Strona główna » Aktualności » Napisz list do Wiślackiego Mikołaja!

Napisz list do Wiślackiego Mikołaja!

Data publikacji: 26-11-2017 10:206 grudnia to wyjątkowy dzień, w którym o uśmiech na twarzach małych i dużych, obdarowując prezentami, dba nie kto inny, jak Święty Mikołaj. Chcesz spełnić swoje marzenia? Weź sprawy w swoje ręce i napisz list do Wiślackiego Mikołaja, który pragnie uradować sympatyków Białej Gwiazdy!


Każdy kibic Białej Gwiazdy, który nie ukończył 16 roku życia, będzie mógł podczas meczu z Górnikiem Zabrze (3 grudnia) oraz z Wisłą Płock (10 grudnia) zostawić Świętemu Mikołajowi napisany przez siebie list. W tym celu w specjalnie wyznaczonych miejscach w Strefie Kibica, Sektorze Szkolnym i Rodzinnym pojawią się dedykowane pudełka. 

Mikołaj dużą wagę będzie przywiązywał do Waszej pomysłowości i kreatywności, które zaważą o jego wyborze. Nie zapomnijcie zostawić swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu i adres), dzięki którym będzie mógł się z Wami skontaktować! TUTAJ znajdziecie wzrór listu.

Po ostatnim gwizdku arbitra, kończącym rywalizację Białej Gwiazdy z Wisłą Płock, Święty Mikołaj odwiedzi Stadion Miejski im. Henryka Reymana i odbierze kierowane do niego listy, a następnie podejmie decyzję, które dziecko zasłużyło na otrzymanie wymarzonego prezentu.
 
Nie czekaj, weź udział w naszej zabawie!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony