Strona główna » Aktualności » Kto kocha ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY! II

Kto kocha ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY! II

Data publikacji: 07-09-2017 17:20W maju podczas wielkiej mobilizacji wiślackich szkół i akademii piłkarskich, na meczu z Pogonią Szczecin, udało się przy R22 zgromadzić ponad 2 tysiące najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy! Nie był to jednak wynik, którego nie dałoby się poprawić. Zapraszamy więc do drugiej edycji naszej akcji, podczas której zapraszamy wszystkich uczniów, adeptów akademii, ich nauczycieli i trenerów do wizyty na meczu Wisły Kraków!


Już 30 września podczas starcia Wiślaków z Jagiellonią Białystok po raz drugi odbędzie się akcja „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. Na to spotkanie wszystkie zorganizowane grupy złożone z dzieci i młodzieży uczącej się będą mogły przyjść na stadion przy ulicy Reymonta nabywając wejściówki w promocyjnej cenie! Cała akcja skierowana jest do szkół, przedszkoli, placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do klubów sportowych oraz kółek zainteresowań.

Jak zgłosić się do akcji?

Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł. Na każdego młodego kibica Białej Gwiazdy, poniżej 13 lat, przypada jeden opiekun, który za wejściówkę zapłaci 10 zł. Bilety dla młodzieży powyżej 13. roku życia, uczącej się w szkole średniej, kosztować będą 5 zł. W przypadku starszych fanów Białej Gwiazdy jeden opiekun przypada na 10 osób, który również zapłaci za wejsciówkę 10 zł.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą na specjalnym formularzu, który można znaleźć TUTAJ. Poprawnie wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres bilety.grupowe@wisla.krakow.pl do 22 września (piątek) do godziny 14.00.

Po raz kolejny pokażcie, że przyszłość Białej Gwiazdy należy od Was!

Ewentualne pytania dotyczące akcji prosimy składać pod adresem: promocja@wisla.krakow.pl lub numerem telefonu 789 406 361.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 do góry strony