Strona główna » Aktualności » Pakiety VIP na nowy sezon!

Pakiety VIP na nowy sezon!

Data publikacji: 11-07-2017 18:25Coraz mniej czasu dzieli nas od pierwszego meczu przy R22 w kampanii 2017/18. Po przedsezonowych wzmocnieniach Biała Gwiazda z nową siłą przystępuje do kolejnych rozgrywek. Tych, którzy chcą podziwiać zmagania Wiślaków przy R22 w komfortowych warunkach zapraszamy do zakupu specjalnie przygotowanych na rundę jesienną atrakcyjnych Pakietów VIP.


Oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią prestiż, oszczędność czasu i luksusowo wyposażone wnętrza. Od tego sezonu komfort wzrośnie jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą nowego Partnera Białej Gwiazdy - firmy Max-Fliz, która (od derbowego meczu - 12 sierpnia) zadba o aranżację Stefy Max-Fliz VIP Gold. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Każde miejsce VIP posiada też znakomitą widoczność na murawę, dzięki czemu można być pewnym, że żadne piłkarskie wydarzenie nie umknie naszej uwadze. Pakiet VIP to także gwarancja wysokiego poziomu obsługi. 

Sprzedaż rozpoczyna się już jutro - 12 lipca (środa) i potrwa do pierwszego domowego meczu Białej Gwiazdy, czyli spotkania z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (21 lipca).
 
 
 
Wejściówki na te starcia można nabywać w siedzibie klubu - w pokoju 34 (wejście LE od ul. Reymana). Płatność gotówką i przy użyciu kart płatniczych. Oferujemy również zakup przez telefon. W tym przypadku płatność dokonywana będzie przelewem (do dwóch dni przed meczem).
 
Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 w pokoju nr 34, a także;
- w dniu meczu z Bruk-Betem Termalicą (21 lipca): 11.00-18.00 w pokoju nr 34, a od 18.30 przy wejściu do Strefy VIP.
 
Dojazd do Strefy VIP, podobnie jak w ubiegłym sezonie, od ul. Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły).
 
Kontakt z Menedżerem ds. Obsługi Klienta Biznesowego oraz informacje dotyczące Strefy VIP:
Jeniffer Straus
kom. +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


do góry strony