Strona główna » Aktualności » Bet-at-home.com sponsorem Wisły

Bet-at-home.com sponsorem Wisły

Data publikacji: 19-02-2009 13:18



Firma bet-at-home.com została sponsorem strategicznym Wisły Kraków. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do 2011 roku.

"Cieszymy się z podpisania umowy z bet-at-home.com – powiedział Marek Wilczek, prezes Wisły Kraków SA. "Bet-at-home.com to firma, z którą współpracujemy już od trzech lat. Teraz nadszedł czas na to, aby logo naszego partnera znalazło się na najbardziej widocznym miejscu wiślackiej koszulki, a on sam uzyskał status sponsora strategicznego. Cieszę się, że dwie tak rozpoznawalne marki, jak Wisła i bet-at-home.com, połączyły swe siły w drodze po najwyższe cele" - dodał.

Sponsor uzyskał prawa do umieszczenia swojego logo na koszulkach meczowych piłkarzy Wisły Kraków. Oprócz tego od sezonu 2009/2010 logo bet-at-home.com zostanie umieszczone na sprzęcie sportowym drużyny. Umowa z Wisłą Kraków gwarantuje sponsorowi również:
  • ekspozycję  dwunastometrowych tablic reklamowych na wszystkich meczach w rozrywkach Ekstraklasy, Pucharu Polski, Pucharu Ekstraklasy oraz meczach towarzyskich
  • umieszczenie logotypu na zewnętrznej i wewnętrznej stronie ławek zawodników rezerwowych na stadionie
  • umieszczenie baneru reklamowego na głównej oficjalnej stronie internetowej Wisły Kraków
  • umieszczenie logotypu na materiałach klubowych Wisły Kraków (papierze firmowym, biletach wstępu, karnetach, teczkach, plakatach informacyjnych, programach meczowych)
  • emisję trzech 30-sekundowych radiowych spotów  sponsorskich przez radiowęzeł mieszczący się na stadionie, podczas każdego oficjalnego meczu zespołu rozgrywanego na stadionie Wisły Kraków.
Fot. Grzegorz Czop
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA



do góry strony