Strona główna » Aktualności » Carlos López: Przepis na udany debiut? Zwycięstwo!

Carlos López: Przepis na udany debiut? Zwycięstwo!

Data publikacji: 12-07-2017 12:29„Wykonaliśmy kawał świetnej pracy zarówno w warstwie fizycznej, jak i taktycznej. Przed nami chwila prawdy” - zapowiada Carlos Daniel López Huesca, który w meczu z Pogonią będzie miał okazję zadebiutować w Ekstraklasie.

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

„Zmagania w Szczecinie są ważnym punktem tych rozgrywek. Zobaczymy, czy nasza ciężka praca zaowocuje już od początku” - mówił „Carlitos” na konferencji prasowej przed pierwszym starciem Wisły w nadchodzącym sezonie.

Bez tremy
 
To może być premierowe spotkanie wiślackiego napastnika w Ekstraklasie. Czy odczuwa presję? „Zdecydowanie nie. Po to ćwiczmy każdego dnia - rywalizujemy na treningach, by później dawać z siebie wszystko jako drużyna” - deklaruje 27-latek.
 
„Każdy profesjonalista tak ma, że wyobraża sobie kolejny mecz - wizualizuje go, jak może wykorzystać dane sytuacje. Futbol jest wszędzie taki sam. Mierzyłem się z już wielkimi zawodnikami, nazwiskami. Mam wystarczające umiejętności i doświadczenie. Będę gotowy do walki z każdym!”. Przepis na udany debiut? „Po prostu zwycięstwo” - zakończył.
 
Angelika Głuszek
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony