23 czerwca 2018

 • 14:45 Dziewięć goli na stulecie! Babia Góra - Wisła 0:9

  Nowy sezon czas zacząć! Piłkarze Białej Gwiazdy na początek przygotowań do rozgrywek 2018/2019 uświetnili swoją obecnością obchody 100-lecia A-klasowego zespołu z Suchej Beskidzkiej - MKS-u Babia Góra. Nieoficjalny debiut Macieja Stolarczyka w roli trenera wypadł bardzo pozytywnie - Wiślacy wygrali bowiem z gospodarzami różnicą dziewięciu goli. Bramkarzy Babiej Góry pokonywali: Patryk Małecki, Damian Korczyk, Jakub Bartosz, Rafał Boguski, Tibor Halilović, Kacper Laskoś, Jakub Bartkowski oraz dwukrotnie testowany Patryk Serafin.  »
 • 09:55 Na początek MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

  Ponad tydzień temu Wiślacy po raz pierwszy po urlopach zjawili się w Myślenicach, rozpoczynając tym samym przygotowania do nowego sezonu. W sobotę 23 czerwca Biała Gwiazda zmierzy się w premierowym sparingu z zespołem MKS-u Babia Góra Sucha Beskidzka, który obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia. »

22 czerwca 2018


20 czerwca 2018

 • 17:43 Testy do drużyn młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków

  Twoje dziecko marzy, by podążać śladami swoich Wiślackich idoli? Zaprowadź je na testy w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Najlepsi trenerzy i największe możliwości czekają właśnie przy Reymonta! »
 • 15:55 Siła, walka i moc!

  Przygotowania Wiślaków do rozgrywek Lotto Ekstraklasy idą pełną parą. W środę sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy - na czele z trenerem Maciejem Stolarczykiem - zafundował swoim podopiecznym jedną, ale za to wymagającą jednostkę treningową.  »
 • 09:21 Zmarł Kazimierz Kościelny

  Smutna informacja obiegła piłkarski Kraków. 16 czerwca 2018 roku w wieku niespełna 86 lat zmarł Kazimierz Kościelny - były piłkarz Białej Gwiazdy w latach 1954-1964, absolwent AWF, członek Rady Seniorów TS Wisła, reprezentant Krakowa i Polski. »

19 czerwca 2018

 • 16:29 Informacja dotycząca nowej strony internetowej

  Przedstawiamy informację na temat prac nad nową stroną internetową Wisły Kraków. »
 • 15:28 Reportaż: 31. Turniej im. Adama Grabki - SPAR European CUP U12

  W dniach 9-10 czerwca 2018 roku na obiektach przy ulicy Reymonta 22 odbył się 31. Turniej im. Adama Grabki - SPAR European CUP U12 . Do rywalizacji stanęło 20 drużyn z rocznika 2006 z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi SL Benfica. Jednak to nie Portugalczycy znaleźli się w finale, a NK Lokomotiva Zagreb i Escola Varsovia. Po zaciętym meczu, rozgrywanym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana Chorwaci wygrali 2:1 i puchar po raz pierwszy w historii pojechał stolicy państwa położonego nad Morzem Adriatyckim. Wisła Kraków zajęła 9. miejsce. »
 • 14:15 Historia, która się nie kończy! I tura karnetów Jesień 2018!

  Piłkarze Białej Gwiazdy wrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do nowych rozgrywek Lotto Ekstraklasy, które zbliżają się wielkimi krokami. W poprzedniej kampanii niewiele brakło Wiślakom, aby awansować do europejskich pucharów, co tylko podsyciło apetyty krakowian przed kolejnym sezonem. Sprzedaż w ramach I tury karnetów Jesień 2018 ruszy 20 czerwca. Stań się częścią historii, która się nie kończy! »

18 czerwca 2018

 • 12:44 Sarapata: Będziemy budować klub, nie tylko pierwszą drużynę

  Poniedziałkowa konferencja prasowa Wisły Kraków była jednym z najważniejszych momentów podczas przygotowań do nowego sezonu.  Na tym ważnym dla funkcjonowanie klubu spotkaniu, poznaliśmy obsadę dwóch stanowisk najbardziej istotnych dla działania Białej Gwiazdy pod względem sportowym. Zarząd Wisły zdecydował się powierzyć posadę trenera pierwszej drużyny i dyrektora sportowego byłym zawodnikom naszego zespołu - odpowiednio Maciejowi Stolarczykowi i Arkadiuszowi Głowackiemu.  Podczas tego spotkania obecna była także pani prezes Wisły Kraków - Marzena Sarapata. »
 • 11:55 Stolarczyk: Budowę trzeba zacząć od fundamentów

  Nowy tydzień przy Reymonta zaczął się intensywnie, bo o godzinie 9.00 miejsce miała konferencja prasowa, na której oficjalnie zaprezentowani zostali nowy trener pierwszej drużyny, Maciej Stolarczyk, oraz dyrektor sportowy, Arkadiusz Głowacki, który do klubu, w którym spędził lwią część swojej piłkarskiej kariery, wrócił wcześniej niż początkowo zamierzał. Podczas pierwszego spotkania z dziennikarzami nowy szkoleniowiec opowiedział między innymi, jakie cele i założenia stawia przed drużyną Wisły Kraków w nadchodzącym sezonie oraz jaki ma pomysł na pierwszy zespół. »
 • 11:30 Głowacki: Wprowadzenie młodzieży do zespołu celem nadrzędnym

  Dzisiejsza prezentacja nowego szkoleniowca pierwszego zespołu Białej Gwiazdy i szefa działu sportowego otwiera kolejny rozdział w historii Wisły. Dyrektorem sportowym został legendarny obrońca krakowskiego klubu - Arkadiusz Głowacki. „Drużyna, której wcześniej byłem częścią, dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń w końcówce minionych rozgrywek. Klub do tej pory kierował się jednak bardziej ambicjami niż realnymi możliwościami. Przyszłość wiążemy przede wszystkim z rozwojem młodych piłkarzy" - mówił na pierwszej konferencji Arkadiusz Głowacki, który dziś oficjalnie rozpoczął pracę w innej, niż dotąd, roli. »
do góry strony