Strona główna » Aktualności » Głowacki: To dla nas bardzo dobra wiadomość

Głowacki: To dla nas bardzo dobra wiadomość

Data publikacji: 11-01-2018 19:00W czwartek odbyła się niezwykle ważna konferencja, na której przedstawiono plan współpracy firmy LV BET Zakłady Bukmacherskie z Wisłą Kraków. Nowa umowa, zakładająca rozszerzenie współdziałania obu stron, wejdzie w życie od lipca 2018 roku. 

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

Sponsor główny krakowskiej Wisły gwarantuje zwiększenie środków finansowych płynących do klubu, m.in. w postaci bonusów uzależnionych od wyników sportowych, a także rozwój aktywności w zakresie mediów społecznościowych i strony internetowej klubu. Na uroczystym spotkaniu drużynę reprezentował jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szatni, kapitan Arkadiusz Głowacki.

„Jako wieloletni zawodnik Klubu i wieloletni kapitan cieszę się, że drużyna zyska Sponsora, który gwarantuje podniesienie poziomu sportowego drużyny” - skomentował obrońca, nie ukrywając zadowolenia z nowo podpisanej umowy. „Mam nadzieje, że ta współpraca będzie bardzo owocna zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony, pod każdym możliwym względem. Jeżeli drużyna dowiaduje się, że tak poważny Sponsor będzie ją wspierał, to jest to dla nas bardzo dobra wiadomość”  zakończyła legenda Białej Gwiazdy.
 
Michał Stompór
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony