Strona główna » Aktualności » Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin już w sprzedaży

Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin już w sprzedaży

Data publikacji: 31-10-2018 13:58W listopadzie Wiślaków czeka tylko jedno domowe starcie. Rywalem podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka w 15. kolejce Lotto Ekstraklasy będzie zespół Zagłębia Lubin (10 listopada). Tego dnia potyczce z udziałem Wiślaków towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa związana ze Świętem Niepodległości. Internetowa i stacjonarna sprzedaż wejściówek na mecz z Miedziowymi wystartowała w środę 31 października. 


Wejściówki na mecz z Zagłębiem Lubin można nabywać od środy 31 października w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

WAŻNA INFORMACJA! OD 1 DO 4 LISTOPADA WŁĄCZNIE STREFA KIBICA BĘDZIE NIECZYNNA. W TYM CZASIE MOŻNA NABYWAĆ BILETY ON-LINE!

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.  
 
Zobacz, jak szybko i wygodnie nabędziesz bilety przez internet. Oto kilka prostych kroków:

 
Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się do godziny 21.00. 
 
Dodatkowo, ponownie umożliwimy kibicom wydrukowanie biletu w Punkcie Reklamacji zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ
 
 
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Zagłębiem Lubin w sezonie 2018/2019:
 
 
 
Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Lubin w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 
 
Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Lubin w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:
 
 
 
Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
 Wejściówki na spotkanie z Zagłębiem Lubin w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (10 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (10 listopada) o godzinie 21.00.
 
 
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony