Strona główna » Aktualności » Kup bilet na mecz z Arką

Kup bilet na mecz z Arką

Data publikacji: 18-07-2018 12:00



Meczem z Arką Gdynia piłkarze Białej Gwiazdy wkroczą w rozgrywki ligowe 2018/2019. Premierowe starcie w nowym sezonie z udziałem podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka zaplanowano na sobotę 21 lipca na godzinę 18.00. Wejściówki na to spotkanie można nabywać od środy 18 lipca!


Sprzedaż biletów na mecz z Arką Gdynia ruszy 18 lipca (środa) w Strefie Kibica (od godziny 12.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 


Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Arką Gdynia w sezonie 2018/2019:



 
Cennik biletów na mecz z Arką Gdynia w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:


 
Cennik biletów na mecz z Arką Gdynia w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:


 
WAŻNE! Przypominamy, że Komisja Ligi nałożyła na Wisłę Kraków karą za mecz z Lechem Poznań rozegrany 13 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Jej werdykt głosił, że kibice zasiadający wówczas w sektorach C1-C5 nie będą mogli uczestniczyć w pierwszym domowym spotkaniu w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2018/2019. Klub podjął stosowne kroki prawne i odwołał się od tej decyzji. 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN zmieniła wyżej wymienioną karę, w ramach której kibice zasiadający na meczu z Lechem w sektorach C1-C5, będą mogli przyglądać się dwóm najbliższym spotkaniom Lotto Ekstraklasy z perspektywy innych sektorów, a zamknięta została sama trybuna. Najzagorzalsi Kibice Białej Gwiazdy zajmą podczas tych dwóch spotkań sektory od D21 do D24.

UWAGA! Osoby posiadające karnety sezon 2018/2019 lub jesień 2018 w obrębie sektorów C1-C5, proszeni są o zgłaszanie się do Strefy Kibica od czwartku 19 lipca po odbiór wejściówek uprawniających do uczestnictwa w meczach przeciwko Arce Gdynia i Miedzi Legnica. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
Wejściówki na spotkanie z Arką Gdynia w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (21 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (21 lipca) o godzinie 12.00.
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony