Strona główna » Aktualności » Bony na karnety już dostępne!

Bony na karnety już dostępne!

Data publikacji: 24-01-2019 17:12Nadszedł wyczekiwany przez wielu moment! Już od dziś dostępna jest opcja zakupu specjalnych bonów online, które w dalszej kolejności można wymieniać na karnety. Przekonaj się, jakie korzyści daje Ci nasz nowy produkt!


Specjalnie z myślą o naszych fanach, uruchomiliśmy dedykowaną platformę internetową do sprzedaży bonów: prawdziwa.wisla.krakow.pl. W sprzedaży dostępne są 4 rodzaje bonów, odpowiadające wartościom karnetów dostępnych na rundę wiosenną 2019:

- karnet normalny, kategoria I: 210 zł
- karnet normalny, kategoria II: 315 zł
- karnet ulgowy, kategoria I: 135 zł
- karnet ulgowy, kategoria II: 245 zł

Po wyborze odpowiedniego rodzaju bonu, uzupełnij dane dotyczące sposóbu płatności oraz dostawy, a następnie potwierdź zamówienie. Po dokonaniu zakupu na podany podczas składania zamówienia adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie w formie elektronicznego kodu, który jest konieczny przy realizacji abonamentu. Zakupiony bon można wymienić na karnet dla siebie lub dla kogoś innego.

Aby usprawnić sprzedaż do zakupu bonu nie trzeba posiadać Karty Kibica (będzie ona konieczna dopiero w momencie wymiany bonu).

Dodatkowo, zakupionego bonu nie trzeba realizować, może przyjąć formę finansowego wsparcia klubu. Opcja zakupu i wymiany bonów na karnety dostępna będzie do momentu zakończenia sprzedaży biletów na drugi mecz rundy wiosennej rozgrywany przy Reymonta (mecz z Pogonią Szczecin).

Zakup karnetu jeszcze nie był tak prosty, więc... na co czekasz?

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony