Strona główna » Aktualności » Kto kocha, ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY!

Kto kocha, ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY!

Data publikacji: 03-10-2018 10:49Trwa wielka mobilizacja wiślackich szkół i akademii piłkarskich. W poprzedniej edycji rozgrywek udało się nam zgromadzić przy R22 kilka tysięcy najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy. Każdy wynik można jednak poprawić, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, adeptów akademii oraz ich nauczycieli i trenerów do wizyty na meczach Wisły Kraków.


29 października podczas starcia Wiślaków z Zagłębiem Sosnowiec po raz pierwszy w tym sezonie odbędzie się akcja „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. Na to spotkanie wszystkie zorganizowane grupy złożone z dzieci i młodzieży uczącej się będą mogły przyjść na stadion przy ulicy Reymonta, nabywając wejściówki w promocyjnej cenie! Cała akcja skierowana jest do szkół, przedszkoli, placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do klubów sportowych oraz kółek zainteresowań.

Jak zgłosić się do akcji?
 
Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł. Na każdego młodego kibica Białej Gwiazdy, poniżej 13 lat, przypada jeden opiekun, który za wejściówkę zapłaci 10 zł. Bilety dla młodzieży powyżej 13. roku życia, uczącej się w szkole średniej, kosztować będą 5 zł. W przypadku starszych fanów Białej Gwiazdy jeden opiekun przypada na 10 osób, który również zapłaci za wejsciówkę 10 zł.
 
Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą na specjalnym formularzu, który można znaleźć TUTAJ. Poprawnie wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres bilety.grupowe@wisla.krakow.pl do 25 października (czwartek) do godziny 12.00.
 
Ewentualne pytania dotyczące akcji prosimy składać pod adresem: promocja@wisla.krakow.pl lub numerem telefonu 789 406 361.

Po raz kolejny pokażcie, że przyszłość Białej Gwiazdy należy od Was!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony