Strona główna » Aktualności » Kto kocha, ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY! III

Kto kocha, ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY! III

Data publikacji: 22-11-2017 15:00W ostatni dzień września, podczas drugiej edycji wielkiej mobilizacji wiślackich szkół i akademii piłkarskich, na meczu z Jagiellonią Białystok udało się zgromadzić przy R22 prawie 1500 najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy! Nie był to jednak wynik, którego nie dałoby się poprawić. Zapraszamy więc wszystkich uczniów, adeptów akademii, ich nauczycieli i trenerów do wizyty na meczu Wisły Kraków oraz do udziału w naszej akcji!


10 grudnia, podczas starcia Białej Gwiazdy z Wisłą Płock, już po raz trzeci odbędzie się akcja „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. Wszystkie zorganizowane grupy złożone z dzieci i młodzieży uczącej się, będą mogły przyjść na stadion przy ulicy Reymonta nabywając wejściówki w promocyjnej cenie! Cała akcja skierowana jest do szkół, przedszkoli, placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do klubów sportowych oraz kółek zainteresowań.

 Jak zgłosić się do akcji?
 
Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł. Na każdego młodego kibica Białej Gwiazdy poniżej 13 lat przypada jeden opiekun, który za wejściówkę zapłaci 10 zł. Bilety dla młodzieży powyżej 13. roku życia, uczącej się w szkole średniej, kosztować będą 5 zł. W przypadku starszych fanów Białej Gwiazdy jeden opiekun przypada na 10 osób, który również zapłaci za wejściówkę 10 zł.
 
Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą przy użyciu specjalnego formularza, który można znaleźć TUTAJ. Poprawnie wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres: bilety.grupowe@wisla.krakow.pl do 1 grudnia (piątek) do godziny 14.00.
 
Po raz kolejny pokażcie, że przyszłość Białej Gwiazdy należy od Was!
 
Ewentualne pytania dotyczące akcji prosimy składać pod adresem: promocja@wisla.krakow.pl lub pod numerem telefonu: 789 406 361.
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 

 do góry strony