3 września 2018

 • 16:29 Wypożyczeni: Drzazga zapewnia zwycięstwo, zła passa Gieksy trwa

  Podopieczni Macieja Stolarczyka zanotowali w miniony weekend trzecie zwycięstwo z rzędu i awansowali na pozycję wicelidera w tabeli Lotto Ekstraklasy. Nie brakowało jednak miłych akcentów również w spotkaniach wypożyczonych Wiślaków. »
 • 15:20 Cenna wiedza przedstawicieli Wisły Kraków

  W ubiegły czwartek 30 sierpnia w Warszawie miała miejsce oficjalna ceremonia podsumowująca pierwszą polską edycję programu UEFA Certificate in Football Management prowadzonego przez UEFA we współpracy z Uniwersytetem w Lozannie oraz krajowymi federacjami piłki nożnej. W gronie 34 uczestników odbierających potwierdzające ukończenie kursu certyfikaty znaleźli się także przedstawiciele Wisły Kraków SA - wiceprezes klubu Daniel Gołda oraz koordynator ds. sportu Martyna Góral. »
 • 14:06 7. kolejka #OkiemWiślaka

  Po przysporzeniu ogromnej radości z powodu dwóch okazałych zwycięstw, tym razem podopieczin Macieja Stolarczyka postanowili dostarczyć nam zupełnie innych wrażeń. Mecze wygrywane w samych końcówkach cieszą w wyjątkowy sposób, co widać w Waszych Twitterowych wpisach. Czas na podsumowanie siódmej kolejki Lotto Ekstraklasy #OkiemWiślaka! »
 • 11:45 Oldboje Wisły Kraków na 45-lecie LKS Śledziejowice

  W sobotę (08.09) odbędą się 1. dni Śledziejowic. Z tej okazji na stadionie przy ulicy Niedzielskich 28 zorganizowano wiele atrakcji! Głównym punktem imprezy są obchody 45-lecia klubu LKS Śledziejowice, który zmierzy się z tej okazji z Oldbojami Wisły Kraków! Zapraszamy! »
 • 10:07 Śląsk - Wisła: Skrót meczu

  Kolejny mecz na wyjeździe i kolejne zwycięstwo! W sobotni wieczór podopieczni Macieja Stolarczyka pokonali Śląsk Wrocław 1:0 po bramce niezawodnego Zdenka Ondráška. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »

2 września 2018

 • 19:34 Laskoś: Przespaliśmy pierwszą część meczu

  Juniorzy krakowskiej Wisły przegrali w sobotnim meczu z drużyną Pogoni Szczecin 1:2. Pełne 90 minut rozegrał w tym meczu kapitan wiślackiej CLJ-ki Kacper Laskoś, który popisał się bardzo ważną interwencją na linii bramkowej w pierwszych minutach spotkania. »
 • 16:45 CLJ: Pierwsza porażka w sezonie

  Podopieczni Pawła Regulskiego podejmowali w sobotnie południe w Zabierzowie liderującą Centralnej Lidze Juniorów drużynę Pogoni Szczecin. “Duma Pomorza” w tym sezonie nie straciła dotychczas choćby punktu. Passa gości została w tym spotkaniu przedłużona, tym samym powodując pierwszą porażkę wiślackiej CLJ-ki w trwających rozgrywkach. »
 • 14:02 Arsenić: Teraz wszystko zależy od trenera i ode mnie

  W sobotę w końcowych minutach spotkania we Wrocławiu na boisku ponownie można było zobaczyć poeracającego po kontuzji Zorana Arsenicia, który w ubiegłym sezonie stanowił ważne ogniwo Białej Gwiazdy. Zastąpił on hiszpańskiego pomocnika Jesusa Imaza, aby nie dopuścić, wraz z resztą formacji obronnej, do wyrównania w ostatnich momentach meczu.  »
 • 10:49 Lis: Do końca byliśmy konsekwentni i pazerni

  Mateusz Lis nie zgadza się, że o zwycięstwie nad Śląskiem zdecydowało jedynie szczęście. Bramkarz Wisły zwraca uwagę na upór i konsekwencję w grze Białej Gwiazdy. »

1 września 2018

 • 22:34 Sadlok: Sukces często rodzi się w bólach

  Meczu Białej Gwiazdy rozegranego w ramach 7. kolejki na terenie Śląska Wrocław z pewnością nie należy oceniać przez pryzmat wyniku, który wskazywałby na niezbyt porywające spotkanie. Emocji nie brakowało i aż do samego końca wydawało się, że pomimo usilnych starań czynionych przez oba zespoły, dojdzie do podziału punktów. »
 • 21:28 Ondrasek: Los oddał to, co zabrał

  „Śląsk zagrał bardzo dobry mecz, ale myślę, że los trochę oddał nam to, co zabrał w spotkaniach z Arką czy Wisłą Płock. Mieliśmy może dwie szanse - jedną z nich wykorzystaliśmy i mamy trzy punkty" - powiedział strzelec jedynej bramki w starciu ze Śląskiem - Zdeněk Ondrášek, który zachęca kibiców do przyjścia na spotkanie z Lechią. »
 • 21:22 Pawłowski: Wiedzieliśmy, co nas czeka

  Drużyna prowadzona przez trenera Tadeusza Pawłowskiego ponownie musiała obejść się smakiem. W 89. minucie sobotniej potyczki grająca do końca Wisła Kraków przechyliła szalę na swoją korzyść, a zwycięskie trafienie zanotował Zdeněk Ondrášek. »
do góry strony