Strona główna » Aktualności » Nie samym treningiem żyje piłkarz

Nie samym treningiem żyje piłkarz

Data publikacji: 16-07-2007 10:43Popołudniowy trening rozpoczął się od półgodzinnej sesji zdjęciowej. Piłkarze nie zważając na trudne warunki pogodowe, wzorowo wcielili się w role modeli, pozując dla tłumu fotoreporterów. W sesji wziął udział nowy napastnik Andrzej Niedzielan oraz Patryk Małecki, który powrócił z Kanady, gdzie walczył podczas Mistrzostw Świata U-20.

Podczas pierwszej części zajęć, Patryk Małecki obserwował swoich kolegów z boku boiska. Najwięcej zainteresowania wzbudził Andrzej Niedzielan, który tuż przed treningiem podpisał kontrakt z krakowskim klubem. Małecki jak sam podkreśla, nie boi sie rywalizacji z bardziej doświadczonym kolegą.

Nowy Wiślacki nabytek przez pierwsze pół godziny trenował z całą drużyną, natomiast pozostałe ćwiczenia wykonywał indywidualnie z trenerem Bahrem. 

Andrzej Blacha mimo upału, który towarzyszył zawodnikom przez całe zajęcia, mobilizował zawodników do ciężkiej pracy i do szybszego rozgrywania piłek. Rozgrzewka, krótki mecz oraz biegi, były pilnie obserwowane przez trenerów, którzy po złych zagraniach tłumaczyli zawodnikom, jakich błędów powinni się wystrzegać podczas kolejnych prób.
 
Ale to nie koniec niespodzianek dla kibiców Wisły. Nowym kierownikiem pierwszej drużyny został Robert Adaszyński, a drugim asystentem Rafał Janas- syn byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Pawła Janasa.

Marta Strączek
Biuro Prasowe Wisły Kraków SSAdo góry strony