Strona główna » Aktualności » Kup bilet VIP na mecz z AS Monaco!

Kup bilet VIP na mecz z AS Monaco!

Data publikacji: 26-06-2018 19:067 lipca pod Wawel zawita drużyna AS Monaco, aby zmierzyć się z Białą Gwiazdą w meczu o Puchar Henryka Reymana. Chcesz piłkarskim emocjom przyglądać się z perspektywy Strefy Max-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver? Sprzedaż wejściówek VIP na spotkanie towarzyskie z wicemistrzem Francji rozpocznie się w czwartek 28 czerwca! 


Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas. 

Zapraszamy do zakupu biletów do strefy VIP -  dostępne są dwie kategorie wejściówek o podwyższonym standardzie - Gold i Silver.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami, czy możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po strefie VIP - TUTAJ.

Bilety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.

Możliwa jest również rezerwacja mailowa. W tym przypadku prosimy o kontakt, pisząc na adres: vip@wisla.krakow.pl.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:

- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica; w czwartek 28 czerwca wyjątkowo w godzinach od 11.00 do 17.00;

- w dniu meczu przy wejściu do Strefy VIP, od dwóch godzin przed rozpoczęciem meczu.

Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.

Informacje o Strefie i rezerwacja biletów VIP:

tel.: +48 789 406 372

e-mail: vip@wisla.krakow.pl

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony