Strona główna » Aktualności » Grudniowy pakiet na mecze Białej Gwiazdy już dostępny!

Grudniowy pakiet na mecze Białej Gwiazdy już dostępny!

Data publikacji: 22-11-2018 12:21Rok 2018 powoli dobiega końca, ale przed nami dwa domowe spotkania, które zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka dostarczyli nam w bieżących rozgrywkach wielu pozytywnych wrażeń, dlatego zasługują na to, aby z poziomu trybun wspierała ich liczna rzesza fanów! Sprzedaż grudniowych pakietów obejmujących potyczki z Jagiellonią Białystok (8 grudnia) i z Lechem Poznań (21 grudnia) wystartuje w czwartek 22 listopada.


Odpowiadając na głosy naszych kibiców, postanowiliśmy oba te mecze sklasyfikować w kategorii TOP. Ceny pakietów zaczynają się już od 42 złotych, a więc decydując się na jego zakup otrzymujesz rabat w wysokości 30%.

PAKIETY na grudniowe mecze Wisły z Jagiellonią Białystok i z Lechem Poznań można nabywać od czwartku 22 listopada od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.


 
Do zakupu PAKIETU wymagana jest Karta Kibica. Zasada sprzedaży PAKIETU odbywa się identycznie, jak w przypadku karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22. Posiadanie Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 
Na wszystkich Kibiców, którzy zakupią GRUDNIOWY PAKIET czeka mały upominek od klubu - koszulka od LV BET (dla osób powyżej 18. roku życia) lub plakat retro (dla osób poniżej 18. roku życia). Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły PAKIET przez internet mogą odebrać upominek, zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer PESEL). UWAGA! Liczba sztuk jest ograniczona.
 
Cennik pakietu grudniowego obejmującego mecze z Jagiellonią Białystok oraz z Lechem Poznań: 
 
Pakiet grudniowy w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu z Jagiellonią Białystok (8 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż pakietów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (8 grudnia) o godzinie 21.00. 

REGULAMIN GRUDNIOWEGO PAKIETU ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony