Strona główna » Aktualności » Kup bilet na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

Kup bilet na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

Data publikacji: 03-10-2018 11:32Na 29 października na godzinę 18.00 zaplanowano domowe spotkanie Wiślaków, w którym podejmą Zagłębie Sosnowiec w ramach 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka pragną odbudować twierdzę przy R22 i znów straszyć swoją grą przyjeżdżających pod Wawel rywali. Stacjonarna i internetowa sprzedaż biletów na mecz z beniaminkiem ruszyła w środę 3 października.


Wejściówki na mecz z Zagłębiem Sosnowiec można nabywać od środy 3 października od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 

Jesteś studentem? Za wejściówkę na mecz z Zagłębiem Sosnowiec zapłacisz jedynie 15 zł! Do dyspozycji studentów przygotowaliśmy sektor E16. Przy zakupie należy okazać ważną legitymację.
 
Zobacz, jak szybko i wygodnie nabędziesz bilety przez internet. Oto kilka prostych kroków: 
Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się do godziny 18.30. 
 
Dodatkowo, ponownie umożliwimy kibicom wydrukowanie biletu w Punkcie Reklamacji zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.
 
Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ
 
 
 
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 2018/2019:
 


 
 
Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 
 
Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:
 
 
Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
 Wejściówki na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (29 października) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (29 października) o godzinie 18.30.
 
 
Zapraszamy!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony