Strona główna » Aktualności » Kup minikarnet na mecze Wisły w rundzie finałowej!

Kup minikarnet na mecze Wisły w rundzie finałowej!

Data publikacji: 09-04-2018 19:06Drużyna Białej Gwiazdy zakończyła rundę zasadniczą na siódmym miejscu premiowanym grą w grupie mistrzowskiej fazy finałowej Lotto Ekstraklasy. Nachodzi zatem decydujące rozdanie! Podopieczni trenera Joana Carrillo liczą na Wasze wsparcie w potyczkach z silnymi rywalami, którzy zawitają pod Wawel. Sprzedaż minikarnetów właśnie rusza. Nie przegap szansy - grupa mistrzowska tylko przy R22!


Wiślaków czekają trzy spotkanie rozegrane przed własną publicznością. Rywalami podopiecznych trenera Joana Carrillo będą Legia Warszawa, Zagłębie Lubin i Lech Poznań. Chcesz wesprzeć Białą Gwiazdę w boju? W minikarnet zaopatrzysz się już od 50 zł (ulgowy) lub 70 zł (normalny). Decydując się na zakup abonamentu zyskujesz zniżkę w wysokości nawet 25%!


 
Sprzedaż minikarnetów rozpocznie się we wtorek 10 kwietnia o godzinie 12.00 w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit. Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).
 
Cennik minikarnetów na mecze Wisły w fazie finałowej Lotto Ekstraklasy sezonu 2017/2018:


UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica! 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.

Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 złotych (normalne). Wejściówki na mecze „TOP”, czyli starcia Białej Gwiazdy z Cracovią, Lechem Poznań i Legią Warszawa, można będzie nabyć już od 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny). 
 
UWAGA! Bilet bez Karty Kibica jest droższy o 5 zł od cen regularnych. 

Wiślaku, nie może Cię zabraknąć!
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony