Strona główna » Aktualności » KORTRANS Partnerem Wisły Kraków

KORTRANS Partnerem Wisły Kraków

Data publikacji: 06-09-2016 16:54Wisła Kraków SA z przyjemnością informuje, iż nowym Partnerem naszego klubu została firma transportowo-spedycyjna KORTRANS.


KORTRANS to firma transportowo-spedycyjna z kilkuletnim doświadczeniem, świadcząca usługi w zakresie całopojazdowego transportu drogowego, drobnicowego oraz w opcji z doładunkiem zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej.

Punktualność, rzetelność i indywidualne podejście do każdego kontrahenta - to tylko niektóre z wielu atutów nowego Partnera Wisły Kraków.
 
„Dysponujemy bazą doświadczonych przewoźników, która pozwala nam na dużą elastyczność w realizowaniu zleceń transportowych. Nasi spedytorzy w wielu oddziałach w całym kraju są do dyspozycji kontrahentów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, służąc radą, wiedzą oraz kompetencjami w celu pozytywnego rozwiązania każdej kwestii” - mówi Agata Koprynia, Prezes Zarządu Kortrans Sp. z o.o.
 
„Rozumiemy znaczenie wspierania sportu oraz budowania wizerunku poprzez sport. Jako młoda, ale już doświadczona, firma podejmujemy śmiałe i stanowcze decyzje, które w niełatwych dla sportu czasach mają na celu jego wsparcie i budowanie wzajemnych relacji” - dodaje Pani Prezes Kortransu.
 
Firma Kortrans już wcześniej angażowała się w działalność sportową, jest również głównym sponsorem Szkoły Futbolu Staniątki, z satysfakcją wspierając rozwój najmłodszych piłkarzy oraz jako sponsor strategiczny Piłkarskich Mistrzostw Firm BiznesSFSCup.
 
Zapraszamy do korzystania z usług firmy KORTRANS. Wierzymy, że razem daleko zajedziemy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony