Strona główna » Aktualności » Powrócimy silniejsi! Rusza sprzedaż karnetów na nowy sezon!

Powrócimy silniejsi! Rusza sprzedaż karnetów na nowy sezon!

Data publikacji: 07-06-2017 17:08Sezon 2016/2017 właśnie się zakończył! Były łzy szczęścia, ale też kilka łez smutku. Niezależnie od wyniku i oczekiwań można być jednak pewnym, że niedługo powrócimy silniejsi! Wiemy, że Wy także nie możecie doczekać się emocji związanych z meczami przy R22, dlatego już teraz sprawdźcie nową ofertę karnetów na kolejną edycję bitwy o mistrzostwo! Na wszystkich karnetowiczów czeka mała niespodzianka!


Ceny karnetów na spotkania przy R22 rozpoczynają się już od 210 (ulgowe) i 335 (normalne) złotych. Oznacza to, że oszczędzisz aż 30%, czyli niemal 145 złotych przy karnecie normalnym. To chyba niezłe rozwiązanie? Zwłaszcza że teraz na wszystkich, którzy zdecydują się na zakup, czeka mały upominek od klubu - plakat retro. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły karnet przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer pesel).
 
Karnet obejmuje wszystki mecze sezonu wraz z rundą finałową.
 
 
 
Sprzedaż karnetów rozpocznie się 8 czerwca (w czwartek) od godziny 12.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl. Niezmiennie karnety ze zniżką (wyłącznie) w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+: dzieci do 12 roku życia w cenie 18 złotych (sektor F), a dla osób od 13. do 24. roku życia w cenie 90 złotych. Opiekunowie są uprawnieni do zakupu karnetu w cenach ulgowych za kwotę 275 złotych.
 
Nie zwlekaj i kup karnet już dziś!
Pierwsza tura sprzedaży karnetów (w przedstawionych powyżej cenach) potrwa do zakończenia pierwszej połowy pierwszego spotkania Białej Gwiazdy przy Reymonta w rundzie jesiennej. 
 
Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów na sezon 2017/2018 obowiązuje do 4 lipca, do godziny 23.59.
 
Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 (normalne) złotych. Wejściówki na mecze „TOP” - czyli starcia Białej Gwiazdy z Cracovią, Lechem Poznań i Legią Warszawa - można będzie nabyć już od 25 (ulgowy) i 35 (normalny) złotych.
 
 
Karnety ulgowe przysługują: 
- kobietom 
- dzieciom i młodzieży uczącej się 
- studentom do 26. roku życia 
- seniorom powyżej 65. roku życia.
 
Dzieci i młodzież ucząca się, a także studenci oraz osoby uprawnione do zniżek zobowiązane są do okazania ważnej legitymacji zarówno przy zakupie karnetu, jak i podczas każdorazowego wejścia na stadion.
 
Najmłodsi wchodzą za darmo
 
Dzieci do 6. roku mają zapewnione darmowe wejście na wszystkie trybuny stadionu (bez gwarancji miejsca siedzącego). Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwoje młodych kibiców.
 
Kibice nie będą mogli zakupić karnetów na sektory B11-12, B21-24, C1, E11, E16, E21, E26, F11-12, F24, G2-3, H11 oraz H23.
 
Karnety w MyBenefit 
 
Karnety na mecze Białej Gwiazdy można kupić również w kafeterii MyBenefit (więcej szczegółów znajduje się TUTAJ). 
 
 
PRZY ZAKUPIE KARNETÓW NIEZBĘDNE JEST POSIADANIE KARTY KIBICA. 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ!
Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.
 
 

Nie zwlekaj! Nowa Karta Kibica i karnety czekają na Ciebie!
 
Razem powróćmy silniejsi! 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

 do góry strony