Strona główna » Aktualności » Niecodzienny trening Wiślaków

Niecodzienny trening Wiślaków

Data publikacji: 27-07-2009 18:15Pod nieobecność szkoleniowca Wisły, Macieja Skorży, pierwszy trening zespołu w nowym tygodniu poprowadził Rafał Janas. Niedziela była dniem odpoczynku dla zawodników po sobotnim spotkaniu w Superpucharze z Lechem Poznań.

Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Pod okiem asystenta trenera Skorży, Rafała Janasa trenował w poniedziałek zespół krakowskiej Wisły na murawie bocznego boiska. Wiślacy wyszli późnym popołudniem na jedyne w tym dniu zajęcia. Przez połowę treningu piłkarze wykonywali ćwiczenia nakazane im przez Andrzeja Bahra, trenera przygotowania fizycznego pierwszego zespołu. Trenerowi Janasowi pomagał z kolei później Paolo Terziotti, który również miał przygotowany zestaw grupowych ćwiczeń dla zawodników. 

Na zajęciach zabrakło Arkadiusza Głowackiego, który ćwiczył indywidualnie. Nieobecny był ponadto Mariusz Jop, który już od dłuższego czasu zmaga się z urazem doznanym jeszcze w meczu Ligi Mistrzów. „Arkadiusz uskarża się na ból mięśnia po meczu w Superpucharze w sobotę. Patryk Małecki brał udział w pierwszej części treningu, zaś w drugiej zszedł z boiska ze względu na ból w kostce. Również Mariusz Jop nie trenował z nami, u którego dolegliwości rozpoczęły się jeszcze po meczu z Levadią” – wyliczał po zakończeniu poniedziałkowego treningu Rafał Janas. 

Daniel
Biuro Prasowe Wisły Kraków SAdo góry strony