Strona główna » Aktualności » Chrapek i Szewczyk zagrali w reprezentacji U-21

Chrapek i Szewczyk zagrali w reprezentacji U-21

Data publikacji: 14-11-2012 17:30

Dwaj piłkarze Wisły Kraków, Michał Szewczyk i Michał Chrapek, zagrali w meczu reprezentacji U-21 z Bośnią i Hercegowiną. „Szewa” wybiegł w podstawowym składzie, natomiast „Chrapo” na murawie pojawił się od początku drugiej połowy.

Szewczyk ustawiony został na prawym skrzydle, chociaż w niektórych częściach meczu grał także po lewej stronie boiska. Na boisku przebywał całe 90 minut, w czasie których zanotował jeden niecelny strzał na bramkę rywala oraz ukarany został żółtą kartką. Chrapek natomiast grał na środku pomocy. W doliczonym czasie gry zawodnik Białej Gwiazdy miał wymarzona okazję na zdobycie gola, ale z 8 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Przypomnijmy, że na to spotkanie powołany był także Michał Czekaj. On jednak z powodu kontuzji nie wyleciał z drużyną do Bośni, lecz wrócił do Krakowa przechodzić rehabilitację.

Bośnia i Hercegowina U-21 – Polska U-21 0:0
Polska: Ptak (46’ Szromnik) - Modelski (35’ Wieczorek), Bany, Duda (46’ Cichocki), Dziwniel -  Zejdler (46’ Pawłowski), Kupczak (46’ Chrapek), Golla, Klich, Szewczyk - Zieliński (46’ Rybicki)