Strona główna » Aktualności » Karnety wiosna 2019 w ramach III już w sprzedaży!

Karnety wiosna 2019 w ramach III już w sprzedaży!

Data publikacji: 04-03-2019 12:27To jeszcze nie koniec emocji przy R22 w rundzie wiosennej! Jesteśmy przekonani, że Wiślacy zafundują Wam - kibicom - mnóstwo sportowych wrażeń i pięknych bramek. Wciąż masz szansę stać się częścią #prawdziwejWISŁY. Sprzedaż karnetów w ramach III tury właśnie ruszyła!


Trwa nieustanna walka o powrót #prawdziwejWISŁY na należne jej miejsce. Do tej pory zakupiliście prawie 15 tysięcy karnetów, ale wciąż możemy udowodnić piłkarskiej Polsce, że za Białą Gwiazdą stoi jeszcze potężniejsza rzesza fanów! Pokażmy, że liczą się CZYNY, A NIE SŁOWA

Podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka czekają w wiosennej rundzie zasadniczej i finałowej takie rywalizacje, jak z Cracovią, z Legią Warszawa czy z Piastem Gliwice. Ta drużyna zasługuje na pełne trybuny i nieustające wsparcie! Kibice w ostatnich miesiącach już wielokrotnie udowadniali, że nawet najtrudniejsze bariery da się pokonać. Nie ma rzeczy niemożliwych!
 
Kibice Białej Gwiazdy mogą przyglądać się na żywo poczynaniom zawodników Macieja Stolarczyka w rundzie wiosennej już od 160 zł (normalny) oraz 110 zł (ulgowy).
 
Pokaż piłkarzom Wisły, że mogą na Ciebie liczyć! Karnety wiosna 2019 w ramach III tury (runda zasadnicza + finałowa) już są do nabycia w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit. Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).
 
 
 
Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A23, B21, B22, B23, C2, C3, C4, E12, E13, E14, E15, E22, E25, G1, H22.
  
UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica! 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl. KARTĘ KIBICA MOŻNA WYROBIĆ WYŁĄCZNIE NA STADIONIE W DEDYKOWANEJ STREFIE KIBICA.
 
 
Wiślaku, karnet na mecze Białej Gwiazdy czeka właśnie na Ciebie!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 
 
 
 

 do góry strony