Strona główna » Aktualności » CLJ: Siłownia i wprowadzenie na start przygotowań

CLJ: Siłownia i wprowadzenie na start przygotowań

Data publikacji: 12-02-2018 19:30Za nami pierwszy dzień obozowych zmagań w Zakopanem. Młodzi Wiślacy zameldowali się w ośrodku sportowo-rekreacyjnym API i już kilka godzin później odbyli dwa wprowadzające treningi w nową część okresu przygotowawczego przed startem rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów.
Fot. Kacper Bylica Fot. Kacper Bylica

Podopieczni Mariusza Jopa wyruszyli spod stadionu Białej Gwiazdy już o dziewiątej rano. Po drodze do stolicy polskich Tatr piłkarzy czekał przystanek w Myślenicach, gdzie zapakowali sprzęt oraz inne akcesoria treningowe. Droga upłynęła na głównie na wspólnej grze w karty i komentowaniu wyników pierwszej wiosennej kolejki Lotto Ekstraklasy.
 
Dwa treningi
 
Po przyjeździe gracze z marszu udali się na obiad i po nim pojechali na siłownię do budynku zakopiańskiego SMS-u (byłej szkoły m.in. Kamila Stocha), gdzie odbył się trening przygotowania fizycznego w zakresie siłowym. Bezpośrednio z komfortowego wnętrza młodzi Wiślacy przejechali busem na obiekty Centralnego Ośrodku Sportu, gdzie podczas ponadgodzinnych zajęć zawodnicy skupili się na grze na jeden kontakt i utrzymaniu piłki, co stanowiło odpowiednie wprowadzenie do bardziej intensywnego okresu treningowego.
 
Na zgrupowaniu brakuje Kamila Brody, który został powołany na towarzyskie mecze reprezentacji Polski U-17 przeciwko Szkocji (0:1) i Francji (13.02). Piłkarz Białej Gwiazdy w spotkaniu z „Wyspiarzami” nie pojawił się na murawie, być może zaprezentuje się jutro podczas starcia w hiszpańskiej Marbelli. Na obóz w Zakopanem dotrze najprawdopodobniej 15 lutego.
 
 
Krzysztof Pulak oraz KB
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony