Strona główna » Aktualności » Pakiet VIP na grudniowe mecze przy R22

Pakiet VIP na grudniowe mecze przy R22

Data publikacji: 23-11-2018 10:32Zimowa aura daje już o sobie znać , a to oznacza zbliżający się wielkimi krokami koniec rudny jesiennej rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Z tej okazji z myślą o naszych kibicach i idąc tropem poprzedniego roku przygotowaliśmy grudniowe pakiety VIP obejmujące dwa ostatnie domowe spotkania. Na wszystkich zainteresowanych obejrzeniem spotkań z Jagiellonią Białystok oraz Lechem Poznań na żywo i w komfortowej, okołoświątecznej atmosferze czeka specjalna oferta. Sprzedaż stacjonarna i internetowa biletów do Strefy Max-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver rozpocznie się w poniedziałek, 26 listopada, o godz. 11.00.


 Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.  

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.
 
Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

 

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.
 
 
W sprzedaży dostępne są także bilety wyłącznie na mecz z Jagiellonią Białystok. 
 
W odpowiedzi na głosy kibiców, mecz z Jagiellonią Białystok postanowiliśmy sklasyfikować w kategorii TOP.
 
 
Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po strefie VIP - TUTAJ.
 
Bilety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych.
 
UWAGA! Wejściówki VIP można nabywać również za pośrednictwem strony eventim.pl
 
 

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica;
- w dniu meczowym przy wejściu do Strefy VIP od godz. 18.30
 
Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego. 
Informacje o Strefie i rezerwacja biletów VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków  SA

 do góry strony