19 grudnia 2018

 • 11:36 Komunikat TS Wisła Kraków

  We wtorek 18 grudnia doszło do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków z luksembursko-brytyjskim konsorcjum funduszy inwestycyjnych, podczas którego podpisano warunkową umowę sprzedaży 100 procent akcji Wisły Kraków SA. Szczegóły umowy są objęte ścisłą klauzulą poufności. Uprawomocnienie umowy nastąpi w najbliższych dniach. »

18 grudnia 2018

 • 15:45 Przygotowania do Lecha pełną parą

  Już za 3 dni Wiślaków czeka ostatnie ligowe starcie w 2018 roku. Podopiecznym trenera Macieja Stolarczyka przyjdzie rywalizować z Lechem Poznań, który do tej pory zgromadził jedno oczko więcej niż Biała Gwiazda. »

17 grudnia 2018

 • 20:30 Wisła P. - Wisła K.: Kulisy meczu

  Po niekorzystnej serii Biała Gwiazda wróciła na pożądane tory! W miniony piątek w Płocku ograła swoją imienniczkę 2:1, a swój dorobek strzelecki poprawił Zdeněk Ondrášek. Przedstawiamy kulisy z tego spotkania! »
 • 15:18 19. kolejka #OkiemWiślaka

  Ostatni tegoroczny tydzień z Lotto Ekstraklasą rozpocznijmy miłym wspomnieniem piątkowych wydarzeń. Kobra kąsała, Lis bronił dostępu do swojej twierdzy, a wiślaccy kibice szaleli na Twitterze. Efektem tych szaleństw jest kolejne twitterowe podsumowanie kolejki, złożone z najciekawszych wpisów zamieszczonych pod hasztagiem #OkiemWiślaka. Trzy… dwa… jeden… Zaczynamy! »
 • 13:15 Kolejny jubileusz Macieja Sadloka!

  W minionym meczu Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zanotowała 950. zwycięstwo w lidze! Na uwagę zasługuje też inny jubileusz - potyczka z płocczanami, rozegrana na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju, była dla Macieja Sadloka spotkaniem numer 250. »
 • 11:22 Jakie marzenia mają mali Wiślacy?

  Kolejna edycja Napisz list do Wiślackiego Mikołaja zdecydowanie nabrała rumieńców dzięki Cashback World. Dzieci znów miały okazję podzielić się swoimi marzeniami ze Świętym Mikołajem. O co najcześciej prosiły? Zobaczcie sami!  »

16 grudnia 2018

 • 10:06 Wisła - Wisła: Skrót meczu

  Cóż to był za występ Zdenka Ondráška! Kobra zdobył dwie bramki i zapewnił Wiśle Kraków trzy punkty w ostatnim wyjazdowym meczu w 2018 roku! Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »
 • 09:26 Halilović: Tworzyliśmy jedność

  Po emocjonującym spotkaniu rozpoczynającym 19. kolejkę Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała rywali z Płocka 2:1. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Zdeněk Ondrášek, natomiast trafienie dla Nafciarzy zaliczył Giorgi Merebashvili. Wieczorne zwycięstwo było dla krakowian pierwszym od 10 listopada, kiedy to wyższość Białej Gwiazdy musiało uznać Zagłębie Lubin. Pełne 90 minut spędził na murawie nasz chorwacki pomocnik - Tibor Halilović. »

15 grudnia 2018

 • 18:54 Wisła P. - Wisła K.: Fotogaleria

  Piłkarze Białej Gwiazdy wrócili na zwycięską ścieżkę i pokonali na wyjeździe ekipę Wisły Płock 2:1. Wygrana ta sprawiła, że przynajmiej do niedzieli krakowianie plasować się będą na 5. miejscu w ligowej tabeli. Zobaczcie fotogalerie z triumfu podopiecznych trenera Stolarczyka. »
 • 15:14 Lis: Nie jesteśmy zespołem, jesteśmy rodziną

  Wiślackie derby dla Krakowa! Biała Gwiazda pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 2:1 w drugim meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bohaterem ekipy z grodu Kraka został strzelec dwóch bramek - Zdenek Ondrášek, a także bramkarz Mateusz Lis, który kilkoma wspaniałymi interwencjami uratował komplet punktów dla drużyny prowadzonej przez Macieja Stolarczyka. »

14 grudnia 2018

 • 22:47 Plewka: Każdy dał z siebie ponad 100 procent

  Piłkarze Białej Gwiazdy po dobrej grze mogą dopisać sobie trzy punkty w ligowej tabeli. Wyjazdowe spotkanie z Wisłą Płock zakończyło się zwycięstwem 2:1 po dwóch golach Zdenka Ondráška. „Czułem, że Zdenek trafi z karnego. Od razu powiedzieliśmy sobie na ławce, że zaraz będziemy prowadzić” - mówił po zakończeniu meczu Patryk Plewka, który pojawił się na murawie w drugiej połowie. »
 • 22:18 Kort: Gramy, by sprawiać radość kibicom

  Podopieczni Macieja Stolarczyka pokazali w piątkowym wyjazdowym meczu, że nie boją się trudności i po zaciętym meczu wywieźli z Płocka komplet punktów. „Nie czułem obaw, gdy Zdenek podchodził do karnego na starcie spotkania. Od początku wiedziałem, że strzeli” - mówił po końcowym gwizdku sędziego Dawid Kort.  »
do góry strony