Strona główna » Aktualności » Boguski 2015

Boguski 2015

Data publikacji: 28-05-2010 12:53Rafał Boguski przedłużył umowę z Wisłą Kraków. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do czerwca 2015 roku, a więc o trzy lata dłużej niż dotychczas obowiązujący.

Fot. Kazek K Fot. Kazek K

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy z Rafałem” – powiedział dyrektor wykonawczy Wisły, Jakub Jarosz. „Jest to zawodnik, który prezentuje wysoki poziom sportowy, a na właśnie takich piłkarzy liczymy w meczach Ligi Europejskiej i w walce o odzyskanie mistrzostwa Polski. Mam nadzieję, że przedłużenie umowy z Rafałem spowoduje stabilizację jego wysokiej formy, co zaowocuje powołaniami dla niego do reprezentacji Polski i występem Boguskiego na EURO 2012” - dodał dyrektor wykonawczy Wisły.

Szczęśliwy po podpisaniu nowego kontraktu jest też Rafał Boguski. „Jestem bardzo zadowolony, że podpisałem nową umowę i kolejne pięć lat będę reprezentował barwy Wisły” – powiedział zawodnik, podkreślając, że związał się z Wisłą nowym kontraktem, więc nie myśli o żadnych innych transferach.

Zaraz po podpisaniu nowego kontraktu Rafał wyjechał na zasłużony wypoczynek. „Od razu wyjeżdżam do Łomży, gdzie mam zamiar trochę poodpoczywać. Nie wybieram się nigdzie dalej. W rodzinnych stronach spędzę cały czas wolny” – wyjawił Boguski.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony