19 czerwca 2018

 • 16:29 Informacja dotycząca nowej strony internetowej

  Przedstawiamy informację na temat prac nad nową stroną internetową Wisły Kraków. »
 • 15:28 Reportaż: 31. Turniej im. Adama Grabki - SPAR European CUP U12

  W dniach 9-10 czerwca 2018 roku na obiektach przy ulicy Reymonta 22 odbył się 31. Turniej im. Adama Grabki - SPAR European CUP U12 . Do rywalizacji stanęło 20 drużyn z rocznika 2006 z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi SL Benfica. Jednak to nie Portugalczycy znaleźli się w finale, a NK Lokomotiva Zagreb i Escola Varsovia. Po zaciętym meczu, rozgrywanym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana Chorwaci wygrali 2:1 i puchar po raz pierwszy w historii pojechał stolicy państwa położonego nad Morzem Adriatyckim. Wisła Kraków zajęła 9. miejsce. »
 • 14:15 Historia, która się nie kończy! I tura karnetów Jesień 2018!

  Piłkarze Białej Gwiazdy wrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do nowych rozgrywek Lotto Ekstraklasy, które zbliżają się wielkimi krokami. W poprzedniej kampanii niewiele brakło Wiślakom, aby awansować do europejskich pucharów, co tylko podsyciło apetyty krakowian przed kolejnym sezonem. Sprzedaż w ramach I tury karnetów Jesień 2018 ruszy 20 czerwca. Stań się częścią historii, która się nie kończy! »

18 czerwca 2018

 • 12:44 Sarapata: Będziemy budować klub, nie tylko pierwszą drużynę

  Poniedziałkowa konferencja prasowa Wisły Kraków była jednym z najważniejszych momentów podczas przygotowań do nowego sezonu.  Na tym ważnym dla funkcjonowanie klubu spotkaniu, poznaliśmy obsadę dwóch stanowisk najbardziej istotnych dla działania Białej Gwiazdy pod względem sportowym. Zarząd Wisły zdecydował się powierzyć posadę trenera pierwszej drużyny i dyrektora sportowego byłym zawodnikom naszego zespołu - odpowiednio Maciejowi Stolarczykowi i Arkadiuszowi Głowackiemu.  Podczas tego spotkania obecna była także pani prezes Wisły Kraków - Marzena Sarapata. »
 • 11:55 Stolarczyk: Budowę trzeba zacząć od fundamentów

  Nowy tydzień przy Reymonta zaczął się intensywnie, bo o godzinie 9.00 miejsce miała konferencja prasowa, na której oficjalnie zaprezentowani zostali nowy trener pierwszej drużyny, Maciej Stolarczyk, oraz dyrektor sportowy, Arkadiusz Głowacki, który do klubu, w którym spędził lwią część swojej piłkarskiej kariery, wrócił wcześniej niż początkowo zamierzał. Podczas pierwszego spotkania z dziennikarzami nowy szkoleniowiec opowiedział między innymi, jakie cele i założenia stawia przed drużyną Wisły Kraków w nadchodzącym sezonie oraz jaki ma pomysł na pierwszy zespół. »
 • 11:30 Głowacki: Wprowadzenie młodzieży do zespołu celem nadrzędnym

  Dzisiejsza prezentacja nowego szkoleniowca pierwszego zespołu Białej Gwiazdy i szefa działu sportowego otwiera kolejny rozdział w historii Wisły. Dyrektorem sportowym został legendarny obrońca krakowskiego klubu - Arkadiusz Głowacki. „Drużyna, której wcześniej byłem częścią, dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń w końcówce minionych rozgrywek. Klub do tej pory kierował się jednak bardziej ambicjami niż realnymi możliwościami. Przyszłość wiążemy przede wszystkim z rozwojem młodych piłkarzy" - mówił na pierwszej konferencji Arkadiusz Głowacki, który dziś oficjalnie rozpoczął pracę w innej, niż dotąd, roli. »
 • 09:15 Maciej Stolarczyk nowym szkoleniowcem Białej Gwiazdy

  Wisła Kraków SA informuje, iż posadę pierwszego trenera Klubu obejmie Maciej Stolarczyk. Asystentami nowego szkoleniowca Białej Gwiazdy będą Radosław Sobolewski, Mariusz Jop oraz Kazimierz Kmiecik. „Stolar”, witamy i życzymy powodzenia!  »
 • 09:00 Arkadiusz Głowacki nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków

  Wisła Kraków SA informuje, iż nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków został mianowany Arkadiusz Głowacki. Wiślackiej Legendzie życzymy powodzenia!   »
 • 08:21 Manuel Junco rozstaje się z Wisłą Kraków

  Pracę w Wiśle Kraków kończy dotychczasowy Dyrektor Sportowy, Manuel Junco. Manuelowi dziękujemy za pełne poświęcenie dla Białej Gwiazdy i pomoc Wiśle w jej najtrudniejszych chwilach.   »

16 czerwca 2018

 • 10:42 Bartosz: Walkę mam we krwi

  Jednym z tych, którzy początek 2018 roku spędzili poza Krakowem był Jakub Bartosz. Dla 21-latka było to pierwsze wypożyczenie w karierze. Jego „tymczasowy” klub po rocznej przygodzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym pożegnał się z piłkarską elitą, jednak „Baku” nie załamuje rąk, ponieważ pobyt w Sandecji Nowy Sącz przyniósł mu wiele korzyści. »

15 czerwca 2018

do góry strony