Strona główna » Aktualności » Gwiazdy TV na meczu Białej Gwiazdy!

Gwiazdy TV na meczu Białej Gwiazdy!

Data publikacji: 29-03-2012 17:39To właśnie w Krakowie rozgrywa się akcja jednego z seriali telewizyjnych, „Julia”, który codziennie można oglądać na antenie TVN. W piątek 30 marca trójka serialowych bohaterów zamieni plan telewizyjny na... stadion piłkarski!

Fot. Materiały programowe TVN Fot. Materiały programowe TVN

Już za trochę ponad 24 godziny na stadionie im. Henryka Reymana staną naprzeciwko siebie jedenastki Białej Gwiazdy i Legii Warszawa. Z trybun Wiślaków będą dopingować Maja Bohosiewicz, Julia Krzemińska i Michał Lewandowski, czyli aktorzy wcielający się w postaci z serialu „Julia”, którego akcja dzieje się właśnie w stolicy Małopolski.

„Całym sercem kibicuję Wiśle, uwielbiam ją i kiedy tylko mogę, przychodzę na jej mecze. Mam już przygotowany na jutro szalik” – mówi Maja Bohosiewicz, odtwórczyni roli Anity. „Wierzę, że Wisła jutro wygra. Będzie 3:0 dla Białej Gwiazdy” – zapewnia aktorka.

Druga z pań, która odwiedzi stadion przy Reymonta 22, czyli Julia Krzemińska, pochodzi co prawda z Warszawy, czyli miasta piątkowego rywala Wisły, ale... „Jako postać serialowa mieszkająca w Krakowie, na pewno kibicuje naszej drużynie. Nie może być przecież inaczej” – śmieje się Maja, opowiadając o koleżance z planu.

A jakie są sympatie klubowe Michała Lewandowskiego, grającego postać lekko zwariowanego Macieja Janickiego? „Pracuję w Krakowie i Warszawie, a pochodzę z Elbląga, więc odpowiem dyplomatycznie – niech wygra lepszy!” – mówi ze śmiechem aktor. „Lubię oglądać widowiska sportowe na wysokim poziomie – czy to piłkę nożną, czy wydarzenia na przykład podczas olimpiady. Liczę na to, że jutro Wisła i Legia zaprezentują spektakl na wysokim poziomie” – dodaje Michał Lewandowski, dla którego będzie to pierwsza wizyta na stadionie im. Henryka Reymana. „Inaczej przeżywa się mecze na żywo, a inaczej oglądając je w telewizji. Normalnie nie mogę doczekać się piątku i mam nadzieję, że piłkarze i kibice stworzą fantastyczną atmosferę!” – podkreśla serialowy Maciej.

AM
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony