Strona główna » Aktualności » Miśkiewicz podpisał kontrakt z Wisłą

Miśkiewicz podpisał kontrakt z Wisłą

Data publikacji: 19-06-2012 14:28Michał Miśkiewicz został nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Bramkarz podpisał z krakowskim klubem kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Miśkiewicz urodził się 20 stycznia 1989 roku w Krakowie. Swoją karierę zaczynał w Kmicie Zabierzów. Na początku sezonu 2007/2008 podpisał kontrakt z drużyną AC Milan. Przez kolejne dwa sezony młody bramkarz grał w młodzieżowym zespole Rossonerich. W lipcu 2009 roku został wypożyczony do Chievo, jednak i tam nie zdołał przebić się do pierwszego składu. Rok później polski zawodnik przeszedł do czwarto ligowego Crociati Noceto, skąd ponownie został wypożyczony, tym razem do FC Südtirol-Alto Adige, grającego we włoskiej trzeciej lidze.

23-letni bramkarz w połowie maja trafił na testy do Wisły. W barwach Białej Gwiazdy Miśkiewicz rozegrał dwa mecze sparingowe: z Widzewem Łódź (0:0) oraz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:2).

„Przychodzę tutaj z zamiarem podniesienia swoich umiejętności. Jestem jeszcze młody, bo mam 23 lata i tak naprawdę nigdzie jeszcze nie zaistniałem. Mam nadzieję, że Wisła da mi dużo, a ja dam dużo Wiśle” – powiedział po podpisaniu 2-letniej umowy Michał Miśkiewicz.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony