Strona główna » Aktualności » Melikson odkryciem Ekstraklasy

Melikson odkryciem Ekstraklasy

Data publikacji: 30-05-2011 21:49Oprócz medali dla najlepszych zespołów w trakcie Gali Ekstraklasy wręczone zostały też nagrody indywidualne. Za odkrycie Ekstraklasy uznany został Maor Melikson.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Pomocnik Wisły nagrodę odbierał przy głośnych owacjach i wiwatach kolegów z zespołu. Maor podziękował drużynie i trenerom za wsparcie, a od Janusza Basałaja, redaktora naczelnego stacji Orange Sport, który wręczał mu nagrodę, usłyszał życzenia, aby w najbliższych trzech miesiącach jego forma była jak najwyższa, tak żeby pomógł wprowadzić Wisłę do Ligi Mistrzów.

Za najlepszego trenera Ekstraklasy piłkarze i szkoleniowcy wszystkich drużyn w glosowaniu wybrali Oresta Lenczyka ze Śląska Wrocław. Najlepszym piłkarzem natomiast wybrany został Adrian Mierzejewski z Polonii Warszawa. Za najlepszego piłkarza Młodej Ekstraklasy uznano Łukasza Teodorczyka także z Polonii Warszawa. Nagrodę dla najlepszego strzelca odebrał Tomasz Frankowski, zaś w imieniu Lechii Gdańsk statuetkę dla zespołu grającego najbardziej fair odebrał szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Tomasz Kafarski.

M. Górski
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony