Strona główna » Aktualności » Zaprojektuj wzór krzesełek na sektorze C

Zaprojektuj wzór krzesełek na sektorze C

Data publikacji: 09-03-2009 23:19Zapraszamy do udziału w konkursie na wzór krzesełek na sektorze C

Biuro do spraw Euro 2012 wspólnie z Wisłą Kraków zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie "Zostań pomysłodawcą wzoru tworzonego przez krzesełka na trybunie wschodniej Stadionu Miejskiego Wisły Kraków".

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, a potrwa do 6 kwietnia 2009 roku. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien przesłać pracę, która będzie przedstawiała wzór krzesełek na nowym sektorze C, w wersji elektronicznej o pojemności nie przekraczającej 5mb na adres mailowy Biura ds. Euro 2012: euro2012@um.krakow.pl lub złożyć ją osobiście w siedzibie Biura ds. Euro 2012 przy ul. Grunwaldzkiej 8 w Krakowie.

Dodatkowo każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie, powinna zapoznać się z regulaminem konkursu, który można znaleźć tutaj i złożyć wraz ze swoim projektem oświadczenie, którego treść można znaleźć w regulaminie.

Po 6 kwietnia zostaną wybrane trzy najlepsze prace, które zostaną nagrodzone. Jurorzy przede wszystkim oceniać będą oryginalność pomysłów. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę na mecz Wisły z Legią, upominki od Biura ds. Euro 2012 i Wisły Kraków oraz piłkę z autografami piłkarzy Białej Gwiazdy.

Tutaj można znaleźć dokładny projekt trybuny C.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony