9 grudnia 2017

 • 13:00 Przed meczem przyjdź na fuTSal!

  Piłkarskie emocje związane z Wisłą Kraków w niedzielę rozpoczną się już o 9:35. Zanim piłkarze z Krakowa i Płocka wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, 200 metrów obok, w Hali Głównej TS Wisła, rozegrane zostaną eliminacje do halowego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, w których wystąpią trenerzy naszej Akademii. »
 • 11:30 Dorzuć się do Wiślackiej Paczki dla kombatantów z Kresów Wschodnich!

  Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków organizuje zbiórkę żywności i artykułów gospodarczych dla potrzebujących. Tym razem zebrane dary trafią do zamieszkujących Kresy Wschodnie polskie rodziny i kombatantów. Dołącz do akcji i przed meczami z Wisłą Płock i Zagłębiem Lubin przynieś coś od siebie! »
 • 10:00 Strefa Kibica w dniu meczu z Wisłą Płock

  Biała Gwiazda już jutro o 15:30 zagra ze swoją imienniczką z Płocka. Ze względu na tak wczesną porę rozgrywania meczu Strefa Kibica będzie tego dnia otwarta wcześniej. »

8 grudnia 2017

 • 17:30 Zapowiedź 19. serii gier Lotto Ekstraklasy

  Wielkimi krokami zbliżają się Derby Krakowa, ale zanim to nastąpi, Wiślacy zawalczą o trzy punkty z imienniczką z Płocka. Co jeszcze czeka nas w najbliższy weekend? Zapraszamy na zapowiedź nadchodzącej serii gier Lotto Ekstraklasy. »
 • 16:30 Kup „Eksluzywny prezent na święta”!

  Nie masz prezentu na święta, a chcesz sprawić sobie bądź bliskim dużą radość? Już od poniedziałku odwiedź dział sprzedaży biletów VIP i kup świąteczny podarunkowy bon na mecz w strefie MAX-Fliz VIP Gold! »
 • 16:14 KONKURS: Piłka w powietrzu!

  Mecz z Wisłą Płock to kolejna doskonała okazja, żeby poczuć się jak zawodnik Białej Gwiazdy! W przerwie spotkania dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji, w której będzie szansa zgarnąć cenne świąteczne upominki. »
 • 14:55 Ramirez: Skompletować hat-trick w meczach z Wisłą Płock

  Przed drużyną Białej Gwiazdy intensywny okres, w którym rozegrają trzy ligowe spotkania. Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Kiko Ramíreza będzie w najbliższą niedzielę płocka Wisła. »
 • 14:25 Rafał Boguski: Wisła Płock nie jest łatwym przeciwnikiem

  W niedzielę przy Reymonta Wisła Kraków podejmie swoją imienniczkę z Płocka w ramach 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz z Wisłą Płock będzie dla krakowian szansą na przełamanie złej passy, natomiast „Nafciarze” liczą na kontynuowanie serii zwycięstw rozpoczętej wygraną nad Arką Gdynia. »
 • 11:00 Wigilijne spotkanie Wiślaków

  Jak co roku piłkarze Białej Gwiazdy zapominają na chwilę o piłce, treningach i ligowej rywalizacji. Codzienne obowiązki schodzą na dalszy plan, a najważniejsi stają się kibice! Nie są to jednak zwykli fani, a tacy, których zrzesza Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy. »
 • 09:45 Był taki mecz: Rok 1948. Mistrzostwo utracone przez… przepisy

  W tabeli wszech czasów najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej Biała Gwiazda okupuje najniższy stopień podium, mając na koncie 13 mistrzostw Polski, tyle samo wicemistrzostw oraz 10 trzecich miejsc. Prowadzą dwa śląskie kluby - Ruch Chorzów i Górnik Zabrze, które Wiślaków wyprzedzają dzięki 14 tytułom zdobytym na przestrzeni rozgrywek trwających już od 90 lat. Klasyfikacja ta wyglądałaby jednak zupełnie inaczej, gdyby nie dwa sezony, w których piłkarze z Krakowa utracili niemalże zdobyty tytuł przez… zmianę przepisów. Tak było w 1951 roku, kiedy mistrzem został uznany zwycięzca Pucharu Polski, Ruch Chorzów, tak było też trzy lata wcześniej, kiedy przy równej liczbie punktów i przewadze bramkowej Wisły, o wszystkim miał zadecydować dodatkowy mecz z drugą w tabeli… derbową rywalką!  »

7 grudnia 2017

 • 16:30 Wiślacy w Loży MAX-Fliz Gold!

  Już w najbliższą niedzielę czeka nas pojedynek dwóch Wiseł! Biała Gwiazda 10 grudnia o godzinie 15:30 przy R22 podejmować będzie swoją imienniczkę z Płocka. Po ostatnim gwizdku sędziego, kończącym mecz z Nafciarzami, w Loży MAX-Fliz VIP Gold pojawią się: Vullnet Basha, Maciej Sadlok i Marko Kolar! Dla wszystkich fanów to doskonała okazja, aby zebrać autografy, wykonać wspólne zdjęcie czy też zamienić kilka słów z naszymi zawodnikami! »
 • 15:30 Bartosz Frankowski rozjemcą niedzielnej potyczki

  Sędzia Bartosz Frankowski z Torunia będzie nadzorował niedzielną rywalizację 19. kolejki Lotto Ekstraklasy, w której Wisła Kraków podejmie Wisłę Płock. Arbitrowi w pracy pomoże system VAR. »
do góry strony