Strona główna » Aktualności » Gol Wiślaka nie pomógł

Gol Wiślaka nie pomógł

Data publikacji: 18-10-2010 16:43

Reprezentacja Polski do lat 17 od porażki rozpoczęła eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które w maju przyszłego roku rozegrane zostaną w Serbii.

Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Marcina Dorny byli Gruzini. W rozegranym w Tbilisi spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali z młodymi Polakami 2:1. W spotkaniach drużyn U-17 mecze trwają 2x40 minut. Piłkarze Gruzji na prowadzenie wyszli w 12. minucie. Cztery minuty później z rzutu karnego wyrównał Alan Uryga z Wisły Kraków. Bramka kapitana biało-czerwonych nie na wiele się jednak zdała, gdyż po zaledwie dwóch minutach gospodarze znowu wyszli na prowadzenie i już nie dali sobie odebrać zwycięstwa.

Młodzi Polacy zajmują 3. miejsce w grupie C. Prowadzi Anglia, druga jest Gruzja. Stawkę zamyka Szwecja, z którą piłkarze trenera Dorny zmierzą się w środę 20 października.