Strona główna » Aktualności » CLJ: Drugi dzień obozowych zmagań

CLJ: Drugi dzień obozowych zmagań

Data publikacji: 13-02-2018 20:30Podopieczni Mariusza Jopa po pierwszej nocy spędzonej w stolicy polskich Tatr nie próżnowali. Spędzili łącznie trzy godziny na sztucznej murawie podczas dwóch treningów na przestrzeni całego dnia.
Fot. Kacper Bylica Fot. Kacper Bylica

Młodzi Wiślacy przejechali busem z ośrodka na boiska Centralnego Ośrodku Sportu już o 10 rano. Trening rozpoczął się od rozgrzewki z piłkami, a w dalszej części zawodnicy wykonywali ćwiczenia z obciążeniem elastycznym. Później gracze podzielili się na dwie grupy, z których pierwsza zajęła się pracą nad umiejętnościami strzeleckimi, natomiast druga część graczy skupiła się na pojedynkach jeden na jeden zarówno w ataku, jak i obronie. Trening zakończyła gra na utrzymanie w czterech podzielonych drużynach.
 
Atak pozycyjny
 
Po intensywnym wysiłku juniorzy udali się na obiad oraz zasłużony odpoczynek. Na popołudniowych zajęciach w COS-ie członkowie sztabu szkoleniowego skupili się doskonaleniu gry zespołu w ataku pozycyjnym z wykorzystaniem bocznych stref boiska. Przed wdrażaniem schematów taktycznych zawodników podzielono na piłkarzy formacji ofensywnych oraz defensywnych, którzy wykonywali ćwiczenia dedykowane grze na ich pozycji.
 
Bezpośrednio po zakończeniu drugiego treningu podopieczni Mariusza Jopa udali się na basen należący do pobliskiego hotelu, gdzie poddali się odnowie biologicznej. Na zakończenie męczącego dnia młodzi piłkarze zaplanowali wewnętrzną rywalizację w turnieju gry FIFA.
 
 
Krzysztof Pulak oraz KB
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony