Strona główna » Aktualności » Bilety na mecz z Wisłą Płock już dostępne

Bilety na mecz z Wisłą Płock już dostępne

Data publikacji: 30-07-2018 13:02Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka dopięli swego i w 2. kolejce Lotto Ekstraklasy pokonali zespół Miedzi Legnica 2:1. Kolejną potyczkę przy R22 zaplanowano na piątek 10 sierpnia. Wówczas pod Wawel zawita płocka Wisła. Po bilety na to spotkanie zapraszamy od poniedziałku 30 lipca.


Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock ruszy w poniedziałek 30 lipca w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 
 
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Wisłą Płock w sezonie 2018/2019:
 
 
 
Cennik biletów na mecz z Wisłą Płock w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 

Cennik biletów na mecz z Wisłą Płock w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:
 
 
 
Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
Wejściówki na spotkanie z Wisłą Płock w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (10 sierpnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (10 sierpnia) o godzinie 14.30.
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony