Strona główna » Aktualności » Bilety na mecz z Lechem już w sprzedaży!

Bilety na mecz z Lechem już w sprzedaży!

Data publikacji: 12-03-2018 10:30Biała Gwiazda wciąż jest niepokonana przed własną publicznością w rundzie wiosennej rodzimych rozgrywek. W 27 serii gier Wiślacy nie dali najmniejszych szans Śląskowi Wrocław, wygrywając w obecności swoich kibiców 3:1. Teraz czas na poznańskiego Lecha, który pod Wawel zawita w poniedziałek 2 kwietnia. Sprzedaż biletów na to ważne spotkanie ruszyła 12 marca!


Bilety na mecz z Lechem Poznań można nabywać od 12 marca (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

 

Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Lechem Poznań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18:


Cennik biletów na mecz z Lechem Poznań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:

Cennik biletów na mecz z Lechem Poznań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/2018 - Sektor Szkolny:
 

Wejściówki na spotkanie z Lechem Poznań w Strefie Kibica można zakupić: 

- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00

- w dniu meczu (2 kwietnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Ze względu na Święta Wielkanocne Strefa Kibica 1 kwietnia będzie nieczynna. Zapraszamy więc po bilety wcześniej lub zachęcamy do skorzystania z możliwości nabycia wejściówek online na www.bilety.wisla.krakow.pl.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (2 kwietnia) o godzinie 12.00.

Zapraszamy!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony