Strona główna » Aktualności » Bilety na mecz z AS Monaco już w sprzedaży!

Bilety na mecz z AS Monaco już w sprzedaży!

Data publikacji: 25-06-2018 20:067 lipca zapowiada się naprawdę fascynująco! Spotkanie Wisły z AS Monaco, rozgrywane o Puchar Henryka Reymana, to bez wątpienia namiastka europejskich pucharów i gwarancja emocji na najwyższym poziomie. W wejściówki na mecz kontrolny Białej Gwiazdy z wicemistrzem Francji będzie można zaopatrzyć się od wtorku 26 czerwca.


Ceny biletów zaczynają się już od 20 zł (ulgowy) oraz 30 zł (normalny). Posiadacze karnetów sezon 2018/2019 obejrzą rywalizację z AS Monaco zupełnie za darmo. Aby uczestniczyć w meczu, należy odebrać wejściówkę w Strefie Kibica lub wygenerować ją za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. W obu przypadkach konieczny będzie wybór miejsca spośród dostępnych na ten mecz sektorów.

Właściciele abonamentów jesień 2018 otrzymają 50% zniżkę na zakup biletu na mecz z wicemistrzem Francji. 

Sprzedaż wejściówek na mecz towarzyski z AS Monaco wystartuje 26 czerwca (wtorek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Wraz z sezonem 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.
 
Cennik biletów na mecz Wisły z AS Monaco:

Wejściówki w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (7 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (7 lipca) o godzinie 12.00.
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 

 do góry strony