Strona główna » Aktualności » Bet-at-home.com sponsorem Wisły

Bet-at-home.com sponsorem Wisły

Data publikacji: 19-02-2009 13:18Firma bet-at-home.com została sponsorem strategicznym Wisły Kraków. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do 2011 roku.

"Cieszymy się z podpisania umowy z bet-at-home.com – powiedział Marek Wilczek, prezes Wisły Kraków SA. "Bet-at-home.com to firma, z którą współpracujemy już od trzech lat. Teraz nadszedł czas na to, aby logo naszego partnera znalazło się na najbardziej widocznym miejscu wiślackiej koszulki, a on sam uzyskał status sponsora strategicznego. Cieszę się, że dwie tak rozpoznawalne marki, jak Wisła i bet-at-home.com, połączyły swe siły w drodze po najwyższe cele" - dodał.

Sponsor uzyskał prawa do umieszczenia swojego logo na koszulkach meczowych piłkarzy Wisły Kraków. Oprócz tego od sezonu 2009/2010 logo bet-at-home.com zostanie umieszczone na sprzęcie sportowym drużyny. Umowa z Wisłą Kraków gwarantuje sponsorowi również:
  • ekspozycję  dwunastometrowych tablic reklamowych na wszystkich meczach w rozrywkach Ekstraklasy, Pucharu Polski, Pucharu Ekstraklasy oraz meczach towarzyskich
  • umieszczenie logotypu na zewnętrznej i wewnętrznej stronie ławek zawodników rezerwowych na stadionie
  • umieszczenie baneru reklamowego na głównej oficjalnej stronie internetowej Wisły Kraków
  • umieszczenie logotypu na materiałach klubowych Wisły Kraków (papierze firmowym, biletach wstępu, karnetach, teczkach, plakatach informacyjnych, programach meczowych)
  • emisję trzech 30-sekundowych radiowych spotów  sponsorskich przez radiowęzeł mieszczący się na stadionie, podczas każdego oficjalnego meczu zespołu rozgrywanego na stadionie Wisły Kraków.
Fot. Grzegorz Czop
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony