwa towarzyskie spotkania - co ciekawe, oba będą miały miejsce dokładnie tego samego dnia. Krakowianie już dziś zmierzą się kolejno z ukraińskim zespołem Worskła Połtawa II, a nie jak pierwotnie zakładano z niemieckim FSV Optik Rathenow. Następnie rywalizować będą z bułgarskim Etyrem Wielkie Tyrnowo. »

25 stycznia 2019

do góry strony