7 marca 2019

 • 14:31 Znamy arbitra meczu z Koroną

  Poznaliśmy obsadę sędziowską meczów 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Na głównego rozjemcę pojedynku między Koroną Kielce a Wisłą Kraków wyznaczony został Daniel Stefański z Bydgoszczy. »
 • 13:26 Nie czekaj, przedłuż Kartę Kibica!

  Wiślaku, nie czekaj na ostatni dzwonek i już dzisiaj zadbaj o przedłużenie swojej Karty Kibica. W celu uniknięcia kolejek przed spotkaniem derbowym, zachęcamy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy posiadających Kartę Kibica z dobiegającym końca terminem ważności do jej wcześniejszego przedłużenia.  »
 • 12:38 Pod lupą - Matej Pucko

  Pojedynek Wisły Kraków z Koroną Kielce będzie kolejnym, bardzo istotnym meczem Wiślaków w tym sezonie. Po porażce z Pogonią Szczecin krakowianie będą chcieli się szybko zrehabilitować. W podobnej sytuacji jest także nasz najbliższy rywal, który w poprzedniej kolejce wysoko uległ Zagłębiu Sosnowiec. Naszym zdaniem na szczególną uwagę w tym meczu zasługuje Matej Pučko, którego wzięliśmy pod wiślacką lupę. »
 • 10:20 Poznaliśmy terminarz 28. i 29. kolejki Lotto Ekstraklasy

  Departament Logistyki Rozgrywek wyznaczył terminy 28. i 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Oba spotkania rozegrane zostaną w pierwszym tygodniu kwietnia. »

6 marca 2019

 • 19:06 Karolina Biedrzycka rzecznikiem prasowym Wisły

  Zarząd Wisły Kraków SA 4 marca 2019 roku powierzył Karolinie Biedrzyckiej rolę rzecznika prasowego klubu. Biedrzycka do tej pory pełniła funkcję zastępcy rzecznika prasowego. »
 • 18:23 Kontrola nad piłką, kontrola nad Koroną?

  Trwają przygotowania Wiślaków do 25. kolejki Lotto Ekstraklasy, którą 13-krotny mistrz Polski rozegra w Kielcach. W najbliższą sobotę podopieczni trenera Macieja Stolarczyka o ligowe punkty powalczą z tamtejszą Koroną. Sprawdźcie, na jakich elementach podczas dzisiejszych zajęć skupili się zawodnicy Białej Gwiazdy. »
 • 15:51 Informacja dotycząca sprzedaży biletów w kasach

  Z powodu mniejszej wydajności systemu biletowego zakup biletów w kasach Strefy Kibica w środę 6 marca jest niemożliwy. Ze względu na prace naprawcze proces nabywania biletów na mecz derbowy przez internet może się wydłużyć. »
 • 12:44 Byłeś na meczu z Pogonią? Kup bilet VIP w przedsprzedaży!

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, każdy kibic, który kupił bilet VIP na ostatni mecz rozgrywany przy R22 z Pogonią Szczecin, ma możliwość wcześniejszego zakupu wejściówki na strefę MAX-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver na spotkanie derbowe w ramach sprzedaży zamkniętej, która ruszyła dzisiaj o godz. 12.00 i potrwa do piątku 8 marca. Skorzystaj z tej wyjątkowej szansy i wybierz najlepsze miejsce, z którego będziesz wspierał Wiślaków podczas najbardziej wyczekiwanego starcia sezonu. »
 • 12:19 Przedsprzedaż biletów na derby

  Aby docenić wszystkich kibiców obecnych na trybunach podczas meczu z Pogonią Szczecin i wspierających drużynę Macieja Stolarczyka, dzisiaj o godz. 12.00 specjalnie dla nich została uruchomiona zamknięta sprzedaż wejściówek na wyczekiwane starcie z zespołem z drugiej strony Błoń. Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18.00 w niedzielę 17 marca. Derbowe starcie to idealna okazja, by pokazać jeszcze silniejszą #prawdziwąWisłę. Start sprzedaży otwartej dla pozostałych kibiców zaplanowany jest na piątek 8 marca.  »
 • 11:15 Głodni piraci w porcie Kraków [WIDEO]

  Na boisku, festiwal pięknych bramek, zakończony porażką.... A co działo się poza placem gry? Zobaczcie sami! »

5 marca 2019

 • 19:00 Zostań testerem cateringu stadionowego!

  Drodzy Kibice, zmieniamy się dla Was! Każdy z karnetowiczów może mieć wpływ na jakość produktów sprzedawanych w cateringu stadionowym! »
 • 15:38 Malik: Pełen optymizmu przed ligą

  W ostatnim sprawdzianie przed wznowieniem rozgrywek CLJ podopieczni Pawłą Regulskiego pokonali rówieśników z Hutnika Kraków aż 7:1. „Cieszę się, że zdobyłem gola. W ostatnich sparingach mi się to nie udawało. Dużą radość daje wysokie zwycięstwo z wymagającym przeciwnikiem. Cały zespół dobrze zagrał i obyśmy tak samo się zaprezentowali w pierwszym meczu rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów” - mówi Dawid Malik, po którego bramce sędzia odgwizdał zakończenie spotkania.  »
do góry strony