Strona główna » Aktualności » Duzi dla małych, czyli Wiślacy w akcji!

Duzi dla małych, czyli Wiślacy w akcji!

Data publikacji: 14-03-2019 16:24Mówi się, że dzieci są przyszłością świata, dlatego Wiślacy postanowili zadbać o najmłodszych i dołączyć do akcji, której celem jest wsparcie podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego. 

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

Dzięki staraniom naszego Partnera, firmy MAX-FLIZ, do akcji mającej na celu pomoc najmłodszym, zapoczątkowanej przez Fundację „O ZDROWIE DZIECKA” i krakowską firmę wnętrzarską, dołączyli zarówno zawodnicy Wisły Kraków, jak i Cracovii. Na rozgrzewkę przed najbliższym meczem derbowym piłkarze obu drużyn wyjdą w specjalnie zaprojektowanych koszulkach, które następnie zostaną przekazane na licytację podczas aukcji charytatywnej. Dodatkowo kapitanowie obu zespołów - Jakub Błaszczykowski i Janusz Gol - przekażą na aukcję swoje koszulki meczowe. 

W czasie niedzielnego spotkania na loży VIP obecne będą także hostessy zbierajace datki na ten cel, dzięki czemu akcja będzie mogła zostać wsparta przez jeszcze większą liczbę osób. Wszystkie pieniądze zebrane podczas meczu oraz aukcji charytatywnej zostaną przekazane na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. 

To pierwsza taka akcja, ale liczymy, że będzie to początek dalszej owocnej współpracy i zapoczątkuje ona coś wielkiego. Przesłanką do tego jest już sam fakt współpracy obu drużyn, które wyjdą na murawę pod jednym szyldem i w jednym szczytnym celu.  
 
Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej. Wszystkie osoby lub firmy zainteresowane udziałem w akcji proszone są o kontakt przez znajdujący się tam formularz.
 

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony