Strona główna » Aktualności » Boban Jović od dziś w Wiśle!

Boban Jović od dziś w Wiśle!

Data publikacji: 23-02-2015 10:45Wisła Kraków podpisała umowę z NK Olimpija Ljubljana, na mocy której Boban Jović już dziś dołączył do drużyny Białej Gwiazdy.

Fot. Adam Koprowski Fot. Adam Koprowski

Nowa umowa zawarta pomiędzy Wisłą a zawodnikiem będzie obowiązywała do końca czerwca tego roku; od 1 lipca 2015 wejdzie w życie trzyletni kontrakt podpisany pomiędzy klubem a piłkarzem 14 stycznia 2015. „Boban Jović jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem. Związał się z Wisłą na dłuższy czas. Cieszę się bardzo, że dołącza do zespołu już w tej chwili. Doszliśmy do porozumienia z jego poprzednim klubem, Olimpiją Ljubljana, po rozmowach, które nie były ani łatwe, ani krótkie. Znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie, które skutkować będzie tym, że Boban będzie mógł grać już teraz w zespole Białej Gwiazdy” – stwierdził prezes Wisły Kraków, Robert Gaszyński.

Boban Jović urodził się 25 czerwca 1991 roku w Celje. Swoją piłkarską przygodę rozpoczął w klubie NK Šampion, skąd przeszedł do NK Aluminij. Od 2009 broni barw NK Olimpija Ljubljana. Jović występował także w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony