Strona główna » Aktualności » Bilety na mecze Wisły Kraków w kafeterii MyBenefit!

Bilety na mecze Wisły Kraków w kafeterii MyBenefit!

Data publikacji: 11-01-2017 12:30Wisła Kraków nawiązała współpracę z MyBenefit, dzięki czemu już teraz ponad 160 tysięcy użytkowników kafeterii MyBenefit może zakupić karnety oraz bilety na mecze Białej Gwiazdy.


Firma MyBenefit stworzyła pierwszy na rynku system kafeteryjny, który służy pozapłacowemu premiowaniu i motywowaniu pracowników największych firm w Polsce. W tej chwili z usług MyBenefit korzysta około 200 firm, m.in. Bank PKO BP, Bank BZ WBK, Castorama, Credit Suisse czy McKinsey. Użytkownicy kafeterii MyBenefit mają dostęp do różnego rodzaju świadczeń, takich jak: wyjazdy turystyczne w Polsce i za granicą, bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe, czy bony zakupowe do sklepów, które mogą opłacać ze środków otrzymywanych od pracodawców.

Wisła razem z MyBenefit

Od teraz kibice Wisły Kraków, którzy są jednocześnie użytkownikami kafeterii MyBenefit otrzymali możliwość kupna karnetów i biletów na mecze swojej ulubionej drużyny dla siebie i bliskich. Wystarczy tylko zakupić konkretny karnet lub bilet na mecz Wisły Kraków z oferty MyBenefit, następnie udać się do kas w Strefie Kibica na stadionie i podać numer kodu MyBenefit, który otrzymuje się jako potwierdzenie po zakupie w systemie.

Jest to świetne rozwiązanie budujące bezpośrednie relacje pomiędzy pracownikami firm a Wisłą Kraków.

Zachęcamy do korzystania!

Informacja prasowa MyBenefit

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 do góry strony