Strona główna » Aktualności » Kazimierz Moskal zostaje na stanowisku trenera

Kazimierz Moskal zostaje na stanowisku trenera

Data publikacji: 22-12-2011 18:20Kazimierz Moskal zostaje na stanowisku trenera pierwszego zespołu Wisły Kraków. Taką decyzję podjął dzisiaj zarząd klubu. Umowa z Kazimierzem Moskalem została zawarta na czas nieokreślony.

Fot. Wisła Kraków Fot. Wisła Kraków

Trener Moskal posadę szkoleniowca Wisły Kraków objął w listopadzie po dymisji Roberta Maaskanta. Pod jego wodzą mistrzowie Polski rozegrali sześć spotkań. Cztery z nich, w tym dwa mecze w Lidze Europejskiej, wygrali. Piłkarze Białej Gwiazdy zakwalifikowali się również do fazy pucharowej rozgrywek LE.

„Jestem bardzo zadowolony z tego, że wyjaśniła się sprawa mojej przyszłości. Z drugiej strony wiem, że przed mną wielkie wyzwanie. Tym bardziej jest mi miło, że kibice tak mnie wspierają” – powiedział Kazimierz Moskal. „W każdym meczu, w którym prowadziłem drużynę, czułem się jak pierwszy trener, a nie tymczasowy” – podkreślał Moskal, któremu do tej pory powierzono prowadzenie Wisły do końca rundy jesiennej.

„Sytuacja teraz zmieniła się o tyle, że mamy przed sobą trochę czasu na przygotowania. Czy mam wizję budowania zespołu? Tak. Ta wizja towarzyszy mi od momentu, kiedy zacząłem trenować drużynę Wisły” – zaznaczył opiekun wiślackiej jedenastki i dodał: „Jako pierwszy trener Białej Gwiazdy zapraszam serdecznie kibiców na pierwszy mecz w Krakowie, ze Standardem Liege”. Ceny biletów na to spotkanie można sprawdzić w tym miejscu

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony